Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 127702 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: За другите неща
« Отговор #720 -: Август 05, 2018, 05:04:34 pm »
Имам наблюдения повече върху мъжки Венери в Овен - има проявление според сигнификацията на Венера за съответната карта, не по естествена такава
но за сметка на това при всички Луни в Овен, които изобилстват при мен имаше значими събития, без изключение

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #721 -: Август 05, 2018, 08:26:49 pm »
Лили, ние върволица не търсим :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #722 -: Август 05, 2018, 08:32:25 pm »
Лили, ние върволица не търсим :D

Ти поне си изпълнила твоята мисия, моята остана незавършена.
Няма на кой да му вгорчавам живота.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: За другите неща
« Отговор #723 -: Август 05, 2018, 08:38:36 pm »
Върволица от мазни чичковци с окапали керемиди, асоциални ядрени физици със селски диалект срещнали дявола в лицето на кокошка -не, Мерси! Не искам да съм фейсбаххти звездътъ. Искам минимум кралска процесия златен фараонски килим за пътека, а отстрани жреците на колене  :012: Хунските орди ако най я окъсъм  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #724 -: Август 05, 2018, 08:39:20 pm »
Ти поне си изпълнила твоята мисия, моята остана незавършена.
Няма на кой да му вгорчавам живота.  ;D

Не съм! Гаури ми е предрекла втори брак, трябва да тровя поне още един мъж и да му смуча парите.  :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #725 -: Август 05, 2018, 08:45:45 pm »
Хунските орди ако най я окъсъм  :012:

За това не смеех и да мечтая! Много си скромна, ма!  :29: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #726 -: Август 05, 2018, 08:47:35 pm »
трябва да тровя поне още един мъж и да му смуча парите.  :D

По Венера/Кету нямаме шанс да се класираме, туй да не ти е Венера/Юпитер или Венера/Сатурн.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: За другите неща
« Отговор #727 -: Август 05, 2018, 09:12:46 pm »
Не съм! Гаури ми е предрекла втори брак, трябва да тровя поне още един мъж и да му смуча парите.  :D
Ти пък ако вярваш на Гаури!  :D :D :D Тя беше казала и за брат ми (след като изчезна), че не става за художник, но който му беше видял малкото останали запазени картини, които тогава бях пуснал тук, беше на обратното мнение.
Относно астрологията, най-точна в прогнозите си е Акрукс, даже статията ѝ за ретрограден Марс беше най-точна и описателна и много от нещата се сбъднаха, докато в повечето други статии имаше предимно общи приказки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #728 -: Август 05, 2018, 09:18:15 pm »
На мен Гаури ми предсказа, че ще стана гуру, някъде след 40... То натам отиват нещата вече.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: За другите неща
« Отговор #729 -: Август 05, 2018, 09:48:01 pm »
Когато някой ти каже, че не ставаш за нещо, ти показва неговия лимит, а не твоя. Гледам, че днес бая хора го постват това из фейса.

Помня картините на брат ти. Хубави са.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: За другите неща
« Отговор #730 -: Август 05, 2018, 10:31:13 pm »
Благодаря, Мирабелла!  :58:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #731 -: Август 05, 2018, 11:35:25 pm »
По Венера/Кету нямаме шанс да се класираме, туй да не ти е Венера/Юпитер или Венера/Сатурн.  ???


Вярно ама поне овена да даде некъв келепир, дълъг като нодалната ос, ако ме разбирате :012:

Весо, аз може да не съм астролог, ама поназнайвам нещо и знам на кое да хвана вяра и на кое - не.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #732 -: Август 06, 2018, 12:36:12 am »
По Венера/Кету все хващаме дълъг, колкото нодалната ос, среден пръст  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #733 -: Август 06, 2018, 10:30:20 am »
По Венера/Кету все хващаме дълъг, колкото нодалната ос, среден пръст  :lol_hitting:
на моя мъж сестра му е с овча Венера на южния възел- миналото лято нейния се изнесъл от тях -под тях разбирай бащиния дом на мъжа ми и неговите родители, които прокудиха сина си преди 30г и дундуркаха зетя до последно, докато им показа най-дългия
иначе той си кръшкаше от самото начало, още като бяха гаджета, опсле като се ожениха също- беше кръшнал с моя приятелка, а тя като разбрала, че е мъж на моята зълва после се шегуваше с мъжа ми, батко ли да го наричала :) Тогава тя го питала защо изневерява на жена си, като е хубава, умна, а той казал, че била много студена и донякъде го разбирам- такъв темерут като нея не съм срещала, а иначе е хубава, облича се винаги стилно, добра домакиня е и прави разни джунджорийки- като хоби, не да ги продава, като ученичка е ходила на приложни изкуства в центъра за деца, бивш пионерски дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #734 -: Август 06, 2018, 11:19:04 am »
Вероятно Венера/Кету дава по-трудно разкриване в една интимна връзка, понякога срещат проблем и с доверието. Ама то никога не е без причина. Но има и по-тежки случаи, когато двете светила са ранени от Сатурн в женска карта. Ледената лейди, на която всички трябва да се кланят и козируват. И пълна неспособност да оценят проблемите в съпружеството (както и с децата) обективно, да се погледнат отстрани. При едни егоизмът надделява и им мъти разсъдъка, при други има лоялност към семейството, стремеж привидно да се запази структурата и статуквото непроменено. В един момент и близките се дистанцират от тях, живеят под един покрив като съквартиранти. Живеят в постоянна неудовлетвореност, а пред хората се разиграва театър за "стабилното сплотено семейство".  Случва се отношенията им да се развият по друг модел, по-благоприятен. Това обикновено става, когато не са намесени материални интереси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui