Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562073 пъти)

vanianeli

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2370 -: Юни 09, 2018, 08:37:39 am »
Много ти благодаря Сафо  :38: :38: миналата седмица уредих ипотечен кредит, за да си закупя жилище....то е за ремонт, предполагам по него ще са и непредвидените пари...а към стара любов, не ми се завръща, че едва си тръгнах....но знае ли човек...живота е шарен  :-*

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2371 -: Юни 09, 2018, 09:35:56 pm »
Здравейте,
Много ще ви бъда благодарна, ако може да разгледате този солар. За първи път виждам такова съответствие с натала. Това нормално явление ли е или се случва на определен период от време. До колкото виждам домовете от солара съвпадат с тези от натала. Разгледах го, но не мога да бъда толкова сигурна в аспектите и колкото и да ми се иска да мога да ги тълкувам, все нещо ми бяга от картинката.
Това което забелязвам при този мъж е че има някакви тайни, свързани със семейството по-скоро родителите или крие от семейството си нещо (не е омъжен и няма деца, има връзка с жена с която живее). Или може би някой ще се разболее, този който е свързан с 4-ти дом(майка,баща,баба).  Другото е че има квадратура между Соларно Слънце и Натален Уран, което може би дава бързото харчене на пари, или забавления в любовта/тайна връзка с нептун във 2-ри дом. Соларното слънце е в квадратура с наталния асцендент, което може би е лошо физическо здраве и може би неправилни начинания, лошо душевно състояние.
И стигнах до тук :D От там нататък, ви моля за помощ.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2372 -: Юни 09, 2018, 10:28:25 pm »
Здравейте,
Много ще ви бъда благодарна, ако може да разгледате този солар. За първи път виждам такова съответствие с натала. Това нормално явление ли е или се случва на определен период от време. До колкото виждам домовете от солара съвпадат с тези от натала. Разгледах го, но не мога да бъда толкова сигурна в аспектите и колкото и да ми се иска да мога да ги тълкувам, все нещо ми бяга от картинката.
Това което забелязвам при този мъж е че има някакви тайни, свързани със семейството по-скоро родителите или крие от семейството си нещо (не е омъжен и няма деца, има връзка с жена с която живее). Или може би някой ще се разболее, този който е свързан с 4-ти дом(майка,баща,баба).  Другото е че има квадратура между Соларно Слънце и Натален Уран, което може би дава бързото харчене на пари, или забавления в любовта/тайна връзка с нептун във 2-ри дом. Соларното слънце е в квадратура с наталния асцендент, което може би е лошо физическо здраве и може би неправилни начинания, лошо душевно състояние.
И стигнах до тук :D От там нататък, ви моля за помощ.
Аспектите на соларно Слънце спрямо натала са същите , като наталните аспекти на Слънцето, без тези извън орбиса за Солар. Повтарят се всяка година. Преди да разгледаш какви аспекти образуват планетите от солара спрямо натала, изучи значенията на соларни оси в натални домове, соларен АСЦ в знак и соларни планети в соларни домове. После нодална ос, аспекти на планети и оси ,и всичко останало. :)
« Последна редакция: Юни 10, 2018, 11:30:19 am от Radost »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2373 -: Юни 09, 2018, 11:00:46 pm »
Аспектите на соларно Слънце спрямо натала са същите , като наталните аспекти на Слънцето, без тези извън орбиса за Солар. Повтарят се всяка година. Преди да разгледаш какви аспекти образуват планетите от солара спрямо натала, изучи значенията на соларни оси в натални домове, соларен АСЦ в знак и соларни планети в соларни домове. После нодална ас, аспекти на планети и оси ,и всичко останало. :)
Radost,
Благодаря ти, ще ти бъда благодарна, ако ме насочиш към литература, свързана с изучаването на Солара. :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2374 -: Юни 10, 2018, 11:52:22 am »
Radost,
Благодаря ти, ще ти бъда благодарна, ако ме насочиш към литература, свързана с изучаването на Солара. :-*
Тук също има информация. http://astra.la/forum/index.php?topic=394.0
Примерно "Астрология за всеки Т.4: Слънчева революция" Автор: Люмиер. В различните книги по прогностика също се споменава за Солар. Например в "Астрология и здраве" на Апостол Апостолов. Ето какво пише там за соларния АСЦ в 1 дом, както е по посочената карта. "...това означава, че през предстоящите 12 месеца ще се повтори цялата тематика, присъща за радикалния хороскоп. Това положение означава също така и личностно израстване, съзряване, усъвършенстване."
 В най-различни сайтове също има доста информация. Само да ти се занимава. :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2375 -: Юни 10, 2018, 03:29:20 pm »
Тук също има информация. http://astra.la/forum/index.php?topic=394.0
Примерно "Астрология за всеки Т.4: Слънчева революция" Автор: Люмиер. В различните книги по прогностика също се споменава за Солар. Например в "Астрология и здраве" на Апостол Апостолов. Ето какво пише там за соларния АСЦ в 1 дом, както е по посочената карта. "...това означава, че през предстоящите 12 месеца ще се повтори цялата тематика, присъща за радикалния хороскоп. Това положение означава също така и личностно израстване, съзряване, усъвършенстване."
 В най-различни сайтове също има доста информация. Само да ти се занимава. :)
Radost, изключително много ти благодаря за тази информация. До сега съм чела и е много добре описано и изяснено. Дори и направих на мъжът си SolarReturn в astro-то ( не е тази карта която качих на мой познат, който ме помоли да я разгледам за да се упражнявам). И да ти кажа, абсолютно всичко съвпада и е описано както в темата. Много успехи го очакват на работното място, но с много упорит труд, нерви. Но най-накрая ще си заслужава, защото 4дом е в Лъв. Даже май ще си получи заслуженото повишение, което аз чаках с нетърпение, защото много се труди, шефът му го форсира 8 месеца и сега даже обучава една нова колежка. И се надявам като я обучи, да го направят мениджър. Ще има известно напрежение в кореспонденцията и писмата (работи във фирма за внос и износ с чужбина), но ще си заслужава. Даже по едно време беше в депресия, в началото на годината и до преди 2 месеца, но нещата се поуспокоиха. В солара се видя и ремонта в къщата ни, който продължава и ще е цяло лято. Вижда се, че и ще има време за хоби и развлечения с приятелите си от един клуб по стрелба. И аз много се радвам, че най-накрая откри това забавление, защото се тормозеше и депресираше вкъщи. Също така го очаква през Септември командировка в чужбина. Там доста ще заблести и съм му казала да взима контакти на хора, защото след това ще му се отворят нови врати за работа. Забелязах че и ме обгрижва повече, дава ми повече внимание и любов и това също се видя в солара.
Много се радвам, че с материала който ми даде успях да асимилирам цялата информация и да я приложа, и най-вече че има съвпадение с действителността!
Продължавам с моя и с този на моят познат. Надявам се да мога да помагам във форума скоро с коментари.
 :1rij:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2376 -: Юни 10, 2018, 03:31:25 pm »
Е, няма да е той ... Днес се разделихме окончателно ... За съжаление късно разбрах, че егото му и гордостта му е по - важна от всичко ...  :73: :73: Чувствам се предадена и ужасно :(
Я пусни един лунар ако искаш,да видим какво става.Твой лунар.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2377 -: Юни 12, 2018, 02:08:03 pm »
Здравейте, от днес започва новият ми солар. С молба съм към Вас за коментар и ориентация по него - какво са ми подготвили звездите за годината, някакъв акцент, който Ви прави впечатление. С благодарност  :58:
 

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2378 -: Юни 13, 2018, 09:37:43 am »
Проблеми в работата възможен е период на безработица Сатурн и Плутон в 6 ти дом. Това беше годината ми без работа през 2014. Проблеми с партньора Марс в 7-ми дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2379 -: Юни 13, 2018, 04:25:48 pm »
Проблеми в работата възможен е период на безработица Сатурн и Плутон в 6 ти дом. Това беше годината ми без работа през 2014. Проблеми с партньора Марс в 7-ми дом.
Различно е- при теб Сатурн транзитираше през 6-ти дом тогава, а при нея са в соларен 6-ти - повече задължения и натоварване с работа, желание за трансформация в работата, ще се притеснява за здравето си неоснователно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2380 -: Юни 13, 2018, 04:28:21 pm »
Здравейте, от днес започва новият ми солар. С молба съм към Вас за коментар и ориентация по него - какво са ми подготвили звездите за годината, някакъв акцент, който Ви прави впечатление.
Такова разположение на соларна ос 3-ти/9-ти дом върху АС/ДС имах в годината, когато за пръв път пътувах до западна държава и работех на 2 пъти за по 3м, че още не бяхме в ЕС

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2381 -: Юни 13, 2018, 10:10:20 pm »
Здравейте, от днес започва новият ми солар. С молба съм към Вас за коментар и ориентация по него - какво са ми подготвили звездите за годината, някакъв акцент, който Ви прави впечатление. С благодарност  :58:
Предстои ти година в която ще се запознаеш с нови хора,групи,организации,ще пътуваш,меркурий в близнаци в 11сол.дом,ще има неочаквани познанства,влюбвания,тр.нептун е на дц.някой от семейството ще пътува в чужбина,проблеми във финансовото състояние при родител,ще се наложи извънредно харчене,ще има спорове с партнори/колеги,изненади и при колеги/партньори при детето ти,в по-късен етап от годината ще предпочиташ да се усамотиш,ще посещаваш водни места,ще прекарваш повече време със семейството,ще има изненади.Чети,релаксирай,готви,шии,използвай ръцете.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2382 -: Юни 14, 2018, 01:12:20 pm »
Благодаря на всички Ви за коментарите. Дано изненадите, които споменавате да са приятни. :). А някои от прогнозите ви са вече планувани. Надявам се да не забравя да давам обратно информация за събития. Поздрави  :-*

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2383 -: Юни 19, 2018, 10:26:53 pm »
Здравейте,

От утре започва нов солар, нови възможности, нови неволи /или не съвсем/  ;D, та чувствайте се поканени до коментирате.  ;D

БлагодарЯ!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2384 -: Юни 20, 2018, 08:04:32 pm »
Здравейте,

От утре започва нов солар, нови възможности, нови неволи /или не съвсем/  ;D, та чувствайте се поканени до коментирате.  ;D

БлагодарЯ!
Санти,здравей.Нямам представа дали си мъж или жена,но ще ти напиша няколко думи за това,което виждам аз.Сол.Ац на Дц е насоченост към партньорства ,зависимост,служене,,Нептун е на ДЦ там той е тронов,по-силен,ще срещаш себе си в другите,всякакви нептунианци ,пияници,лъжци,поети,моряци,наркомани,влюбени,измамници,зависимости,не се увличай и ти с дева там по лекарства,диети,здравословно хранене,незная спортуваш ли,хр.добавки,химия,меркурий у ац в тригон нептун,някой да не те измами,да се влюбиш,с тия соц.мрежи и ьпитер в 3ти сол.дом секстил Луна в 12 може тайна кореспонденция,чат,пътуване зад граница,сънища .Меркурий в 10 дом ще си ангажиран/а социално,обществено ,ще комуникираш с някой у дома ю ч често,с деца,плувай,пей,,ще приключи нещо като договор,ще завърши обучение,или нещо по дома,чувствителност,обидчивост,сантименталност ,неовереност,нужда от някой,ще има изненади с приятели,приятелство е възможно да приключи,тайни льбовни копнежи,разсеяност,внимание при шофиране,покупка автомобил,сделки,договори,при роднини,съседи събитие,брада ли ще пускаш,пъпки са възможни,коремни проблеми и със зъби,това е по здр.тема.Луната от 12 секстил юпитер в 3,брат/сестра,съседи печалби при тях,при теб-комуникации,коли,договори,тайни,пари за любов,удоволствия,спортни принадлежности.Слънце у12 в 10,тайна ще излезе на яве,някой от дома със здр.проблеми,събития при леля по пътищата.