Автор Тема: Равносметка  (Прочетена 11568 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Равносметка
« -: Декември 24, 2015, 09:15:24 pm »
Вадете списъците...:)
Сбъднаха ли се мечти, солари, желания?
Какво научихме от провалите, имаше ли приятели и предатели, имаше ли върхове и падения, любов...


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Равносметка
« Отговор #1 -: Декември 24, 2015, 09:17:47 pm »
Моето мото за 2015г. е "Внимавай какво си пожелаваш!"
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Равносметка
« Отговор #2 -: Декември 24, 2015, 09:24:27 pm »
Вадете списъците...:)
Сбъднаха ли се мечти, солари, желания?
Какво научихме от провалите, имаше ли приятели и предатели, имаше ли върхове и падения, любов...


  :D :D :012: Прокопах най-рутинно още една Сатурнова/Марсова година.  :012: Не отчитам да съм се обогатила особено от към професионален опит.Отчетох,че не мога да бъда психиатър на олигофрени-безсилна съм и нямам време за тях.
До тук соларът ми работи на пълна газ на тема "Плутонови философии за смисъла на Живота и Смъртта".Освен това мисля,че и новата ми връзка е по 8ми,а не по 5Д.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Равносметка
« Отговор #3 -: Декември 24, 2015, 09:51:35 pm »
Обикновено новото начало на 1-цата се измисля при 9-та

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Равносметка
« Отговор #4 -: Декември 24, 2015, 10:20:19 pm »
Понякога и най-ведрите вибрации на лг 3-примерно, са неспособни да разкъсат черните облаци на Сатурн и Плутон, та ще ме прощават видните кабалисти, но изолирано от астрологията  рискуват да поднесат кутия с долнопробен локум. Защото аз колко години с характеристика 4 изкарах, а бяха 2, 3, 4, 5, 6.. Ония ако не пуснат примката, ще видиш жътва на кукуво лято :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Равносметка
« Отговор #5 -: Декември 25, 2015, 01:11:48 am »
Годината беше трудна, напрегната, динамична, донякъде и конфликтна, но краят ѝ е по-обнадеждаващ. Не мина без уроци и предизвикателства. С какво ще я запомня най-много? С това, че успях да елиминирам всички негативни хора от обкръжението си - онези, които ми създаваха най-голям дискомфорт и спъваха развитието ми, караха ме да вадя най-лошите си страни на показ. Сега дишам с пълни гърди, макар и поставена в ограничаващи обстоятелства. Няма по-приятно чувство от това да разкараш отровата от обкръжението си. И именно благодарение на трудностите разбрах кои са истинските хора, кой наистина го е грижа за мен, на кой съм му нужна, за кой не съм просто кух пълнеж.

Честита Коледа на всички!  :)
« Последна редакция: Декември 25, 2015, 01:20:04 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Равносметка
« Отговор #6 -: Декември 29, 2015, 11:06:13 pm »
Годината 2015 - календарна и соларна беше изключителна, преобръщаща и много трудна. Крайно изпитателна за физиката и психиката. Година  на новото начало и  на оттласкване от дъното ... Имам няколко такива години в живота си :) Сега в края й - бих казала, че въперки всичкия зор - струваше си - дяволски си струваше, щастлива съм и с грахче "нова надежда" посрещам 2016 г :)

От късметите за 2016г. ми се падна "нова къща" и 2 пъти "здраве"  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Равносметка
« Отговор #7 -: Декември 30, 2015, 01:36:40 am »
С нетърпение очаквам да се разкара тази година!
по солара- сол. ИЦ в 8д и сол Марс У4, У12 в 12д - майка ми нали си сцепи главата, после вените и се напукаха, от март до края на есента само с раните ѝ се занимавах, което си беше стрес за мен
сол. Юпитер У1 в сол 8д, сол. Плутон У12 и сол. Луна У8 в сол. 1д- загубих 20 зъба и се трансформирах с две протези, с които ща не ща трябва да свиквам да се храня на обществено място, като всичко това беше още по-неочакван и голям стрес за мен
сол. АСЦ в 4д- изкарах годината предимно у нас и не съм напускала страната
сол. Нептун у3 на сол. К3 може би показва краткото ми пътуване до море- хванах опашката на лятото и извадих късмет с хубаво време в дните 19-21септ., за да изпратя лятото на плажа по бански, а и в моренцето се топнах  :49:
сол. К5 в 9д и сол. Венера у5, у10 в сол. 9д- издадох две поетични книги успешно, макар че втората излезе от печат по време на текущия солар, който започна през октоври и също не е цветущ, но предпочитам да не говоря за него, че да не дърпам рогатия за опашката- като отмине наесен с песен ще разказвам какво се е случило по него- дано да са само хубавини, а неблагоприятните моменти ме подминат или премина с лекота!
Добре дошла 2016-та!  :13:

Happy58

  • Гост
Re: Равносметка
« Отговор #8 -: Декември 30, 2015, 09:57:14 am »
Понякога и най-ведрите вибрации на лг 3-примерно, са неспособни да разкъсат черните облаци на Сатурн и Плутон, та ще ме прощават видните кабалисти, но изолирано от астрологията  рискуват да поднесат кутия с долнопробен локум. Защото аз колко години с характеристика 4 изкарах, а бяха 2, 3, 4, 5, 6.. Ония ако не пуснат примката, ще видиш жътва на кукуво лято :012:

Мдааа, високопарните приказки за ЛГ3 са излъгали не малко народ - мен също .... стигнах до извода, че в ЛГ3 слагаш нещата си в ред - дали по труден или лесен начин - сам решаваш. Другото, което научих, в ЛГ3 трябва да се действа рационално, не с емоциите напред - тръгнеш ли с емоции, спукана ти е работата. Така че, не е виновна цифрата - тя си е ОК :)
Но не разбрах коментара ти за характеристика 4  ???

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Равносметка
« Отговор #9 -: Декември 30, 2015, 10:11:36 am »
Кофти година...прогресивното слънце беше на 29ти градус. Донесе си приключване, по няколко линии.

Слава Богу имаше и хубави неща, пиша на Юпитер шестица :)

Венериният възврат в солара не се сбъдна. Съвпадът на марс и уран със соларен десцедент -да.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Равносметка
« Отговор #10 -: Декември 30, 2015, 11:44:45 am »
Забелязвам, че много хора са недоволни от 2015та, в глобален план също не беше добра. Тук-там на някои са се случили и хубави събития - сватби, дечица, но като цяло трудна и напрегната беше. С удоволствие ще я изпратя да си отиде.

Прогледнах и за качествата на някои хора, които досега не съм оценявала, възприемала съм го като нещо обичайно. Но на фона на посредствеността и безразличието, които преобладават, определено взеха да се открояват. Вече се старая да гледам не различията, а това, което ни свързва с такива хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Равносметка
« Отговор #11 -: Декември 30, 2015, 12:08:25 pm »
Темата се получава доста астрологична. Може би да я преместим в астро раздела? Благодаря ви, че давате обратни връзки по соларите и транзитите си - това е доста поучително за всички нас!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Равносметка
« Отговор #12 -: Декември 30, 2015, 12:28:27 pm »
Да допълня /има и астрологични указания за това/ - една от най-силните във финансов аспект години. Доходът нарасна, но и разходите се утроиха, появиха се непредвидени такива. Края на годината посрещам с малко поолекнала касичка. И със самочувствие на жена, която може да оцелява съвсем сама, без да разчита на мъж, близки или подаяния. :)

Непредвидени обстоятелства ме споходиха към средата на годината. Но сега разбирам, че наистина е било нещо, от което е трябвало да се отърва, затова не ги определям като изцяло негативни, така се освободи пространство за среща с по-добри хора и по-благоприятни обстоятелства.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Равносметка
« Отговор #13 -: Декември 30, 2015, 12:40:41 pm »
Браво, Лили! Пожелавам ти догодина доходите ти да се утроят и до теб да има една силно, надеждно и красиво мъжко рамо!

Да споделя за себе си накратко.
През годината бях много лоша и непослушна, бунтарка през по-голямата част от времето. Отдавам го на опозицията на транзитен Уран към натални Марс, Сатурн и Плутон. Преразгледах приятелства и прекъснах тези, които не ми носиха положителни емоции, където не получавах разбиране и необходимата подкрепа - транзитен Сатурн беше в 11-ти знак от АС през по-голяма част от годината. Пак заради тази позиция (плюс Сатурн върху Луната) се чувствах недооценена, но така разбрах, че не трябва да ми е необходима чуждата оценка - важното е аз да ценя себе си и да отстоявам позицията и мнението си. Транзитен Юпитер в 7-ми и 8-ми знак от АС ми донесе лекичко покровителство и подкрепа от влиятелни мъже, от което в крайна сметка не получих кой знае колко, но е по-добре от нищо. Така че съм им благодарна, което успях да им кажа преди празниците.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Равносметка
« Отговор #14 -: Декември 30, 2015, 12:50:21 pm »
Още нещо, което завърши с благоприятна развръзка. От началото до края на април бях изправена на нокти с болен домашен любимец, беше наистина на ръба и можеше да не преживее инфекцията. Толкова сериозен проблем с любимец ми се случва за пръв път, досега не е имало нищо съществено, освен пандемия от бълхи - "придобивка" от старото жилище, от което се изнесох с моите любимци тук. Изживях болестта му като своя собствена или като на дете. Целият април ми беше под силен стрес, съчетан с напрежение на работно място и ненормирано работно време. Но успяхме да оцелеем. Сега това коте изглежда най-добре от всички и е много привързано към мен, сякаш усеща, че е било на няколко крачки от смъртта и не съм го изоставила.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui