Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 232992 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #810 -: Ноември 09, 2016, 10:28:33 pm »
Ама и вие сте едни...

Да ти е живо и здраво детенцето, аделина, сега има хубави кувиози, колкото кажат-толкова ще стои, не се оставяй на паниката

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #811 -: Ноември 09, 2016, 10:36:03 pm »
Много ти благодаря и ние се молим на това в момента всичко остана на заден план скандали,разорави,тя е най- важното нещо само да почне да диша сама и да си в вземем във вкъщи.

cast

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Хорари за здраве
« Отговор #812 -: Ноември 10, 2016, 08:44:30 am »
Честито! Да ти е жива и здрава рожбичката  Аделина, не се притеснявай , всичко ще бъде наред , важното е ти да си спокойна и силна сега за да се грижиш за нея по-най добрия начин!  :38:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #813 -: Ноември 16, 2016, 08:00:10 am »
Момичета детенцето ми се роди недоносено и сега е в кувиоз , как мислите ще се оправим ли скоро да си я приберем у дома.

Ще се справи, силна е, дай ѝ поне още две седмици почивка :).
Обърни внимание и на себе си и се пази тия дни, че е грипаво и инфекциозно време.
De omnibus dubitandum est

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #814 -: Ноември 24, 2016, 09:11:57 am »
Момичета детенцето ми се роди недоносено и сега е в кувиоз , как мислите ще се оправим ли скоро да си я приберем у дома.
                                                                                                   Давам ОВ вече диша сама без апарат , остава само да качи килограми , дано да остане стабилна.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #815 -: Ноември 24, 2016, 05:02:22 pm »
Познавам доста бивши ковьозчета, сега са по-едри от мен, пък съм родена 4.5кг; ще се нареди всичко, спокойно

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #816 -: Ноември 24, 2016, 09:50:43 pm »
Познавам доста бивши ковьозчета, сега са по-едри от мен, пък съм родена 4.5кг; ще се нареди всичко, спокойно
Майка ти ,Папи имала ли е склонност към висока захар, диабет в по-късна възраст?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #817 -: Ноември 24, 2016, 10:01:48 pm »
Имах една позната – дъщеря ѝ се роди с тегло над 5 кг, първо раждане, направо я разкъса.

А аз съм осмаче, с тегло 2.600, пък в живота не съм баш миньонче – нито на ръст, нито на килограми. Със средна комплекция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #818 -: Ноември 24, 2016, 10:04:58 pm »
Едро бебе е често синоним на висока захар, затова питах, скрита склонност към диабет при майката, . Доктор ми каза.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #819 -: Ноември 25, 2016, 09:01:05 pm »
Майка ти ,Папи имала ли е склонност към висока захар, диабет в по-късна възраст?

Не, и още няма :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #820 -: Ноември 25, 2016, 10:21:47 pm »
Жива и здрава да е! :) Значи не е правило, както казва док, че ако родиш едро бебе, имаш скрита склонност към висока захар.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #821 -: Ноември 26, 2016, 12:40:30 am »
Жива и здрава да е! :) Значи не е правило, както казва док, че ако родиш едро бебе, имаш скрита склонност към висока захар.

Ми...знам ли
Аз на доктори много не вярвам, докато поне три пъти не чуя едно и също

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #822 -: Декември 16, 2016, 12:35:37 pm »
Едро бебе е често синоним на висока захар, затова питах, скрита склонност към диабет при майката, . Доктор ми каза.
Едро бебе предразполага към развитие на "Диабет на бременността" , което е различно от заболяването диабет. Наскоро ми се наложи да се позаинтересувам от това, тъй като при последната консултация на малката ми дъщеря ѝ бяха казали, че е на границата да развие диабет на бременността, а бебето ѝ нараства бързо и по много, самата тя поддържа линия- ходи на фитнес, пази диета... Седмица след това влезе в норма. http://www.biberonbg.com/info/diabet.htm

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #823 -: Декември 16, 2016, 12:52:30 pm »
Момичета детенцето ми се роди недоносено и сега е в кувиоз , как мислите ще се оправим ли скоро да си я приберем у дома.
Аделина, честита рожба!
Този път успя да ме изненадаш, приятно при това- да сте живи и здрави с беба!

По картата- Юпитер У3,съУ6 в 1д на детето е във взаимна рецепция с Венера У1, У8 - ще се оправи, а последният негативен аспект на Луната от 6д може да показва, че няма да е скоро.
Надявам се, месец и седмица, след като си попитала, всичко при вас да е наред и да сте си у дома.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #824 -: Декември 18, 2016, 07:57:33 pm »
Пренасям си казуса от съседна тема тук.. споделих,че съм настинала от дни и ме е страх да не се задълбочи,понеже отивам в чужбина.

В крайна сметка зададох въпроса Ще бъда ли добре здравословно на екскурзията в чужбина?