Автор Тема: Натална карта-Помощ  (Прочетена 5872 пъти)

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #15 -: Май 14, 2018, 12:27:25 am »
И също така съм забелязал че създавам доста добро първо впечатление и предразполагат хората към мен.Според вас това на какво се дължи?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #16 -: Май 14, 2018, 08:23:15 am »
И също така съм забелязал че създавам доста добро първо впечатление и предразполагат хората към мен.Според вас това на какво се дължи?

На асцендента везни
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Stoyan879

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #17 -: Май 16, 2018, 08:34:02 pm »
Може ли да попитам какво означава Лилит в 12 във Везни и Хирон в 1 дом в скорпион, също така Юнона във Везни пак в 12 дом и Церера в риби в 5 дом?
« Последна редакция: Май 16, 2018, 08:42:52 pm от Stoyan879 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #18 -: Август 13, 2018, 11:29:14 am »
Реших да използвам тази тема, с оглед на това, че търсим кога момчето ще си намери жената. Не е без мацки около него, сега също е във връзка, но ние (компанията) нещо не я одобряваме като за бъдеща съпруга :) А и той си усеща, че не е чак като единствената и най-най.
(Картата не е тази, за която споменах в говорилнята)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #19 -: Август 13, 2018, 12:17:11 pm »
Папи, според тук въпроса е не кога, а защо.
Стелиум в Лъв , АСЦ Козирог в мъжка карта не предполага лесно "намиране на жена". За него е ок да  завоюва всеки път  и с това получава нужната доза внимание от другия за да си начеше лъвското его, но не достига "материала " до водните му Луна и Венера, като последната е у 10 ти дом и се намира в 7-ми, двете в аспект със Сатурн. Значи мунданно трябва да се повтори наталната конфигурация Луна- Венера- Сатурн и тогава има вероятност да откликне със сериозно обвързване. От януари броиш 18 месеца и в този период затъмненията активират Венера, Луна , Сатурн, а Уран възела в 4-ти дом . Следиш цикъла Венера- Сатурн, който отново му е в 1-ви дом, кога ще е в аспект със затъменията и дали ПР Луна прави аспект с Венера и Сатурн. Дирекционно да са задействани главните оси. Марс ще е ретро след 2 г около ИЦ, това е добро за промяна в нагласата около личен живот.
Не знам докато Сатурн е 1-ви дом дали ще се "отпусне" за такава стъпка ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #20 -: Август 13, 2018, 12:47:40 pm »
Реших да използвам тази тема, с оглед на това, че търсим кога момчето ще си намери жената. Не е без мацки около него, сега също е във връзка, но ние (компанията) нещо не я одобряваме като за бъдеща съпруга :) А и той си усеща, че не е чак като единствената и най-най.
(Картата не е тази, за която споменах в говорилнята)
А, добре уточни, че е друга карта :)
СЗ в Рак при него попада в 7д на Венера, а пр. МС предстои да смени знак, тъй че в близката година-две със сигурност ще се задоми по любов, пък вие дали я одобрявате... нали той си ляга с нея :)
« Последна редакция: Август 13, 2018, 12:49:20 pm от akruks »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #21 -: Август 13, 2018, 01:21:39 pm »
Ние не я одобряваме, защото не е усмихнат с нея, сама по себе си мадамата е готина, мога да ви сложа и нейната карта, ако ви е любопитно
Има си разни...проблемации покрай нея

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #22 -: Август 13, 2018, 01:31:35 pm »
С тази Венера в 7 дом красиви момичета ли привлича към себе си? Има тригон между Луната е Венера, така че може би не е от залитащите, докато е обвързан с някого. Сам по себе си съвпадът между Луна и Сатурн го прави по-отговорен и сериозен в отношенията с другите, но може и да се чувства несигурен понякога и/или самотен/ неразбран.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #23 -: Август 14, 2018, 08:59:05 am »
Папи,докато прогр.Луна е във Водолей,обвързването като съжителство-ок, брак-няма да е дълготрайно
гледам нея защото  е У7,в съвпад У1 Сатурн и сигнификатор на съпругата в мъжка

ще опозиционира лъвските планети
в каре към нат.съвпад Луна–Сатурн
пълнолуние,преди да излезе от знака
прогр.Слънце анаретно в т-каре с партньорската ос

когато влезе в Риби

активира оста 1-7 ,съответно секстил/тригон К7
в тригон към у1,7 Сатурн/Луна и тригон Венера в 7/У5
СД МС след две години ще ингресира в Стрелец,в знак на СД съвпада Сатурн/Луна
СД Венера след 3г. ще е съвпад Слънце,като У5,любов,дете
СД Сатурн/Луна по същото време ще тригонира Слънцето
тр.Юпитер ,като диспозитор на Стрелешките директивни в Козирог през Асц.
тр.СЛВ като премине в Рак /7 дом през Венера  У5 и активира тригона й към Сатурн У1/Луна у7 ще срещне бъдещето си

интересно Слънце съвпад Регул,У8 с какво се занимава
при пр.Луна опозе Слънце какво проявление ще даде

по фирдарии,профекции как е сега и в перспектива
« Последна редакция: Август 14, 2018, 09:11:23 am от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #24 -: Август 14, 2018, 11:09:42 pm »
Първо да ви благодаря за коментарите  :58:

Сега малко да поотговарям:
- да, има я тръпката да завоюва, прави го
- да, има склонност към дълги връзки (не знам да е бил във връзка по-малко от 3 години)
- някак му омръзват преди да се стигне до решаващото решение
- момичетата му са повечето хубави, най-малкото симпатични (най-некрасивата беше с мн готин характер и някак не забелязваш другото)
- отговорен е и в приятелствата и във връзките; макар и да не е мой личен пръв приятел, определено мога да разчитам на него
- относно работата-достатъчно обществено значима и престижна
- относно прогностиката-преди време на пр венера/слънце за малко да се реши, но нещо не му достигна
В заключение-аз имам чувството, че търси дамата на белия кон, перфектната/идеална по всички показатели, като характер и отношение, после като външност (не ги избира по материални и др облаги, има леко старомодно отношение-мъжът изкарва и доставя благата), което означава, че не се е съвсем влюбвал до забрава

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #25 -: Август 15, 2018, 07:39:27 am »
- относно работата-достатъчно обществено значима и престижна
- относно прогностиката-преди време на пр венера/слънце за малко да се реши, но нещо не му достигна

да видим дирекцията на венера върху слънце + сд Сатурн/Луна дали ще го престраши,
с тази луна-Сатурн в скорпи, май страха от обвързване е по силен от тока на любовта

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #26 -: Август 15, 2018, 08:53:16 am »
Каква е съпругата на мъж, който има съвпад Слънце/Луна/Уран във везни?Ей така като първо хрумване,без да се замислите.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #27 -: Август 15, 2018, 10:54:45 am »
воена или трансджендърка  :012: А иначе сериозно-нищо не бих си помислила, защото не съм тесногръда и второ така без дом, аспекти и др особености на жената, съвсем нищо не мисля, освен че е въпрос за общите теми .
« Последна редакция: Август 15, 2018, 11:05:31 am от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #28 -: Август 15, 2018, 11:14:13 am »
воена или трансджендърка  :012: А иначе сериозно-нищо не бих си помислила, защото не съм тесногръда и второ така без дом, аспекти и др особености на жената, съвсем нищо не мисля, освен че е въпрос за общите теми .
Ребека, в картата от Папи има и домове и аспекти.Каква ще е съпругата на този мъж? :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #29 -: Август 15, 2018, 12:16:24 pm »
Отговорът е -Никаква -той няма жена! А ти не отговаряш по този начин а изместваш темата отговаряйки с въпрос -стара манипулация за бягство от оговор  :012: