Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233295 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1050 -: Юни 13, 2018, 12:12:37 am »
Лили вече съвсем не зная, емоционално и физически съм изчерпана, дори бях объркала датата с 10 дни и ни забелязвах ..Намерих стара светена вода от йордановден -аз ги надписвам тая беше от 2015 -отлично запазена без мирис и вкус посипах къдревата и глава и навсякъде, включително в храна и вода, на себе си сипах уиски, чакайки тежка нощ, призовах невидимите си братя и обявих война на другите и тя живна но още не се знае  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1051 -: Юни 13, 2018, 12:49:55 pm »
Бека, какво му е на кучето?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1052 -: Юни 13, 2018, 02:00:50 pm »
Не е сигурно какво е, сега пак стана по -зле ,че чета .Вероятно осил е влязъл в канала на подслюнчестата жлеза, на ужасно място е и, ако е осил прогнозата е зле, щото може да избие към мозъка .Почти до ухото го търсиха и не излезе. Дано да е обикновенно възпаление ,запушване на жлезата -нещо като човешката заушка, тогава от лекарствата ще се овладее, ама за другито шанса е  :-X Не може да дъвчи ,преглъща ,има голям отток, като висяща торбичка ,беше пълен с гной,течност и пр, след дренажа пак стана.. Сега пак се скапа общото и състояние, тревожа се осила да не е близо до някой мозъчен център вече, че така стана зле ..Офф не знаем чакаме или или вечерта пак ще ходим на системи

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1053 -: Юни 13, 2018, 03:56:56 pm »
Ребека, опитай с Шуслерови соли. На моят котарак помогнаха. Прочети кои номера точно от тях ще му помогнат за проблема. Ако има болка и температура номер 7 ще го облекчи болката + номер 11 за чуждо тяло и закрит гноен процес. Успех на душичката, дано се оправи!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1054 -: Юни 13, 2018, 04:01:57 pm »
Благодаря ти маймунка, ще прочета  за тях  !

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1055 -: Юни 13, 2018, 05:36:48 pm »
Ребека, прочети и тук.

http://homeovet.bg/qujdo-tjalo-i-homeopatija/
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1056 -: Юни 13, 2018, 07:05:04 pm »
Благодаря ,много полезно ще ни е това, защото нашите кучета вечно са по доктори заради осилите .
« Последна редакция: Юни 13, 2018, 07:19:09 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1057 -: Юни 13, 2018, 07:21:52 pm »
Не знаех ,че прилагат хомеопатия на животни и че практикуват във ветеринарни кабинети. Много полезно ,не бях се сетила, аз само капки на Бах бих се сетила ,Благодаря ви !

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1058 -: Юни 13, 2018, 09:41:10 pm »
На животните хомеопатия им действа по-добре. Дозировката, зависи от кг, както и възрастта. Като за малко дете. Изисква време и търпение, но резултатите според мен са по-добри, отколкото с антибиотици, които увреждат черния дроб. Но нищо не пречи в зависимост от състоянието да са помощно средство към антибиотично лечение. Хубавото е, че при първи симптоми може да се реагира веднага. Разбира се не е добре да се дават безразборно, ако не знаеш какъв е проблема. Шуслерови соли можеш да ги даваш профилактично, при тях потенцията е много ниска освен тези, които са с Д12. Но прочети повече инфо, за да не те объркам. Добре е да се разреждат предварително в преварена вода, да не е гореща обаче.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1059 -: Юни 13, 2018, 10:13:05 pm »
В моят случай и антибиотиците и хомеопатия биха помогнали само ,ако няма осил, или ако той е изваден, а той не е и ако го има вече е в главата.. Но ще използвам тези знания, благодаря .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1060 -: Юни 13, 2018, 10:24:59 pm »
Дано не е така и скоро да ни зарадваш с добри новини! Сигурно ли е, че е осил?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1061 -: Юни 13, 2018, 10:41:18 pm »
Не hе е ,защото не успяха да го открият в канала а стигнаха нагоре към ухото, дори и да се подобри временно, акo е осил е въпрос на време.. а разбира се най-се надявам, да е като заушка, но е много неориентирана и омагьосана на моменти вцепенена ,изтощена, а не е имала днес упойки, вчера към 3 пъти ,ама днес- не, пък състоянието ме тревожи, че нещо не е ок в главата. Дано всичко се оправи, направо се изтощих да я гледам дали е жива. Благодаря ви много за подкрепата и лека нощ от мен!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1062 -: Юни 13, 2018, 11:20:12 pm »
Уф, стискам палци да не е осил
Скенер или ЯМР има ли къде да направят, би трябвало да се види дали има нещо

Дано всичко се оправи, направо се изтощих да я гледам дали е жива

Ужасно е  :(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1063 -: Юни 13, 2018, 11:32:41 pm »
Рентгена отчитал метални предмети нямало да хване трева Да дано !

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1064 -: Юни 13, 2018, 11:38:31 pm »
Не hе е ,защото не успяха да го открият в канала а стигнаха нагоре към ухото, дори и да се подобри временно, акo е осил е въпрос на време.. а разбира се най-се надявам, да е като заушка, но е много неориентирана и омагьосана на моменти вцепенена ,изтощена, а не е имала днес упойки, вчера към 3 пъти ,ама днес- не, пък състоянието ме тревожи, че нещо не е ок в главата. Дано всичко се оправи, направо се изтощих да я гледам дали е жива. Благодаря ви много за подкрепата и лека нощ от мен!

Какви изследвания са й правени, защото е странно как досега не се знае какво й е точно. Може и жегата допълнително да й влияе. Храни ли се, пие ли вода, ходи ли по малка и голяма нужда, има ли температура? Дано се открие в най-скоро време какво й има, за да се започне адекватно лечение. Но наистина пробвай със солите, ще я укрепят и ще облекчат болката.

Лека и спокойна нощ!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг