Автор Тема: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ  (Прочетена 90888 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #120 -: Януари 09, 2019, 12:42:10 pm »
Синухе, а къде е Венера?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #121 -: Януари 09, 2019, 11:11:30 pm »
Познавам успешен бизнесмен с ретро Сатурн

Макар,че е извън темата,някъде четох че по стационарните планети имаме таланти.Чудя се какъв е моя по Сатурн?

Този бизнесмен в топ 10 ли е на бизнесмените ?

Умееш да публикуваш конкретно, мъдро, прецизно, респектиращо, със знания. Ако не си "особняк" би бил един великолепен преподавател/лектор, но и добър критик.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #122 -: Януари 10, 2019, 09:05:01 am »
Рени вероятно си права и не съм особняк,то силен Сатурн явно не дава особняци,но имам други фактори в картата,които ме правят засилен индивидуалист  :)

Maimunka365 Венера ми е в Козирог в 4ти дом в рецепция/квадрат със Сатурн във Везни.Има и квадрат с Юпитер.
Това са и мажорните аспекти.Венера ми упр 2 дом.

Никой не резонира с планетите, така както ти!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #123 -: Януари 10, 2019, 04:36:36 pm »
Синухе, не съм казала, че Сатурн, бил той и силен, прави хората особняци. На мен така ми звучи маниера ти.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #124 -: Януари 11, 2019, 01:09:40 pm »
Рени вероятно си права и не съм особняк,то силен Сатурн явно не дава особняци,но имам други фактори в картата,които ме правят засилен индивидуалист  :)

Maimunka365 Венера ми е в Козирог в 4ти дом в рецепция/квадрат със Сатурн във Везни.Има и квадрат с Юпитер.
Това са и мажорните аспекти.Венера ми упр 2 дом.

Може би талант в точните науки.  Не знам защо, но си мисля че може да рисуваш добре, музикален талант или добър спортист, но зависи как е поставен Марс? Тук не съм сигурна, само предположение.

Най-добре ти кажи какво е проявлението, едва ли ще налучкам.  :012:
« Последна редакция: Януари 11, 2019, 03:54:35 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #125 -: Януари 11, 2019, 04:17:00 pm »
Ами позна за талантите   :)

Само с точните науки не съм много навътре,иначе ми се отдаваше химията в училище.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #126 -: Януари 19, 2019, 12:14:37 am »
Създаването на аромати-парфюми е точно химия, креативност, изкуство донякъде, най-вече химия. Звучи ми и като хранително-вкусова специалност.
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 06:06:38 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #127 -: Януари 19, 2019, 10:39:37 am »
Голяма си ясновидка  :72:

Направо ти се чудя на познанията,майтап няма завършил съм техникум по обществено хранене...
Никой не резонира с планетите, така както ти!