Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 237659 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1035 -: Май 26, 2018, 09:00:49 am »
Благодаря :)
Приключих с ходенето на лекар...
И да твърде вероятно да е на нервна почва.
Говорих и със зъболекарката, каза, че и според нея от проблеми със стомаха, но само предполага.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1036 -: Юни 01, 2018, 06:33:39 pm »
Преди дни ми се появи едно дразнение и лека болка около един джоб на зъб в близост до мост, правен преди години. Ходих при зъболекарката и тя ми каза, че все пак мястото е добре и венеца също и намаза мястото с лекарство. Каза, че може след време по-нататък да махне моста и да направи нов. Въпросът ми е: ще ми се наложи ли през следващите няколко месеца подобно нещо или проблемът ще утихне и ще се отърва от тази възможна интервенция?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1037 -: Юни 01, 2018, 09:19:44 pm »
Въпросът ми е: ще ми се наложи ли през следващите няколко месеца подобно нещо или проблемът ще утихне и ще се отърва от тази възможна интервенция?
Ще посетиш специалист и похарчиш пари за него в бъдеще, но няма да е съвсем скоро.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1038 -: Юни 01, 2018, 09:53:47 pm »
Благодаря много, акрукс!
Защо смяташ, че няма да е скоро - заради ретроградността на Плутон ли?
Малко след като пуснах хорара, наминах все пак към зъболекарката отново, тя реши, че ще е хубаво все пак да ме изпрати да ми направят снимка и в понеделник ще ида и след това ще ми каже какво е положението.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1039 -: Юни 01, 2018, 11:43:02 pm »
Благодаря много, акрукс!
Защо смяташ, че няма да е скоро - заради ретроградността на Плутон ли?
заради разположението по дом на основните сигн.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1040 -: Юни 02, 2018, 09:18:05 am »
Благодаря на всички.
След педикюр ми се стори леко травмирана кожата около нокътната плочка и реших, профилактично, да се намажа с лекарство. Купих екзодерил капки и обилно полях около ноктите на палците най-вече. Събудих се с мехури като от пришки, само че върху горната част на пръстите. Двата палеца са ми в ужасно състояние. Друхите пръсти са си ОК. Прилича на контактен дерматит. Такива мехури съм получавала от лепенки за рани.
Уранче,слагай си алое или дебела мара,като им белиш външният слой,преди да ги слошиш върху възпаленото,може с бинт да ги обвиеш да поседи, докато завехнат листата

по хорара -нетр.медицина ще ти помогне
http://www.zdrave.ws/56682/%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0/

http://www.zdrave.ws/87435/%d0%b4%d0%b5%d0%b1%d0%b5%d0%bb%d0%b0-%d0%bc%d0%b0%d1%80%d0%b0-3/
« Последна редакция: Юни 02, 2018, 09:24:04 am от strelicka »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1041 -: Юни 02, 2018, 11:41:20 am »
заради разположението по дом на основните сигн.
Дано наистина не е скоро, че след два месеца оставам без работа...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1042 -: Юни 02, 2018, 02:47:41 pm »
Дано наистина не е скоро, че след два месеца оставам без работа...
A, що така, закриват само твоя обект или всички лафки?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1043 -: Юни 02, 2018, 03:08:52 pm »
A, що така, закриват само твоя обект или всички лафки?
Тях едва ли ще закрият, но договорът ни франчайз изтича и колегата ми се отказва да продължава, аз не бих работил всеки Божи ден без почивка по 15 часа и така. И тъй като обектът ни е слабо-оборотен, вероятно ще го затворят. Доста обекти затвориха между другото, а и този франчайз не се оказа добро начинание, взимахме чисто на месец по около 350-400 лева ( като се приспаднат и по 220 лв на месец за осигуровки на човек).

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1044 -: Юни 04, 2018, 04:44:43 pm »
Направихме снимка, има възпаление, но според зъболекарката, може да и се трае 2-3 месеца, но ще струва доста - над 300 лева.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1045 -: Юни 12, 2018, 02:11:14 pm »
Имам нужда от помощ и се ошашавих, защото действието се развива на няколко фронта. Сутринта зададох въпрос за единият проблем с племеникът ми днес, но пък снощи помислих че получавам инфаркт, но не съм сигурна, отделно с женското куче има големи проблеми от вчера не може да яде не пие вода не преглъща, има проблем в устата под езичено. Та сутринта преди да заведа кучето на лекар питах сериозно ли е състоянието на племеникът ми и ще се оправи ли- Човешкият ми племенник , не кучето проблемът е в единият тестис и той е цял ден по лекари сега не знам какво става. Обаче и кучето става по-зле ,уж бяхме на лекар. Водата която се опитам да вкарам със спринцовка изтича .та да задавам ли ега трети отделен хорар за нея или да сложа първият зададен за племенникът ми но да го гледам за всичко само него, беше ужасен и го зарязах и тръгнах на лекар. Иначе 12 ,21 зададох въпрос това снощи инфаркт ли беше. Абе полудяла съм
« Последна редакция: Юни 12, 2018, 02:34:51 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1046 -: Юни 12, 2018, 04:27:46 pm »
Имам нужда от помощ и се ошашавих, защото действието се развива на няколко фронта. Сутринта зададох въпрос за единият проблем с племеникът ми днес, но пък снощи помислих че получавам инфаркт, но не съм сигурна, отделно с женското куче има големи проблеми от вчера не може да яде не пие вода не преглъща, има проблем в устата под езичено. Та сутринта преди да заведа кучето на лекар питах сериозно ли е състоянието на племеникът ми и ще се оправи ли- Човешкият ми племенник , не кучето проблемът е в единият тестис и той е цял ден по лекари сега не знам какво става. Обаче и кучето става по-зле ,уж бяхме на лекар. Водата която се опитам да вкарам със спринцовка изтича .та да задавам ли ега трети отделен хорар за нея или да сложа първият зададен за племенникът ми но да го гледам за всичко само него, беше ужасен и го зарязах и тръгнах на лекар. Иначе 12 ,21 зададох въпрос това снощи инфаркт ли беше. Абе полудяла съм
Ребека,Луната е безкурсна съвпад с неподвижна звезда(плеяди). Тя е у на 6 дом на племенника ти.В 6-ят му дом венера във взаимна рец.с Луна,да не би да има разширена вена на тестиса.Мисля,че ще се наложи някаква интервенция.Кучето го гледам по 6 дом,негов 6 в близнаци,меркурий напуска знака след 2 гр.след 2 дни кучето ще се оправи. Ти не си получила инфаркт,по скоро си емоционално превъзбудена,в стрес и псих.атаки.Все пак е добре да посетиш лекар.Новолунието в кой дом ти попада и има ли аспекти към планети и куспиди виж.
« Последна редакция: Юни 12, 2018, 05:40:33 pm от Сафо »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1047 -: Юни 12, 2018, 06:49:46 pm »
зададох въпрос това снощи инфаркт ли беше. Абе полудяла съм

Въпреки, че на доста въпроси, зададени тук, трябва да се прави по-прецизна проверка за радикалност, да приемем, че в момента на задаване на въпроса някакви битовизми са те вълнували. Но заплаха за живота и за здравето ти не виждам. Инфаркт не си получила. А относно това дали си полудяла – виж колко очевидно луди се разхождат из нета и социалните мрежи, можеш спокойно да ги използваш за паравана и да симулираш неотклонение от нормата.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1048 -: Юни 12, 2018, 07:15:59 pm »
Писах пък всичко се изтри, бях объркала с 10 дни и хорара.. Бях пак на лекар ,ама за кучето ,че се влоши.. голям ми е ужаса, до 2-3 дни ще видим дали ще оживее. Племеникът може да преживее интервенция, ако не се подобри от медикаментозното лечение. Аз- не знам ,нямах време да мисля но снощните събития не бяха породени от другите две ,снощи кучето не беше чак така, а за племеникът не знаех. Благодаря ви сега ме интересува дали момичето ми ще оживее, че не мога да понеса пак същият ужас, сами сме двете и дано сутринта нещата са по-добри ,цялата е в гнойй отоци .офф много бързо се задействаха събитията, утре вярно че новолуние има в квадрат слънцето, в 7ми ми е.На племеника близо до АС а кучката е родена на 1март, не знам къде й е Нептун е ву Слънцето й .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1049 -: Юни 12, 2018, 10:42:02 pm »
Бека, сега пак погледнах. Вместо 12ти бях записала в програмата 11ти. Сменя се часовият управител. Така картата става съвсем нерадикална.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui