Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233117 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за здраве
« Отговор #510 -: Септември 17, 2015, 05:23:06 pm »
днес излязоха окончателните резултати от ядрено магнитен резонанс - множество разсейки в мозъка
положението е безнадеждно

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #511 -: Септември 17, 2015, 05:24:51 pm »
Много жалко!  :(

Не ми се виждаше в хорара да е толкова безнадеждно, все пак въпросът не беше такъв, а дали ще се оправи. Имаше и хармоничен аспект с у8, който не дава потвърждение за лош изход...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за здраве
« Отговор #512 -: Септември 17, 2015, 05:44:25 pm »
днес излязоха окончателните резултати от ядрено магнитен резонанс - множество разсейки в мозъка
положението е безнадеждно

 :'(  ???
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #513 -: Септември 17, 2015, 06:41:38 pm »
днес излязоха окончателните резултати от ядрено магнитен резонанс - множество разсейки в мозъка
положението е безнадеждно
Съжалявам, за което, но нали писа, че седмица преди това всичко е било наред, след химиотерапията не са ли го гледали на ЯМР, по какво са установили лекарите тогава, че е добре?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #514 -: Септември 17, 2015, 06:49:29 pm »
Не ми се виждаше в хорара да е толкова безнадеждно, все пак въпросът не беше такъв, а дали ще се оправи. Имаше и хармоничен аспект с у8, който не дава потвърждение за лош изход...
Да, но Луната У6 няма връзка с У1 и е в сходящ квадрат с Плутон, у-л на производен 4-ти от 6-ти за него. Но пък и У8 няма връзка с У1, за да е налице опасност за живота, може пък да се оправи, божа работа!

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #515 -: Септември 22, 2015, 12:56:43 pm »
Пак аз ... за съжаление. Кръвното отново започна да се качва - започва пак да ме притеснява. И попитах, от какво ми става това? Защо го вдигам? Пия си каквото трябва за целта.
Но има подробност, не знам дали е важна - цялата предна седмица имах много силно физическо натоварване - в петък вече бях тотално изцедена, в събота приключих с ангажимента, но пък си изгубих гласа, нещо на гърлото ми има - не знам от какво е - няма температура, само дискомфорт. И си правех разни гаргари и други натурални истории тези дни - но умората още не е преминала.  Точно си мислех, че вече е по-добре гърлото и започна да ми прилошава - краката в гореща вода, мъничко хапченце ... и въпрос във форума. Ма....а му - мразя да съм болна   :banghead: :banghead: :021: :021:

тези квадрати хич не ми харесват ..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #516 -: Септември 22, 2015, 01:29:33 pm »
Пак аз ... за съжаление. Кръвното отново започна да се качва - започва пак да ме притеснява. И попитах, от какво ми става това? Защо го вдигам? Пия си каквото трябва за целта.
Но има подробност, не знам дали е важна - цялата предна седмица имах много силно физическо натоварване - в петък вече бях тотално изцедена
Аз напреди кати писах, че ще има връщане на опасността, ти не ме послуша, а подскачаше от радост, че ти е минало. А трябваше да си направиш подробни изледвания.
Луната У9 във 2д ще извърши съвпад с Плутон У1- на първо време ще си възвърнеш физическите сили, 9д показва края на делата по 6д, в случая здравето, а 2д в хорарите показазва доколко човек има физически сили да се справи с въпроса.
Обаче на Луната предстои да направи квадрат с Меркурий У8, а последен аспект е квадрат с Уран У4 в 5д- 8д ако е свързан с риска и опасностите, 5д е свързан със сърцето, затова вземи мерки и лекувай кръвното докато е време, за да не стане беля.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #517 -: Септември 22, 2015, 03:56:30 pm »
Акрукс, не ме обвинявай - направих изследванията, които ми дадоха - какви още да направя ... имаше пълна кръвна, имаше урина, хормони, ... не знам какво още там. Кръвоносните ми съдове преди година ги гледаха на Доплер, заедно със сърцето, сега пак.
Знам, че на предния хорар имаше ретросигнификатори и си продължавам назначеното лечение много стриктно.
Утре пак ще съм при лекаря.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #518 -: Октомври 11, 2015, 07:23:27 pm »
Преди няколко дена баща ми падна и от тогава накуцва. Ще се оправи ли? Нали няма опасност да се влоши здравето му?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #519 -: Октомври 11, 2015, 07:33:39 pm »
Преди няколко дена баща ми падна и от тогава накуцва. Ще се оправи ли? Нали няма опасност да се влоши здравето му?
Въпреки прекалено ранният АСЦ, картата описва правилно въпроса- Луната У1 за баща ти е в негов 3д, свързан с движението, извършила е съвпад с Мерка У3 за него, което показва, че няма проблем с придвижването, обаче последен неин аспект е опозиция с Уран У1 за него и нека все пак да следи да не направи съсиреци, нека взема по един-два аспирина и му прави компреси с реванол и ракия, докато премине, а ако не мине в близките няколко дни да отиде на лекар.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #520 -: Октомври 11, 2015, 07:35:35 pm »
Благодаря много, akruks! Лошото е, че той не иска да ходи на лекар. Дори тази година нарочно не е ходил и за профилактичните прегледи.
Според теб този Сатурн почти на негов К6 какво може би показва? Като го гледам, доста по-бавно се движи, а е и с наднормено тегло.  ???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #521 -: Октомври 12, 2015, 11:50:49 am »
Оказа се, че баща ми не може да си свива крака и сега дори и колело не може да кара. Явно ранният асцендент показва, че възстановяването ще мине мнооого бавно.  ???
И понеже отказва да отиде на лекар, се чудя дали да не го накарам да прави упражненията, които ме караха преди години да правя в Спортния диспансер, когато ми оперираха коляното?  ::)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #522 -: Октомври 12, 2015, 02:35:29 pm »
Оказа се, че баща ми не може да си свива крака и сега дори и колело не може да кара. Явно ранният асцендент показва, че възстановяването ще мине мнооого бавно.  ???
И понеже отказва да отиде на лекар, се чудя дали да не го накарам да прави упражненията, които ме караха преди години да правя в Спортния диспансер, когато ми оперираха коляното?  ::)
по-добре не. движението може да е противопоказно. но това трябва да прецени лекар

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #523 -: Октомври 12, 2015, 04:22:36 pm »
Сигурна ли си? Когато ми оперираха коляното, кинезитерапевтът ми каза, че още седмица след операцията пациентът трябва да започне кинезитерапия за раздвижване, има си специални упражнения за това. Вярно е, че тук няма операция, но като не иска да ходи на лекар, какво, да го оставя да окуцее ли?
Хорарът не показва ли нещо свързано с раздвижването?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #524 -: Октомври 12, 2015, 05:38:32 pm »
Сигурна ли си? Когато ми оперираха коляното, кинезитерапевтът ми каза, че още седмица след операцията пациентът трябва да започне кинезитерапия за раздвижване, има си специални упражнения за това. Вярно е, че тук няма операция, но като не иска да ходи на лекар, какво, да го оставя да окуцее ли?
Весо, всеки случай е разлиен, на баща ти може да е нужен покой, а не движение, за да му мине. Като не иска да отиде на лекар поне маже ли се с нещо, кракът му надут ли е, боли ли го дори като не се движи?