Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 115146 пъти)

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #510 -: Май 13, 2017, 11:23:25 pm »
Спортна с доста конски сили  :012:
Ако виждате нещо интересно и имате някакви предположения може да ги споделите  :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #511 -: Май 13, 2017, 11:35:57 pm »
Спортна с доста конски сили  :012:

Колко доста-500?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #512 -: Май 13, 2017, 11:38:33 pm »
Здравейте! Нов съм в този форум и от известно време се интересувам по-сериозно от астрология  :) Предстои ми точен съвпад/18.05.17г./ на транзитен Нептун с натален Марс в Риби и първи дом. Съвпада ще продължи 2-3 месеца и междувременно Нептун ще направи секстил със Слънцето, а след това тригон с Луната. Според Вас какво мога да очаквам? Бях се засилил да купувам една доста скъпа кола, с някои неизвестни и това разположение ме отказа. По точно консултацията с известен астролог ме отказа  ::)  Мисля си дали не съм изпаднал в някаква дълбока самозаблуда, която не мога да осъзная? Според Вас какво е вероятно да се случи, ако реша да купя тази кола? Доколкото си спомням това, което ми каза астролога е, че ако гледаме прогресиите този съвпад се случва в 3-ти прогресивен дом, в който влизат и автомобилите и по една или друга причина ще съжалявам в последствие за покупката... Какво е Вашето мнение?

Съвпадът на тр.Нептун с нат.Марс, а при теб и с нат. СЛВ е в 1 натален дом и 12 прогресивен дом. Може би сте коментирали, че имаш активиране на наталната ост К3/К9. В натала там ти е Сатурн, а сега по дирекции там застават - Марс и СЛВ, съответно на К9 натално имаш Юпитер и там по дирекции е ЮЛВ.

Мога да предположа, че е доста обмисляна и желана покупка, вероятно внос отвън и може да има проблем с озаконяването, например. Голямото изкушение идва и по квадратите, които прави тази опозиционна ос към Лилит.

Обаче - това, което се вижда в картата ще се материализира по един или друг начин - ако не е колата, друго ще е.

И тр. нодална ос също квадратира нат.Нептун - У2. И Слънцето по дирекции.

От кога я мислиш тази кола?
Над силата е само умението да я владеем!

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #513 -: Май 13, 2017, 11:49:21 pm »
Колко доста-500?
E не към 300

Това го мисля поне от началото на годината и тази за която става въпрос не е първата  :012: но когато достигна до покупка, започват някакви съмнения, което не е характерно за мен. Подобно нещо се случи и през м.03. с друга подобна кола. И това, което най-много ме притеснява са именно административни проблеми с регистрацията, както предположихте   :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #514 -: Май 13, 2017, 11:55:07 pm »
E не към 300

Това го мисля поне от началото на годината и тази за която става въпрос не е първата  :012: но когато достигна до покупка, започват някакви съмнения, което не е характерно за мен. Подобно нещо се случи и през м.03. с друга подобна кола. И това, което най-много ме притеснява са именно административни проблеми с регистрацията, както предположихте   :)

Имаш дирекция на куспидата на трети дом. Дирекцията е малефична. СД Марс в точен екзактен аспект с нат. Сатурн.
Въобще подобен аспект в дом на транспорта не е за покупка

Не бързай изчакай.

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #515 -: Май 14, 2017, 12:04:20 am »
Да мисля да изчакам  ::) Въпросът е докога- септември дали е добре?

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #516 -: Май 14, 2017, 12:12:41 am »
Да мисля да изчакам  ::) Въпросът е докога- септември дали е добре?

Нямам данните ти  за да построя карта и по ведическата система , а там се гледа друг дом.

Принципно 30 мин. са достатъчни  а това са шест месеца.

Видях  че в момента и Сатурн застава на куспидата на -5ти дом.  По транзит Марс ще премине точката в края на май. Динамиката в картата показва  че предстои промяна  която засяга лични и интимни домове. :)
« Последна редакция: Май 14, 2017, 12:15:03 am от месалина »

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #517 -: Май 14, 2017, 12:19:39 am »
Да и аз имам очаквания в тази област и вероятно след това мислите ми ще са насочени в друга посока и парите ще ми трябват за други неща  :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #518 -: Май 14, 2017, 12:33:38 am »
Да и аз имам очаквания в тази област и вероятно след това мислите ми ще са насочени в друга посока и парите ще ми трябват за други неща  :)

Извинявай , ако искаш можеш да отговориш  ;) имаш ли ПТП?

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #519 -: Май 14, 2017, 12:40:28 am »
Не и никога не съм имал  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #520 -: Май 14, 2017, 12:51:49 am »
Не и никога не съм имал  ;D

Дано все така! Ама то зависи и къде караш :)
Италианците птп-та ги нямат за нищо

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #521 -: Май 14, 2017, 12:55:58 am »
Не и никога не съм имал  ;D

ако сега си по-внимателен в рамките на шест месеца - няма и да имаш никога.

А Нептун като управител на 2-ри дом показва други неща а не проблеми с узаконяването.
Втори дом дава информация за начина по който придобиваме . Собственост придобита с труд. Тук са и ценностите ни.

С този Марс в риби бих ти казала , че си доста импулсивен във финансово отношение. Понякога харчиш като за последно. Но имаш огромна физическа издръжливост и сила.

Бъди внимателен по отношение на транзита защото може да загубиш не само пари  а и приятели .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #522 -: Май 15, 2017, 05:57:34 pm »
Да дам обратна връзка по моите теми. Ортопедът беше изключително внимателен. Каза, че имам много гъвкави тъкани, а не твърди и стегнати. Буквално започна да ми усуква стъпалото - там, където са пръстите - във всякакви посоки с лекота и без да ме боли. Каза, че надлъжния свод ми е супер, но напречния (там, където имаме опора, ако се повдигнем на пръсти) е паднал. Допълни, че при много хора е така и по-честата деформация е при палеца (халкус валгус). При мен там няма никакъв проблем, поддало е местенце по-назад и в страни. Оперативно нищо не може да се направи (за разлика от халкус валгус). Единствено препоръча да намаля височината на обувките и да нося стелки.

Отидох там, където правят стелки, още, като ме видяха, казаха, че няма да има никакъв ефект, освен, ако доживот не нося само равни обувки със стелки.

Докторът ми обясни и за едни упражнения, с които мога да "стегна нещо" ....Ще поровя за разни подобни алтернативни методи. Също препоръча да нося обувки, които са твърди и стягат крака на проблемного място. А аз мислех да ги избягвам, за да не ме боли. Ще има да се уча да живея с това и да го обгрижвам, до колкото е възможно ...
Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #523 -: Май 28, 2017, 11:00:27 pm »
Някой да сподели преки впечатления за транзитен Нептун тригон натална Венера.
Имало ли е някакво проявление.
 :) :) :) :)

Първото му преминаване преполови, и не ми се отразява въобще добре  :19:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #524 -: Май 28, 2017, 11:23:52 pm »
Някоя сладка нова любов няма ли? :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми