Автор Тема: Краят и началото  (Прочетена 26079 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #30 -: Януари 17, 2015, 10:17:42 pm »
Много ви благодаря ,че така човешки сте написали какво мислите...трогната съм,че сте толкова и мили и реални и земни и трезви.

Благодар Папи.
Искам наистина това да разбера,ще имам ли светлина в съвсем близкото бъдеще.....за която да се хвана.
Ще имаш светлина, ако решиш да си отвориш очите да я видиш.
Бейби, Риби винаги трябва да работи и за духа си-по 12 дом има и награди-може и да са невидими за другите-познание, сливане, единение.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #31 -: Януари 17, 2015, 10:21:01 pm »
Ще имаш светлина, ако решиш да си отвориш очите да я видиш.

За това не са нужни транзити, нито планетни периоди. Тази нагласа или е вътре в теб, или не е.

А в картата на Бейби има жизнеутвърждаващ акцент - АС Лъв и три лични планети в Телец. Рибешкото е много малко, само Слънце в последния градус.
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 10:22:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #32 -: Януари 17, 2015, 10:22:29 pm »
Прави сте.

Картата с дирекции и прогресии ли да сложа?
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 10:24:05 pm от Babyblue »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #33 -: Януари 17, 2015, 10:23:55 pm »
Бейби е с акцент върху неподвижни знаци, тук освен Уран или Плутон, не виждам друга планета, която да се яви катализатор за промяна.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #34 -: Януари 17, 2015, 10:25:33 pm »
Прави сте.

Картата с дирекции и прогресии ли да сложа?
Според мен - да. Транзитиращите планети са ясни.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #35 -: Януари 17, 2015, 10:25:40 pm »
ето с транзити към днешния ден
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 10:33:14 pm от akruks »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #36 -: Януари 17, 2015, 10:27:14 pm »
това са дирекциите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #37 -: Януари 17, 2015, 10:28:07 pm »
Щом Сатурн не е успял, а наскоро аспектира и двете светила.

Уран и Плутон ще аспектират Меркурий - нито е светило, нито е управител на изгряващия знак. Но кой знае, може да донесат и промяна в мисловния модел, а понякога това е достатъчно, за да даде тласък за нещо ново, да поразмести някои пластове.  :)

Между другото, транзитният Сатурн ще се връща в Скорпион, когато се обърне ретроградно. Понякога промяната идва и ситуацията се изкристализира след последния аспект на тежка планета.
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 10:32:46 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #38 -: Януари 17, 2015, 10:33:20 pm »
Според мен, промяна е възможна, когато Уран достигне МЦ. Целите и ролята й в обществото ще бъдат трансформирани. Тригонът на Плутон към планетите в Телец също ще окаже влияние.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #39 -: Януари 17, 2015, 10:36:51 pm »
Аз имам големи надежди за урановата й опозиция. Ако не се фиксира здраво, може да й донесе добро разместване на пластовете, да направи нещо ново за себе си. Още повече, че Уран е упр на 7 дом, може да промени нагласата й за партньорствата.

Уран ще направи съвпад и с Меркурия, сега му е времето да промени настройката, ценностите, обкръжението, начина на общуване. Да стане по-смела, действаща, дръзка, да обнови контактите си, да се среща с хора, които са освободени. Меркурий е съупр и на 11 дом, нови идеи, нови приятелства. Бъди смела, Бейби.

При твой набор, но слънчев Овен урановата опозиция повлия много благотворно. Също като теб има опозе на Сатурн към рожден и предстояща уранова опозиция. Има много трудности, разочарования и блокажи. Събитията на външно ниво не винаги са добри. Но има огромна промяна на вътрешно ниво, премахна много ненужни модели на поведение. Прие нова философия, разчупи светогледа си.
И ти можеш да се обновиш.

Приеми тези транзити като шанс да смениш старите дрехи, които вече са овехтели. И да сложиш нов тоалет, по-различен, по-провокативен, който повече ще пасва на исканията на душичката ти.
 :-*

След 2 години дир. Слънце ще кацне на Венерката ти. Подготви се за този период. Започни с малки крачки, малки промени. Тогава и прогресивната Луна ще е в съвпад с Юпитер, у5, съу8.
И транзитен Уран ще е на Мц, а транзитен Юпитер на Иц.
Създай си благоприятна почва още сега, защото тогава ще имаш неочаквани промени по дом, статут, кариера.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #40 -: Януари 17, 2015, 10:37:12 pm »
Я, там видях пр. Слънце съвпад нат. Венера  :) А Милки явно има огромна нужда от любов и мъж до себе си, при появата на такъв ми се струва, че ще направи нужните промени

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #41 -: Януари 17, 2015, 10:38:45 pm »
Я, там видях пр. Слънце съвпад нат. Венера  :) А Милки явно има огромна нужда от любов и мъж до себе си, при появата на такъв ми се струва, че ще направи нужните промени

С този акцент върху Телец, особено с Венера и Луна там, може и това да е изходът - на мястото на сегашния мъж да дойде друг.

Телец и Лъв са знаци, които се свързват с лоялността - не са самотни воини какъвто е Скорпионът, нито са борци за независимост и автономност като Овенът и Водолеят.

« Последна редакция: Януари 17, 2015, 10:40:55 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #42 -: Януари 17, 2015, 10:41:00 pm »
благодаря,че ми показвате светлината....тя е далече
а в близките месец два,да се надявам ли на облекчение...
много бих написала сега но не мога,изтощена см от плач...другите дни ще ви напиша

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #43 -: Януари 17, 2015, 10:54:33 pm »
Бейбиблу, ти си много устойчива, имаш сили да издържиш всичко, въпреки неволите. Приеми, че обичаш да драматизираш, да поразкрасяваш пред себе си, а вътрешно знаеш, че и скала ще обърнеш, ако се наложи. Според мен квадратът на сатурн към натално слънце ще ти свърши работа, ти поне можеш да чакаш, дори прекалено. Тогава вероятно пак ще е драма, но промяната ще е видима, и ще разбереш какво и как да направиш
А м/увременно, не се отчайвай, възлите се управляват от сатурн и слънце, а те са в секстил, ще се наредят нещата един ден

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #44 -: Януари 17, 2015, 10:58:25 pm »
Бейби, оглеждала ли си колегите си? По натал и прогресии, У5 все е там.
Намери си някакво смислено занимание само за теб, което те радва. Дали нещо си ще стане до месец, два, три, това от теб зависи.