Автор Тема: Книга  (Прочетена 6066 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Книга
« -: Октомври 25, 2018, 03:19:28 am »
Здравейте хора :)
От много време не съм се вясвала тук. Имам нужда от помощта ви. Написах книга и вече я подготвям за издаване. Всичко стана толкова бързо ,че чак невероятно.Някак си от раз ми дойде музата да сбъдна детската си мечта, да напиша книга. Та написах я, стана доста добре. И реших да и видя картата на тая моя книга и ми стана лошо.Поне моят зат 7 ми показва едни големи кръстове, едни чудеса а аз нали съм лаик та най добре да питам. Моля коментирайте картата, каквото видите,давайте насоки, казвайте всичко що ви дойде на ум, и което би било от полза. Смятам ,че рождения ден на книгата е този в който съм я завършила,но знам и този в който съм я заченала дет се вика, ако има някакво значение кажете, ще кача и нея. Имам само два въпроса, ще бъде ли успешна и ще се гордея ли с нея? По един или друг начин вече се гордея,но попаднах на статия която разказва за писатели които са съжалили че са написали книгите си поради отзвука който се е получил. Ще кача и моята карта, тя е няколко коментара по долу ,моля моята карта закачена към първия коментар не се взима предвид,не мога да я изтрия. Малко повече яснота за нея -роман, драма, засяга социални проблеми, дава решения, ще опитам издаване първо в Англия, след това в България и ако на всякъде удари на камък, ще я продавам онлаин в Амазон. Благодаря ви.
« Последна редакция: Октомври 28, 2018, 12:19:44 am от eses »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Книга
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2018, 05:50:50 am »
Ти си се гордееш с книгата си,но за издаване трябва да избереш дата,елективна астология,някой,който е наясно с правилата там.За издаване на книга, най-добре изгряващият знак да е близнаци,дева,или стрелец.Техните управители ъглови,Слънце,Юпитер,Меркурий над хоризонта,Луната да е с курс и хубави аспекти,разстяща,но това са общи правила.Ако имаш големи амбиции относно това,най-добре се свържи с човек,който ще ти е от полза. Аз не съм! :012:
Успех на книгата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Книга
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2018, 08:48:22 am »
Другия месец Меркурий ще е ретрограден, скоро ще навлезе в ретро сянка, затова изчакай най-добре да мине средата на декември.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2018, 11:43:16 am »
Благодаря ви, не бях помислила за това. Идеята ми беше първоначално да изпечатам някакъв брой от 100-200 бр които да раздам и продам около мен, тук датата мога да я контролирам.Но същинското издаване не мисля че бих могла да контролирам като дата,защото ще пратя части от книгата на издателски къщи и ако те я харесат ще се наемат с издаване и разпространение.Това не мога да го предвидя, повечето издателски къщи дават 3м срок да отговорят ако я харесат. Може да отнеме както 10 дни,така и година. Изпечатването на книгата от мен, вероятно ще стане декември януари, тъй като редакцията все още не е готова.Мислех ако е готова за рждения ми ден - 19-12. Затова ще се съобразя с това сред средата на декември май при всички положения. Но каква и е съдбата на тази книга? Разбирате ли нещо по картата и?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Книга
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2018, 11:54:57 am »
Поздравления, eses ! :)
По картата, която си поставила на завършване на книгата. Случката е при горен съвпад на Слънце/Меркурий, което е фаза, при която следва да се жънат резултати, а Слънцето тук е у 1- и 2 домове, а Меркурий  сигнификатор на 3-ти. Юпитер у9-ти дом е секстил със Слънце и Меркурий, което дава възможност на продукта ти. Квадратурата на Юпитер с Луна може да не оправдае засега очакванията ти, че ще бъде издадена така или където ти искаш. Но Луната е растяща в 7-ми дом, така че може да провокира действия, а това че няма есенциални качества, не така популярна, но знака Водолей търси по-специфичен тип публика.
В твоята карта к9 е в Близнаци и в края на месец ноември Юпитер ще направи съвпад с него( по натал са в тригон 2-10 домове), който е естествен сигнификатор на 9-ти дом и е свързан с книгоиздаването, Венера ще спре стационарно-директна с АСЦ, в знак, в който има сила, а тя ти е у на 1 и 8, 12  домове, не се притеснявай да приемеш подкрепа, даже и това да не е в унисон напълно с  интересите ти към момента. Тр. Сатурн е съвпад с Марс у 2 и 7 ми , като по натал са в тригон 11-3 домове и Марс ти е с добър статус, може да се наложи да си по-активна в представянето си пред група хора, които конкретно биха били заинтересовани как на практика ще им полезно това четиво. Новолунието в Скорпион другия месец е върху нат. Венера, като точно тогава ретро Уран отново се връща в Овен в твоя 7-ми дом, което може да е повод рязко да смениш посоката и да решиш, че сега е момента да представиш продукта си по коренно различен начин и пред коренно различна аудитория- сама. В началото може би ще се наложи да бъде разпространена не така легално и чак догодина март месец да се обърнеш към издател.
Но, да добре е да се изготви елективна карта. Успех !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2018, 12:03:16 pm »
Благодаря ти Рени :)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2018, 12:16:52 am »
Искаше ми се повече хора да се включат но явно няма да стане. Въпреки всичко ,понеже най накрая направих ректификация на рожденната ми дата( бях споделяла ,че съм осиновена и не знам часа си на раждане) та най накрая имам час на раждане, разбира се пак няма как да съм сигурна и май никога няма да съм такава в това.Както и да е качвам новата си карта,ако случайно някой друг все пак реши да каже нещо по темата ми. Благодаря

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Книга
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2018, 07:26:37 am »
Искаше ми се повече хора да се включат но явно няма да стане.
Няма как да стане, защото наистина знаещите и можещите отдавна не пишат във форума, или поне не такива, които биха го направили без пари.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Книга
« Отговор #8 -: Октомври 29, 2018, 07:48:26 pm »
Искаше ми се повече хора да се включат но явно няма да стане. Въпреки всичко ,понеже най накрая направих ректификация на рожденната ми дата( бях споделяла ,че съм осиновена и не знам часа си на раждане) та най накрая имам час на раждане, разбира се пак няма как да съм сигурна и май никога няма да съм такава в това.Както и да е качвам новата си карта,ако случайно някой друг все пак реши да каже нещо по темата ми. Благодаря
Двете карти са много различни.Ти като какъв асц. се определяш?Имаш ли белег по тялото,рожден белег,петно ,щото по първата карта с тая венера в скорпион в 1ви дом трябва да си белязана,ревнива,обсебваща,отмъстителна,сексуална и други такива неща........общо взето секси мадама.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Книга
« Отговор #9 -: Октомври 29, 2018, 07:50:01 pm »
Няма как да стане, защото наистина знаещите и можещите отдавна не пишат във форума, или поне не такива, които биха го направили без пари.
ти па нищо не каза .......Рени нали е писала по темата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Книга
« Отговор #10 -: Октомври 29, 2018, 07:50:35 pm »
баси неблагодарните ора

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Книга
« Отговор #11 -: Октомври 29, 2018, 08:11:25 pm »
ти па нищо не каза .......Рени нали е писала по темата.
Имах предвид, ако eses иска наистина обстоен анализ на наталната си карта и след това изготвяне на елективна карта за издаване на книгата, съобразена с натала ѝ, това едва ли ще се наеме някой от форума да ѝ го направи, или поне не и даром. А Рени наистина ѝ е дала добри съвети, но ми се струва, че авторката май няма да ги спази много много.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Книга
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2018, 11:21:21 pm »
Нямам белег и не съм нито отмъстителна, нито ревнива, напротив бързо забравям и съм по ларш. Историята с тоя час е ,че двама различни хора уж услуга правеха само да погледант акта за раждане в общината и да кажат точния час. Нищо повече не съм искала, нито имена ,нито нищо. Единия каза 10,30 сутринта, другия 2,45 през нощта.И двата според мен не са верни. Мисля ,че най отговарям на асц Близнаци, може би и на Стрелец,но това трудно мога да го определя,предвид че съм стрелец. Та накрая след незнам си колко на брой теста свързани с събития в живота ми за да се определи час, този излиза най вероятен. Дали е той само един Господ знае, но няколко градуса най накрая ме уцелиха. В смисъл описанието им най отговаря на мен. Също както и да се върти времето аспектите са еднакви,само градусите са различни. Та така най близкия до мен до сега хороскоп е тазипоследна карта която качих, само да кажа че се боря да разбера часа над 10 г.Включително писах и в общината и и къде ли не, но нищо - държавна тайна. Както и да е. А иначе , Венера и Уран все си седят в Скорпион,мести се само домът. В тоя смисъл нямам белег,ама съм си секси мадама хахаха
Веселин, няма как да знаеш аз какво ще взема предвид и какво не. Не каза нищо по темата ми, само вдигаш шум, кои какъв е и срещу колко и подобни и всичките тези работи ама хич нямат значение, освен явно за теб.
« Последна редакция: Октомври 29, 2018, 11:29:39 pm от eses »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Книга
« Отговор #13 -: Октомври 29, 2018, 11:49:43 pm »
Би трябвало, ако си ас близнаци или стрелец наистина да си личи физически и най -вече във формата на краката-бедрата АС Близнаци забелязвам че наистиа дава издължени крайници -крака .Може индивида да е със стандартна височина ,но да е възприеман за по-висок от другите, заради несъръзмерния размер на краката спрямо торса .При Стрелец на АС наистина го има ефектта на полуживотното, крайниците са развити като за планински преход на муле, по-късички, набити, силно изявена мускулатура за сметка на горна част на тялото-торс .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Книга
« Отговор #14 -: Октомври 30, 2018, 06:19:08 am »
По първата карта с асц.везни,обичаш ли сладко,имаш ли операции,как си раждала,нещо на носа,бенка,пъпки излизат ли ти често,нещо като бенка,брадавица някъде по тялото,нос,полови органи(външно),д-то,пари чужди ,кредити имаш ли?Асц Везни когато излизаш от вкъщи винаги ли се гласиш,заради съвпада с уран,би трябвало да имаш нещо нестандартно във външният вид.Избирателна ли си в общуването,колебаеш ли се,близнаците са колективисти,везните-не.В малки компании се чувстваш по-добре,походката каква е,ханша,бедрата,поклащаща ли е?При асц.близнаци би трябвало много да жестикулираш ,ръцете са постоянно заети,чоплиш нокти например.Стремиш ли се към сътрудничество,към партньорство,чувствителна ли ти е кожата,имаш ли трапчинки,имаш ли изразена талия?Очите сини ли са?Нещо на краката имаш ли по-особено,на стъпалата.На колко години си била когато си осиновена?Какво се е случило когато си била на 5г.Сега дир.венера е на к3,което по-се връзва с писане на книга.
« Последна редакция: Октомври 30, 2018, 06:35:36 am от Сафо »