Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233242 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #450 -: Септември 03, 2015, 05:32:16 pm »
Съжалявам за лошата вест, Тео.

Вероятно е трябвало да се гледа по първи дом, вместо по седми. Кабала в първия си пост го е направила, но после се е разколебала. Може би наистина така е по-коректно специално в хорари за здраве.
И аз останах на това мнение след като снощи погледнах пак картата. Ние с това момиче сме се виждали 3-4 пъти и реално не сме близки, може и това да е причина да е представена по първи дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #451 -: Септември 03, 2015, 09:40:07 pm »
Вероятно е трябвало да се гледа по първи дом, вместо по седми. Кабала в първия си пост го е направила, но после се е разколебала. Може би наистина така е по-коректно специално в хорари за здраве.
В книгата си за хорарна астрология Леви е поместил 10 примерни карти, направи ми впечатление на една от тях, с въпрос " Къде е куфарът на дъщеря ми", че го търси по 2д на картата, макар въпросът да е зададен от него, не от дъщеря му.  Но пък досега като съм гледала въпроси по 7д, за назован по име, нещата са си излизали, в конкретния случай не знам защо е различно- може да е показвала картата временно подобрение.
Гледана по 1д- Слънцето У10 в 6д, съвпад с Мерка У8, Луната У9 е извършила квадрат с тях, ако е имало лъчелечение не е помогнало, Юпитер у2 в 9д опозиция с Плутон У1, в хорари 2д също показва физическите потенциала на човек, а Плутон е в квадрат с Марс У1, У6

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #452 -: Септември 05, 2015, 07:02:04 pm »
Пак ще ви занимавам, но този път с мен - кръвното ми не пада, докторите не знят от какво е, а като пия нещо за сваляне, след 2-4ч пак е в изходно положение.
Пуснах си въпроса, дали до седмица ще се стабилизирам, но ми е труден анализа. Говорим за кръвно чак до 280 - в момента ми е 190.
Не мога да кача картата, защото съм на таблет, в леглото и се оказва, че не знам как става

Днес, София, 18:47ч - това са данните за хорара.


trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #453 -: Септември 05, 2015, 07:07:18 pm »
Ето хорара на Хепи

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #454 -: Септември 05, 2015, 07:14:39 pm »
На нервна почва е, но според мен бързо ще се стабилизираш, до дни.
Няма опасност за живота, но е желателно да си полежиш на спокойствие вкъщи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #455 -: Септември 05, 2015, 07:22:25 pm »
На нервна почва е, но според мен бързо ще се стабилизираш, до дни.
Няма опасност за живота, но е желателно да си полежиш на спокойствие вкъщи.

Благодаря ти. Да, доктора ми се скара, че съм била на работа ... и ми даде задължителен болничен от вчера. Дано си права ...че тези цифри ми действат и психологически - вече като ми стане горещо и направо си взимам хапчето, без да меря.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #456 -: Септември 05, 2015, 07:36:53 pm »
Ще се оправиш, Happy! И аз мисля, че е на нервна почва - Луната е У6 в Близнаци, в твой 4 дом - явно оказва влияние случилото се наскоро.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #457 -: Септември 05, 2015, 08:35:34 pm »
Луната У6 прави тригон с асцендента и секстил с Уран У1, но все пак бъди предпазлива - последния аспект на Луната е куинконс със Сатурн У1.
« Последна редакция: Септември 08, 2015, 07:14:05 pm от Теодор »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #458 -: Септември 05, 2015, 08:52:22 pm »
Пак ще ви занимавам, но този път с мен - кръвното ми не пада, докторите не знят от какво е, а като пия нещо за сваляне, след 2-4ч пак е в изходно положение.

В какъв смисъл не знаят, Хепи? Правиха ли ти изследвания? Как е сърцето? Бъбреци? Хормони? Генитални инфекции? И пак - ХОРМОНИ? Повече слънце, за витамин Д, почивка и книжки, малко глад и много чай.
200 на колко е? Каква е долната граница?
Часът е на ретро и фикс венера в лъв, съвпад с марс, фикс на асц и на У1. Луната в Близнаци е невярна, макар да й предстои хубав аспект с Марс - диспозитора ти. И да ти мине сега, не се успокоявай, докато не откриеш причината. Няма страшно, но не е безобидно и може да не мине бързо :). Потърси и друг доктор, някак малко по-специалист от сегашния.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #459 -: Септември 05, 2015, 09:26:18 pm »
В какъв смисъл не знаят, Хепи? Правиха ли ти изследвания? Как е сърцето? Бъбреци? Хормони? Генитални инфекции? И пак - ХОРМОНИ? Повече слънце, за витамин Д, почивка и книжки, малко глад и много чай.
200 на колко е? Каква е долната граница?
Часът е на ретро и фикс венера в лъв, съвпад с марс, фикс на асц и на У1. Луната в Близнаци е невярна, макар да й предстои хубав аспект с Марс - диспозитора ти. И да ти мине сега, не се успокоявай, докато не откриеш причината. Няма страшно, но не е безобидно и може да не мине бързо :). Потърси и друг доктор, някак малко по-специалист от сегашния.

Изследванията са в понеделник. Досега версията беше стрес, но след като се качи на 280 реши да ги направи. Предполагам, че са хормоните, защото и миналата година имах проблем с тях - но това състяние ми е в повече. Сърцето е ок - и личния и в спешното го гледаха. Но е много изтощаващо ... ще трябва да чакам изследванията във вторник

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #460 -: Септември 05, 2015, 11:57:22 pm »
Пак ще ви занимавам, но този път с мен - кръвното ми не пада, докторите не знят от какво е, а като пия нещо за сваляне, след 2-4ч пак е в изходно положение.
Пуснах си въпроса, дали до седмица ще се стабилизирам, но ми е труден анализа. Говорим за кръвно чак до 280 - в момента ми е 190.
Не мога да кача картата, защото съм на таблет, в леглото и се оказва, че не знам как става

Днес, София, 18:47ч - това са данните за хорара.

Да, Хепи, спокойно :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хорари за здраве
« Отговор #461 -: Септември 06, 2015, 12:03:37 am »
Хепи, само наминавам да ти пратя малко орисване с позитивност и здраве.  :58: И да се пазиш.  :08: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #462 -: Септември 06, 2015, 12:21:01 am »
Изследванията са в понеделник. Досега версията беше стрес, но след като се качи на 280 реши да ги направи. Предполагам, че са хормоните, защото и миналата година имах проблем с тях - но това състяние ми е в повече. Сърцето е ок - и личния и в спешното го гледаха. Но е много изтощаващо ... ще трябва да чакам изследванията във вторник
А бъбреците как са, че на К8 е везни, а Венера У8 е в 6д- ретро и съвпад с Марс. По прогресия пр Слънце У1 съвпад пр Венера скорпион в нат 5д съвпад с Нептун, съвпад с пр ИЦ, пр К8 опозиция натален съвпад Венера/Плутон

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #463 -: Септември 06, 2015, 06:49:53 am »
А бъбреците как са, че на К8 е везни, а Венера У8 е в 6д- ретро и съвпад с Марс. По прогресия пр Слънце У1 съвпад пр Венера скорпион в нат 5д съвпад с Нептун, съвпад с пр ИЦ, пр К8 опозиция натален съвпад Венера/Плутон

Не знам как са - не усещам нищо - ако има нещо, то е скрито ...

...толкова успокоителни поемам, а тази нощ съм поспала само около 3 часа някъде .... м... а му  :d030:

Днес е възврата на моя Марс :-)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за здраве
« Отговор #464 -: Септември 06, 2015, 11:36:03 am »
И на мен ми се въртяха в главата хормони, докато гледах картата. Има резон да е нещо по-старо и хронично, което сега е напомнило за себе си под влияние на стрес и напрежение. Оправяй се!
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred