Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233095 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #885 -: Март 23, 2017, 01:04:47 pm »
Аз питам има ли шансове това да стане скоро това ми пречи на много неща включително и на това да се реализирам по вашето си образование.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #886 -: Март 23, 2017, 01:10:57 pm »
Аз питам има ли шансове това да стане скоро това ми пречи на много неща включително и на това да се реализирам по вашето си образование.
аз ти казвам как стоят реално нещата - имаш пари, имаш нови зъби!!!!!!!!!!!
вашето, вишето- там гледат какво имаш в главата, не си кобила, че да те избират по зъбите


adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #887 -: Март 23, 2017, 01:15:17 pm »
Повярвам ми пречи ми и то много.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за здраве
« Отговор #888 -: Март 23, 2017, 03:47:14 pm »
Са понеже претръпнахме на драмата с мъжа и детето, веднага сме вкарани в новия филм със зъбите. Егати лъвската луна, егати чудото.
Акрукс хубаво ти е отговорила, Аделина. Работи, спестявай - оправи си зъбите. Ако трябва вземи на заем, тегли кредит - начини много, стига да искаш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #889 -: Март 23, 2017, 08:55:06 pm »
Не й е лъвска Луната, скорпионска в съвпад с Юпитер. Но и при неаспектирна лъвска съм виждала нещо подобно.  :012:

Плюя си в пазвата да не ме налази пак.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #890 -: Март 23, 2017, 09:06:29 pm »
Нали няма болка, за какво ти е болкоуспокояващо? В крайна сметка не е сериозно и не си за операция, нали??
Не знам, тя това ми предписа. Болка се появи, и то не силна, снощи, когато си легнах.
Каза, че не е сериозно, но все пак ме тревожи, понеже ако не внимавам, може и да влоши. Ставните проблеми не са за подценяване.
Не знам дали въобще да го купувам това болкоуспокояващо, въпреки че струва 2 лева и нещо.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за здраве
« Отговор #891 -: Март 23, 2017, 09:14:04 pm »
Не й е лъвска Луната, скорпионска в съвпад с Юпитер. Но и при неаспектирна лъвска съм виждала нещо подобно.  :012:

Плюя си в пазвата да не ме налази пак.  :043:

Малиии, още по-зле. Като я хване обсесията и няма пускане, а Юпитера помпа ли, помпа...
Лъвската Луна ще си изнесе спектакъла и ще се фръцне. Това има да цикли...  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #892 -: Март 23, 2017, 09:16:45 pm »
Ама вижте благодарение на юпитеровия съвпад колко хорарни теми се помпат.  :012:

Но нека има материал за изследване, така се упражняваме и задобряваме.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за здраве
« Отговор #893 -: Март 23, 2017, 09:18:26 pm »
Че е продуктивна - продуктивна е! Това ѝ го признах  :17: :012:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #894 -: Март 23, 2017, 11:22:52 pm »
По темата за мъжът ми не съм претърпяла,  а за това питах в смисал виждат ли се някакви шансове да стане скоро, нищо повече,  то е ясно, че имаш ли пари проблемът се решава.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #895 -: Март 24, 2017, 01:21:12 pm »
Има ли пропуск в проведената терапия? Имам предвид и нещо конкретно, което би могло евентуално да даде резултат. Не, че може да се направи кой знае какво към момента, но да знам истината ми е тормоз. И сънища ме преследват, и реални хора от историята... Тази карта с нулев АЦ какво означава, ще научавам информация по случая ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #896 -: Март 24, 2017, 02:10:02 pm »
По темата за мъжът ми не съм претърпяла,  а за това питах в смисал виждат ли се някакви шансове да стане скоро, нищо повече,  то е ясно, че имаш ли пари проблемът се решава.
Не бъди нахална и погледни малко и извън себе си!
Също имам нужда от зъби, че с евтината протеза, която можех да си позволя, според джоба, не мога да се храня- нося я само за красота, но не съм тръгнала да опявам на никого и да пускам хорари през час... И стига вече с това ВИШЕ, пише се ВИСШЕ, макар отдавна да не се ползва тази дума, откакто навлязоха степените "бакалавър" и "магистър" . Бабичките на село може още да коментират "Тази има више", но младите и образовани хора не се изразяват така!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #897 -: Март 24, 2017, 02:13:04 pm »
Има ли пропуск в проведената терапия?
Проведената терапия на кого и за какво?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #898 -: Март 24, 2017, 02:34:22 pm »
Има ли пропуск в проведената терапия? Имам предвид и нещо конкретно, което би могло евентуално да даде резултат. Не, че може да се направи кой знае какво към момента, но да знам истината ми е тормоз. И сънища ме преследват, и реални хора от историята... Тази карта с нулев АЦ какво означава, ще научавам информация по случая ли?
ранен АСц най-общо се тълкува, като ранно зададен въпрос, подранила си с питането
Дядо ти по бащина линия е представен от Уран и Сатурн, Луната в негов 1д. Лечението е по Венера У10 за него, с която Меркурий У6 е извършил хармоничен аспект, но понеже Венера е ретроградна и заточена, било е нужно повече време за лечението, нещата да се случат бавно и трудно, и в крайна сметка да има рецидив. Истината е една- Господ, който се разпорежда с живота и смъртта, няма за какво да се измъчваш и безпокоиш както себе си, така и душата на дядо ти- остави го да почива в мир!

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за здраве
« Отговор #899 -: Април 01, 2017, 03:49:49 pm »
Здравейте!

Ще разреша ли здравословния си проблем без оперативна намеса ?  :)