Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562520 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2355 -: Май 25, 2018, 11:14:40 pm »
Нещо да кажете по соларна карта на мъжът ми  :17:
Рано е още за този Солар, има още половин година докато стартира, дотогава е актуален настоящият, започнал на рожденя му ден през 2017-та.
Но през февруари сл. затъмнение е било в негов 6-ти дом в квадрат на Слънце У12- някакви проблеми със здраве, работа, брат имало ли е? Предстои през август затъмнение в 12-ти дом, миналата година август пак е имал СЗ в 12-ти квадрат на Слънце У12, имало ли е събития, свързани с него лично или с мъж от семейството, може и шефа му?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2356 -: Май 26, 2018, 03:15:18 pm »
Не му се впрягай, че скорпионите са така- като няма кого да захапят се обръщат и си хапят опашката  :012:
В текущия солар е с Новолуние в 6-ти, както и с Марс там, което показва неразбориите в работа, здравословните неразположения от емоцинален характер, но Юпитер и Венера са също в този дом и има тяхната подкрепа, тъй че ще се измъкне от кризата. Уран У10 в 12д и Сатурн У9, 10 в 8д не са много ок, но са в тригон помежду си, така че няма да има сериозни последици от разположението им. Сол АС в 9д - акцент през годината ще са теми, свързани с чужбина, дали не обмисля вариант да замине при брат си? Няма лошо, имам познати, които отскачат за по 3-4м в Англия, колкото да закърпят семейния бюджет.
« Последна редакция: Май 26, 2018, 04:11:58 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2357 -: Май 26, 2018, 04:12:48 pm »
Като спомена за чужбина, той от време на време /поне веднъж - два пъти в месеца/ ходи в чужбина
ами това ще да е, аз не съм казала, че за постоянно има намерение да емигрира

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2358 -: Май 31, 2018, 02:47:36 pm »
Ако някой има време и желание може ли да погледне предстоящият ми солар ? Моля? :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2359 -: Май 31, 2018, 06:56:35 pm »
Ако някой има време и желание може ли да погледне предстоящият ми солар ? Моля? :58:
Здравей!Сатурн се е ковнал на ДЦ.....Сол. ац. в 5 нат.любов,страст,ревност,отмъщение,всичко по скорпион каквото се сетиш като усещания,банки,застраховки..........На дц.уран да не обърка работата с тия любови да не стигнеш до раздяла/развод,внимание!В 1ви сол юпитер у2,у5 сол домове,ще получиш пари от нещо.У сол ац в 3 дом ще има комуникации на високо равнище,нерви,разпри с братя/сестри,близки,съседи,неочаквано ще се случват и пътуване ,нерви,луната във водолей е нервак също,брат/сестра ще се жени ли?Слънце е у10дом в солара и е в 8д,може да се наложи да вземеш заем за нещо,свързано с документи,или коли.Нерви в работата,напрегнато ежедневие,търпение.Мъжът ти ще пътува до рожденото място.Не се трвожи,написах общи неща,по-съществени според мен.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2360 -: Май 31, 2018, 10:44:51 pm »
Ако някой има време и желание може ли да погледне предстоящият ми солар ? Моля? :58:
Благодаря ти Сафо !!!! Тъй ми се искаше всичко това което описа вече да приключи но ....Само здраве да е

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2361 -: Юни 01, 2018, 09:37:58 pm »
Ако някой има време и желание може ли да погледне предстоящият ми солар ? Моля? :58:
Кое по-точно те вълнува? Имаш ли деца, желаеш ли да имаш?
сол Ас в нат 5д- актуални през годината за теб ще са темите любов, творчетсво, деца, развлечения, ща имаш подкрепата на сол. Юпитер, който управлява 3-ти и 5-ти дом и е в хармония с У1 в солара.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2362 -: Юни 03, 2018, 12:58:16 am »
Благодаря за включването Akruks  .Ами имам едно момче на 22 години , други не планирам.Всичко ме интересува пранирали сме малък бизнес свързан с домашни любимци , дали ще е успешен?А мъжът ми си има проблеми от известно време може и с това да е свързано пътуване до родното място ?

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2363 -: Юни 06, 2018, 02:02:03 am »
Zora, може да вземеш заем или да има промяна в социалния статус, работа. Промяна в ежедневните задължения, мисля, че ще си насочена повече към дома. Не знам дали е загуба или напускане на работа, работа от дома. Защото У10 ти е в 10 на трон. Но пък дир Сатурн на МЦ е стагнация.
Ако си необвързана, начало на връзка или започване на такава на дете ако имаш.  Възможно е да се запознаеш с някой по интернет, което да прерастне в нещо по- сериозно. Ако си обвързана, приключване или промяна в отношенията.
Не съм гледала съвсем подробно картата, но това ми се наби на очи.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2364 -: Юни 06, 2018, 02:40:06 am »
Всъщност работата ти свързана ли е с вид изкуство, вода, течности или лекарства?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2365 -: Юни 06, 2018, 08:45:59 am »
Благодаря,Ирко-Бирко! У8 на трон, но натално е У8 в 4 - това ме притеснява.Работата не ми е свързана с изброеното от теб.Не съм обвързана поради ред причини,но не ми е до това в момента.За второ дете - по- скоро развитие на връзка,но в каква посока- не се знае.Грижа за родители...това в най-най общи линии.
Ирко ти е писала за У10 в 10д, че е на трон и понеже това е Нептун, затова е питала дали професионално си ангажирана с някоя от изброените дейности, но за да е това така, Нептун трябва да е натално в тази позиция и знак, а тук е в годишната карта. Обаче имаш Новолуние в соларен 10-ти дом, така че новости по дейностите на този дом все ще има, било във връзка с кариера, социален статус или просто нова жизнена цел. Сол. МС в 7-ми, сол. 7-ми в 5-ти, както и сол. Сатурн в сол. 7-ми показват узаконяване на връзка или стабилизиране на такава, имаш повече от 10м, а за това време хората се влюбват, женят и раждат. Успех!

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2366 -: Юни 06, 2018, 03:52:32 pm »
Помислих си нещо такова за работата заради нат. Венера в Риби, не знам дали е правилно. А промяната свързана с МЦ може наистина да е грижа за родители, ако това е от скоро, или просто да отделяш повече време за това.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2367 -: Юни 06, 2018, 07:03:40 pm »
Поставих картата ,ако някой желае да погледне. Натоварено МЦ- вече почти съвпад Уран, тригон Сатурн,като в момента и Дир.Сатурн е в съвпад с МЦ.Марс от 7 соларен квадратира Слънце.Не ми харесва...Плутон в 8..Соларен АЦ в критичен градус...и др.
Много контакти през годината,разговори,пътувания на близки разстояния,събития при съседи,брат/сестра.Ще си дейна, раздразнителна,припряна,умът ще е буден.

airiin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2368 -: Юни 08, 2018, 10:34:52 pm »
Здравейте, ще бъда много ...ама наистина много благодарна, ако някой отдели малко време за предстоящия ми солар... :58:...
« Последна редакция: Юни 08, 2018, 10:36:39 pm от airiin »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2369 -: Юни 08, 2018, 11:50:47 pm »
Здравейте, ще бъда много ...ама наистина много благодарна, ако някой отдели малко време за предстоящия ми солар... :58:...
Здравей!Сол.Ац. на к9,риби,пътувания,обучения,социални мрежи,промени във външният вид.Има индикации за бременност.Може да се завърнеш към стара любов,кредити имаш ли?Слънце у6сол.в 4сол. работа от вкъщи,ежедневието е разнообразно,свързано с комуникации,пътувания,ще даваш пари непредвидено за електроуслуги,нещо свързано с музика,футбол,сол. 5 на нат.ац.,ще се забавляваш с дете,любов ,творчество от вкъщи.