Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233127 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #90 -: Юни 13, 2014, 12:09:33 am »
Писна ми вече все да му има нещо на кучето  :( До миналото лято никога не беше имала каквито и да било здравословни проблеми, сега едно след друго и сякаш остаря изведнъж след операцията
Кучето има ли катаракта на очичките?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #91 -: Юни 13, 2014, 12:23:47 am »
Писна ми вече все да му има нещо на кучето  :( До миналото лято никога не беше имала каквито и да било здравословни проблеми, сега едно след друго и сякаш остаря изведнъж след операцията
Кучето има ли катаракта на очичките?
Не.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за здраве
« Отговор #92 -: Юни 13, 2014, 12:47:36 am »
Не знам. Не съм във форма за хорари тези дни, но ми се струва, че кученцето е по-добре, отколкото изглежда. Може да има някакви неразположения, свързани с очите, но не чак това. Надявам се.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #93 -: Юни 13, 2014, 05:29:03 am »
Писна ми вече все да му има нещо на кучето  :( До миналото лято никога не беше имала каквито и да било здравословни проблеми, сега едно след друго и сякаш остаря изведнъж след операцията
Кучето има ли катаракта на очичките?
Не, по тази карта излиза, че нищо му няма, играе му се, а кучетата "виждат" с носа си, така че дори да е започнало да ослепява от старост не е фатално, стига да е здраво да ходи и души стопанката  :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #94 -: Юни 13, 2014, 06:10:42 am »
А на коя дата направи операцията? Спомена в другата тема по първия хорар във връзка с имплантите, че ще пишеш когато имаш уговорена дата за операцията, а си пропуснала
По тази карта Луната в 5д е във взаимна рецепция с Юпитер У6, съУ9 в 12д и не мисля, че ще имаш проблем с възстановяването
Луната е диспозитор на вмъкнат знак в 12д с последен аспект опозиция със Слънцето у1,у2- показва твоите вътрешни страхове, отхвърлянето на въпроса от твоя страна, неприемането му, нещо няма да ти хареса и да си доволна от крайния резултат, като парите също участват в това

Благодаря за включването, сега разбирам, защо тогава не отговори на поста ми - явно си го пропуснала, а не умишлено - писах още тогава - успях точно да се вместя в двата часа, които бяха единствената възможност според нашите съвместни анализи - 2 юни, 14.30ч (е, не си спомням точно минутите). http://astra.la/forum/index.php?topic=164.1140

в момента ситуацията не е добра, а доктора от днес наобед излиза в отпуск - пътува :)

за парите - ами първоначалната цена се качи двойно - не че съм възхитена от това, ама .... те парите бяха приготвени, 10 год ги събирам, нямам някакъв особен проблем с тях.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 06:23:42 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #95 -: Юни 13, 2014, 07:16:58 am »
Благодаря за включването, сега разбирам, защо тогава не отговори на поста ми - явно си го пропуснала, а не умишлено - писах още тогава - успях точно да се вместя в двата часа, които бяха единствената възможност според нашите съвместни анализи - 2 юни, 14.30ч (е, не си спомням точно минутите). http://astra.la/forum/index.php?topic=164.1140

в момента ситуацията не е добра, а доктора от днес наобед излиза в отпуск - пътува :)

за парите - ами първоначалната цена се качи двойно - не че съм възхитена от това, ама .... те парите бяха приготвени, 10 год ги събирам, нямам някакъв особен проблем с тях.
Писах ти тогава по хорара преди операцията, но не подробно
нещата по него си излизат- на К9 са близнаци и показва двамата хирурзи
Луната у10 в 5д прави последен аспект квадрат с Меркурий у9 в 9д, който показва крайното развитие по въпроси, свързани със здравето, а 10д се свързва с лечението
Слънцето от 8д, свързан с хирургията е в сходящ квадрат с Нептун У6 в 5д, с който Луната е в сходящ съвпад, а Нептун дава неяснота, в случая със здравословното ти състояние

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #96 -: Юни 13, 2014, 07:35:59 am »
Писах ти тогава по хорара преди операцията, но не подробно
нещата по него си излизат- на К9 са близнаци и показва двамата хирурзи
Луната у10 в 5д прави последен аспект квадрат с Меркурий у9 в 9д, който показва крайното развитие по въпроси, свързани със здравето, а 10д се свързва с лечението
Слънцето от 8д, свързан с хирургията е в сходящ квадрат с Нептун У6 в 5д, с който Луната е в сходящ съвпад, а Нептун дава неяснота, в случая със здравословното ти състояние

имах впредвид, че написах за часа :)
всички условия явно си излизат :) - засега ще чакам развитието - надявам се на положителен изход. :)
Аз си събирам всичките ви коментари и после ще направя пълна ОВ, с подробности.

10 мин преди точното време на Пълнолунието се случи нещо по него :), но засега ми стискайте палци :)
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 07:37:41 am от Happy58 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #97 -: Юни 13, 2014, 08:50:58 am »
Не, по тази карта излиза, че нищо му няма, играе му се, а кучетата "виждат" с носа си, така че дори да е започнало да ослепява от старост не е фатално, стига да е здраво да ходи и души стопанката  :)

Благодаря на всички за включването  :)
Струва ми се че има нещо на зениците, ама то лигавото не ми дава да видя и само си върти главата, а очичките са и малки, вече ми става неудобно да викам ветеринарката за всяко нещо

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #98 -: Юни 13, 2014, 08:54:18 am »
akruks, благодаря Дай Боже да си права, ще дам обратна връзка!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #99 -: Юни 13, 2014, 10:46:06 am »
в момента ситуацията не е добра, а доктора от днес наобед излиза в отпуск - пътува :)

за парите - ами първоначалната цена се качи двойно - не че съм възхитена от това, ама .... те парите бяха приготвени, 10 год ги събирам, нямам някакъв особен проблем с тях.

Тук по хорара ти няма какво особено да кажа - влязла си на фиксирани оси, има важни ретроградности, може и да се проточи. Слънцето не е съвсем безсилно - - има деканат, но не прави аспекти с друго, освен опозицията с Луната. Би трябвало да свърши добре, обаче.

В елекцията за самата операция - луната е била в квадрат със сатурн и венера. Точно в 14*30 все още е час на Меркурий, асц. на Меркурий, МС на Меркурий - МС е избраното лечение. Операторът е по Юпитер, който също като Меркурий е в Рак. Тоест, Луната е изключително ключова за тази елекция. Ако си почнала след 14,45 нещата са по-добре, макар Луната да не може да се пренебрегне - тя става часови управител, а и обикновено нейните сходящи аспекти дават ключ към последващото възстановяване. Квадрат с Венера в осми, опозиция с Нептун - упойката не те е хванала добре, секстила с Марс - оператора все пак е бил приличен, секстил със Слънце - бързо си се възстановила след манипулацията, тригон с Уран - това може да е или възпаление, или някакво неочаквано развитие, необходимост от някаква манипулация - там нагревки, лампа, такива неща, накрая - квадрат с ретро Сатурн. Дотук изглежда се развиваш точно по лунните аспекти. Ако си започнала в 14,30, крайният резултат ще надхвърли очакванията ти, само търпение трябва.  :-*

Като правих  имплант - преден, горен зъб - преди известно време, четох някъде, че за новите медицинск и чудеса от типа на протези, присадени органи, изкуствени органи, импланти и прочее отговаря Плутон. В класическата система - Сатурн, който е отговорен и специално за зъби и кости. В момента двете са в рецепция и двете са ретро -  това не благоприятства бързото възстановяване и като цяло дава предпоставки за ревизии и необходимост от допълнителна намеса. Именно заради това не е препоръчително да бързаш - нито ти, нито лекаря. Моето просто имплантче на горно зъбче, което не носи нищо - горен втори няма кой знае какво натоварване и функции, отне две години, за всички етапи. Лекарката ми обясни, че основният проблем при тази процедура идва винаги от избързване - да се сложи коронката по-рано, защото протезите са кофти и неудобни и лекарите бързат да си вземат парите за всичко - последната фаза е най-скъпата, нали  :). Аз чаках 6 месеца, за да ми зарастне операцията преди да бъде сложен имланта - проблемът беше от некачествено лечение на счупен зъб - съответно счупен корен и т.н. После 8 месеца след поставяне на импланта, после ревизия - при мен тъканта беше хипертрофирала и трябваше да се поизреже малко, за да се изравни с венечния ръб на останалите зъби, после 5-6 месеца за основата на коронката и въобще .... сто века станаха. Но е напълно ОК, здрав, прав и корав ;D.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #100 -: Юни 13, 2014, 11:03:33 am »
Асцендентът е твърде късен, но пускам картата.

Питам за здравето но мой роднина, кръстникът ми, назовала съм го по име. "Как ще се развият нещата при него в здравословен аспект?"
Открито е образувание на гърба. Показателите за сега не са добри и предстоят допълнителни изследвания.


Обикновено в такива случаи гледам по у1, а не по у7, защото питащият не може никак да влияе на ситуацията и не е нужно да се бърка, но в конкретната карта часът е на Венера, затова ще ползвам именно у7 за В. Венера в Телец не свидетелства за проблеми с гърба/гръбнака (?) но и няма възможен друг сигнификатор, който да насочва към този специфичен проблем. Последният градус означава драстична промяна на състоянието, а лекарят Марс не е много надежден, колкото и да е приятел на В. - нека направи изследванията, нека се види с други лекари и ще се поизяснят нещата.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #101 -: Юни 13, 2014, 11:58:39 am »
Диана, много благодаря за включването - интересно и поучително (за мен) изложение. Влезнала съм около 14,30ч, но кога точно е започнал хирурга, не знам, защото вече бях на масата, с упойка.

Определено има усложнение - въоръжавам се с търпение и се моля за добър изход, нямам друга алтернатива.

Благодаря на всички ви и няма повече да ви притеснявам.

 O:-)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #102 -: Юни 13, 2014, 02:24:14 pm »
 :-\   ??? Да ви питам..на крака ми се появи един щръкнал кокал (свързващата кост над палеца) , много ме притеснява. Чета в нет-а за някакви компреси и разни оперативни намеси. Построих карта, но е "луна без курс", има ли смисъл да я качвам?!
Някой има/ имал ли е подобен проблем?  ???

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #103 -: Юни 13, 2014, 02:36:43 pm »
Ест, че има смисъл. Най-малкото без курс-не е нужна тревога....Имала съм изскочила кост на опакото на ръката-дланта отгоре, натисках я с монета, с пластир..т.н., сама се прибра без хирургии.
Дай картата.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 03:26:15 pm от enigma »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #104 -: Юни 13, 2014, 02:38:11 pm »
Ест, че има смисъл. Най-малкото без курс-не е нужна тревога....Имала съм изкочила кост на ръката-дланта отгоре, натисках я с монета, с пластир..т.н., сама се прибра без хирургии.
Дай картата.
  ??? ето...