Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 198304 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Уран
« Отговор #60 -: Март 02, 2014, 02:26:08 pm »
При мен при тр уран на МЦ имаше супер много случки по 4/10 дом, беше като някой трилър направо, ужас един вид. А сега се замислих, че този тригон сатурн с тр уран може да е действал така- сатурн в натала ми е У7, почнах работа ( хич не по мое желание, но трябваше ) в сфера, която съвсем не  моята. Много комерсилана, където всички се бутат, но на мен ми идва д а :91:, единственото ми успокоение е , че е временно. Та , питам се вече 4 седмици-къде по дяволите попаднах ???  :017: :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Уран
« Отговор #61 -: Март 02, 2014, 02:32:34 pm »
Папи,тр.Сатурн разходящ куинконс МЦ и разходящ тригон Слънце.

Колко разходящ със слънце?

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Транзити на Уран
« Отговор #62 -: Март 02, 2014, 02:36:09 pm »
И при мен скоро ще квадратира асц. ( има-няма 5 градуса,  :012:), но го усещам вече как ми влияе . Той винаги си ми е действал, все пак прави натално тригон със слънце и такива резки промени във външния вид при мен са ежедневие. Този път ме гризе мисълта да ходя да се татуирам, ще видя дали ще стане.  :012:  Иначе откакто е в овен ми квадратира луната, марса и нептн, направи тригон със сатурн скоро ( дори още е в тригон, но разходящ). После квадрат асц и накрая за десерт ще ми стъпи на слънцето  :012:, иделано.
`
сега си видях транзитите,когато се татуирах и естествено къде без Уран квадрат Слънцето ми  :72:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #63 -: Март 02, 2014, 02:39:56 pm »
Папи,тр.Сатурн разходящ куинконс МЦ и разходящ тригон Слънце.

Колко разходящ със слънце?

Слънцето и е на 17гр.риби.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Уран
« Отговор #64 -: Март 02, 2014, 02:41:12 pm »
Цитат
сега си видях транзитите,когато се татуирах и естествено къде без Уран квадрат Слънцето ми  :72:

Еми, няма накъде без него.  :012: Явно това ще е едно от проявленията. Трябва да видя къде е вил преди години, когато се бях надупчила с едни пиърсинги  :012: При съвпад с МЦ си подстригах късо косата и се направих  рижа  :012: :012:

btw сега видях, че това ми беше пост 250 и вече нося почетната титла Sr. Member  :D
« Последна редакция: Март 02, 2014, 02:43:17 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #65 -: Март 02, 2014, 03:01:30 pm »
При приятелката ми тр.Уран съвпад МЦ-разпадане на дългогодишна връзка и все повече отговорности и задачи в работата,която въобще не харесва,но работи и упорито търси ново работно място.И в професионален план с този транзит имаше много внезапни и непредвидени случки. :012: 

Наскоро ми спомена,че смята да си прави и татус.Не знам това нейно желание да ли е продиктувано от тр.Уран.

 По натал Уран във втори квадрант ли е поставен -5/6-ти домове и тр.Юпитер в момента около АСЦ ли се намира ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #66 -: Март 02, 2014, 03:02:53 pm »
Натален Уран в 6дом,У8.А тр.Юпитер се е насочил към АЦ. :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #67 -: Март 02, 2014, 03:09:43 pm »
Натален Уран в 6дом,У8.А тр.Юпитер се е насочил към АЦ. :)

Moonlight,сега разбра откъде идва желанието й да внася промени в живота си -задвижени са главните й оси ,които са кардинални.Сега вече можеш това да го комбинираш с останалата част от картата й и с това ,че я познаваш ,нали сте приятелки ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #68 -: Март 03, 2014, 12:31:52 am »
Някакви наблюдения за тр.Уран в/у нат. Луна в мъжка карта имате ли ?
По книжките знам за четири, пет варианта ..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #69 -: Март 03, 2014, 08:33:00 am »
Някакви наблюдения за тр.Уран в/у нат. Луна в мъжка карта имате ли ?
По книжките знам за четири, пет варианта ..

Рязък обрат в потребностите,смяна на работно място ,статус,местоживеене в посока "навън","усещане за жена ".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #70 -: Март 03, 2014, 09:43:15 am »
В картата на мой близък тр.Уран е в сходящ тригон с натална Луна.Някъде бях чела,че този аспект се свързва  с преместване?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #71 -: Март 03, 2014, 02:29:42 pm »
В картата на мой близък тр.Уран е в сходящ тригон с натална Луна.Някъде бях чела,че този аспект се свързва  с преместване?

Това е едно от проявленията - при мек аспект поне на няколко места срещнах подобно проявление.

Рязък обрат в потребностите,смяна на работно място ,статус,местоживеене в посока "навън","усещане за жена ".

Да стесним и кръга малко  :012: - Луна у5,6/1 дом/, Уран У1 в 10 дом, при съвпада ще има и каре към Мерк У4,7 в 5 дом.

При карето към Слънцето/У7/ например си спомням, че имах резки обрати във връзките по това време, ситуацията определено беше извън контрол.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #72 -: Март 03, 2014, 02:35:59 pm »
В картата на мой близък тр.Уран е в сходящ тригон с натална Луна.Някъде бях чела,че този аспект се свързва  с преместване?

Това е едно от проявленията - при мек аспект поне на няколко места срещнах подобно проявление.

Рязък обрат в потребностите,смяна на работно място ,статус,местоживеене в посока "навън","усещане за жена ".

Да стесним и кръга малко  :012: - Луна у5,6/1 дом/, Уран У1 в 10 дом, при съвпада ще има и каре към Мерк У4,7 в 5 дом.

При карето към Слънцето/У7/ например си спомням, че имах резки обрати във връзките по това време, ситуацията определено беше извън контрол.

Да разширим малко информацията -карта или данни  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #73 -: Март 03, 2014, 02:49:17 pm »
Да разширим малко информацията -карта или данни  ;)

Така да бъде, качвам я за известно време  ;)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #74 -: Март 03, 2014, 03:57:02 pm »
Благодаря. ;)

При теб Луна  държи цялата карта ,така че "събуждайки " я Уран ,събужда цялата карта ,но понеже същия е упр.АСЦ и той както Луната са поставени в ъглови домове ,емоционалната енергия може да те изтощи чисто физически,преди да се усетиш.Нещата ще се случват в обратен ред ,имаш Луна съвпад СЛВ ,квадрат Марс (тази рецепция бих искала да ми обясниш как с случва при теб ,когато имаш желание  )Първо ще започнеш много неща наведнъж ,с помощта на Юпитер разбира се,после ще се сетиш ,че не ти стига вътъка ,трябва да ползваш жокер от приятел ,но ще си платиш-Плутон ,изведнъж неистово нужда от passion woman,на върха си и след това рязко долу.Нещо се е скъсало в периода,загубил си го по пътя ,тръгваш нанякъде -хоп ,парична възможност-искам нова работа или обрат в настоящата дейност,спекулации ,(не)чисти търговски хватки,пак надолу,следва -"мама,татко и аз" ,конфронтация-не те "чуват" ,пак жена ,но вече  в посока -общи цели ,емоции,желания.Целият период е "твой" ,няма да зависиш от външни обстоятелства,хора ,каквото сега усетиш,"видиш" ,"знаеш" го впрегнеш в ангажимент,това ще получиш след 4 г .

Следи нодалната ос и Марс... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“