Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233202 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1155 -: Ноември 04, 2018, 11:23:10 am »
Малко сложено зададен е въпросът за мен,предвид това,че не съм мед.лице и трябваше да търся термина"аблация","сафена" и т.н.Сестра ти е представена от тронов Сатурн в неин 12 дом.Луната в 8 дом,дева вероятно показва несигурност относно здравни теми квадрат Меркурий у6-ят и дом,здравето.Вената е на крака високо,бедрото?Луната от 8 дом е сх.тригон Сатурн-ДА.Луната сх.секстил Слънце у8 дом-Да.На въпросът подходящ ли е декември месец,моят отговор е ДА.Дали резултатът ще бъде задоволителен,или според очакванията е друга тема.Меркурий в стрелец,двоен знак показва повече от една вена проблемна според мен.
Сафо,
Благодаря ти за отговора. Да, малко сложно е зададен, но какво да я направя :D
Tя си е такава, все подробна. Като цяло си е страхлива и винаги ходи по доктори.
И да повече от една вена е, но тази е най-тежката. След това ще и се прави допълнителна процедура за по-малките-склеротерапия. Тъй като е с малко дете се чудеше кога да я направи. Иначе по наследство си имаме разширени вени, но тя след раждането образува тромб и беше на фраксипарин и беше доста сложна ситуация.
Но като цяло питаше за това дали Декември е подходящ за операцията.
Благодаря ти!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1156 -: Ноември 05, 2018, 04:00:03 pm »
Меркурий в стрелец,двоен знак показва...
Стрелец не е двоен знак, двойни знаци са Риби и Близнаци

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1157 -: Ноември 05, 2018, 04:08:26 pm »
Но като цяло питаше за това дали Декември е подходящ за операцията.
Този въпрос не е подходящ за хорар, а относно подходяща дата (време) за операция се прибягва до елекция, съгласувано с нейния личен хороскоп. Вените са по Водолей, управляван от Уран и Сатурн, в този период не трябва да са ретроградни, Юпитер също, Луната да не е в Скорпион или Водолей в деня на операцията и т.н

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1158 -: Ноември 05, 2018, 05:44:56 pm »
Стрелец не е двоен знак, двойни знаци са Риби и Близнаци

Стрелец е двоен знак, защото до 15гр е човек, от 15-30гр кентавър. :)
 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1159 -: Ноември 05, 2018, 06:40:26 pm »
Стрелец не е двоен знак, двойни знаци са Риби и Близнаци
Мутабелните знаци се наричат двойни,двутелни,нали в тяхната природа е дуалността.Двойни знаци са близнаци,дева,стрелец,риби.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1160 -: Ноември 05, 2018, 06:48:58 pm »
Този въпрос не е подходящ за хорар, а относно подходяща дата (време) за операция се прибягва до елекция, съгласувано с нейния личен хороскоп. Вените са по Водолей, управляван от Уран и Сатурн, в този период не трябва да са ретроградни, Юпитер също, Луната да не е в Скорпион или Водолей в деня на операцията и т.н
akruks,
Благодаря за уточненията, но не знаех че не е подходящ за хорар. Относно датата е 17 или 18 декември, и няма ретро Уран,Сатурн,Юпитер, за час още не са говорили. И нямам представа как се борави с елекция :(

Благодаря ти!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1161 -: Ноември 05, 2018, 08:53:45 pm »
Мутабелните знаци се наричат двойни,двутелни,нали в тяхната природа е дуалността.Двойни знаци са близнаци,дева,стрелец,риби.
На подвижните знаци е присъща двойственост, но това не ги прави двойни всичките.
Дева категорично не е двоен знак, двойни са Близнаци и Риби, то затова се казват така, а не Близнак или Риба.
Стрелец не е двоен знак, това че се изобразява като кентавър- получовек, полукон, не го прави двоен знак- по същата логика тогава и Везни ще наречете двоен знак, понеже се изобразява с две блюда. Дайте малко по-сериозно, а?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1162 -: Ноември 06, 2018, 04:19:16 am »
Аз съм сериозна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1163 -: Ноември 06, 2018, 02:59:06 pm »
Аз съм сериозна.
посочила си ми страница от руска книга, моите книги са от американски астролози, но няма как да ти копирам странички, тъй като не съм си у дома
 само за протокола- до перестройката, т.е. до началото на 90-те, при руснаците беше забранено да се практикува астрология, нямаше ги дори общите вестникарски зодии, така както и при нас, докато през цялото това време западните астролози свободно практикуваха, изследваха огромен брой хора, пишеха си книгите- коя литература е по-достоверна, според теб?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1164 -: Ноември 06, 2018, 07:02:26 pm »
посочила си ми страница от руска книга, моите книги са от американски астролози, но няма как да ти копирам странички, тъй като не съм си у дома
 само за протокола- до перестройката, т.е. до началото на 90-те, при руснаците беше забранено да се практикува астрология, нямаше ги дори общите вестникарски зодии, така както и при нас, докато през цялото това време западните астролози свободно практикуваха, изследваха огромен брой хора, пишеха си книгите- коя литература е по-достоверна, според теб?
Снимала съм страничка от книга преведена на руски,защото не зная английски,авторът обаче не е руски астролог.Фроули и Лилли.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1165 -: Ноември 06, 2018, 07:36:13 pm »
Момичета, здравейте, връщам се отново с въпрос:
Ще се оправи ли дъщеричката на моя приятел?
Снощи е приета в болница , утре ще я оперират на сляпо, не могат да разберат какво й е, нещо стомашно, бяха съмнения за апендицит, но са отпаднали.
Второ дете е, мисля , че трябва да я гледам по 1-ви дом- като негов 7-ми.
Утре и лунация, и Скорпи луна, направо тръпки ме побиват.
Някой ако вижда нещо, ще съм благодарна, з ще видя картата й.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1166 -: Ноември 06, 2018, 07:52:09 pm »
Да,ще се оправи.Гледам детето по 5 от 7 дом ,упр.Сатурн тронов,Луната у6 дом в 8 дом на детето показва ,че предстои операция,но тя е сх.секстил Сатурн упр.на детето,така че всичко ще е наред.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1167 -: Ноември 08, 2018, 10:45:17 am »
Момичета, здравейте, връщам се отново с въпрос:
Ще се оправи ли дъщеричката на моя приятел?
Снощи е приета в болница , утре ще я оперират на сляпо, не могат да разберат какво й е, нещо стомашно, бяха съмнения за апендицит, но са отпаднали.
Второ дете е, мисля , че трябва да я гледам по 1-ви дом- като негов 7-ми.
Утре и лунация, и Скорпи луна, направо тръпки ме побиват.
Някой ако вижда нещо, ще съм благодарна, з ще видя картата й.
Мисля, че това, което ще се предприеме няма да доведе до желания резултат и е излишно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1168 -: Ноември 08, 2018, 11:38:33 pm »
Обратна връзка- детето е оперирано вчера и е открито сериозно възпаление между тънко и дебело черво, което е отстранено, премахнали са и апендикса.
Вече е добре и ходи.
Засега всичко е наред , благодаря на включилите се.
Случва се при транзит на Юпитер върху нат Луна и АЦ.
« Последна редакция: Ноември 08, 2018, 11:42:25 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1169 -: Ноември 09, 2018, 12:37:35 am »
Обратна връзка- детето е оперирано вчера и е открито сериозно възпаление между тънко и дебело черво, което е отстранено, премахнали са и апендикса.
Вече е добре и ходи.
Засега всичко е наред , благодаря на включилите се.
Случва се при транзит на Юпитер върху нат Луна и АЦ.
Това е добра новина, бързо възстановяване на детето!
Дева е на К6 - червата, правилно си го поставила по твоя 1д.