Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021927 пъти)

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Общи хорари
« Отговор #7230 -: Март 19, 2019, 07:58:58 pm »
Благодаря,Акрукс!
Да, до последно съществуваше и този вариант поради здравословно състояние.В неделя отложих пътуването в последния час.
Тази вечер резервирах за утре ,живот и здраве.
Не случайно реших да попитам .Да, за чужбина става въпрос.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7231 -: Март 19, 2019, 10:15:46 pm »
Здравейте и може ли един въпрос?
Пътуването ми утре ще е безпроблемно ли ?
Пътуването ще е ок техническ,но ти може да не се чувстваш добре- У1 изгорял, ретро и в падение,в предстояща опозиция с луната .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1869
Re: Общи хорари
« Отговор #7232 -: Март 22, 2019, 09:35:28 pm »
Според мене Да, въпреки затрудненията ти-  Луната екзалтация в Телец с последен хармоничен аспект с Меркурий У1, 10 , който е заточен в Риби и ретро - връщаш се назад , за да изчистиш останалия изпит

Успях! Взех го отлично, въпреки изпитанията! Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7233 -: Март 23, 2019, 02:20:18 pm »
Какво става с поръчката ми от Amazon? Помолих мой познат, който има акаунт и може да поръчва от този сайт да ми поръча една паста за зъби. Досега всики неща, които ми е поръчвал са пристигали. Но този път пратката не пристигна. Става въпрос за пратка от Япония и японецът пише, че я е изпратил. Обаче в пощата в България я няма. Сега ще връщат парите.

Въпросът ми е, Какво става с поръчката? Къде ми е пратката?
Някъде в чужбина е, ще я получиш.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7234 -: Март 25, 2019, 01:03:32 pm »
Имам важен за мен въпрос. Появи се възможност да купим един апартамент с идеята да се дава под наем после. Но сме 50/50, защото и финансово малко ще ни дойде в повече, и е за ремонт, макар че евтино го дават. Пуснах въпрос Да купим ли апартамента, не че решението зависи от хорара, а по-скоро исках да видя какви обстоятелства излизат.. Ще има ли възвръщаемост покупката и дали всичко ще е ок, или по добре да не бързаме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7235 -: Март 25, 2019, 05:41:20 pm »
Та, ако е в кокетен квартал и хубава кооперация - смело напред. Някой ' Бронкс, Бруклин, Хаарлем' - подминете и чакайте нещо по-достойно.
Доколкото разбирам, искат да го купят, за да го дават под наем, понеже се продава изгодно и действително картата показва това, също и това, че не е проблем да се купи от финансова гледна точка, но после ще се похарчат пари за ремонт и няма да се печели от апартамента достатъчно, за да се възвърнат вложените средства и да има някаква печалба отгоре, това е моето виждане по въпроса.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7236 -: Март 25, 2019, 06:06:36 pm »
akruks, точно това е идеята. Лошото е, че е за много сериозен ремонт и можем да му взимаме нисък наем, защото е в краен квартал и то малка площ. И ние мислехме, че няма да се върне добра печалба и май се отлазваме... Благодаря!

MYSTIC.04.20

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Общи хорари
« Отговор #7237 -: Март 26, 2019, 04:06:31 am »
Добър вечер, мили дами! Това е моята натална карта, композирам музика и съм изпратил демо записи в една холандска звукозаписна компания. Изпратих демото на 6 март тази година и вече трябваше да съм получил отговор ( положителен,дали ми одобряват музиката и да я издадат или отрицателен ), а още никакъв имейл не съм получил и ми се струва, че има нещо нередно в тази звукозаписна компания. Не съм много наясно с астрологията, но съм чувал за транзити, прогресии, скоро ще има ли ? направо дата да ми кажете ( кога ще получа отговор от тях ) - или кога е най-доброто време изпращам отново музиката си на тази звукозаписна компания за сигурно 20 път ? да ги натискам ли още или да им тегля една ? :banghead:

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7238 -: Март 26, 2019, 12:37:08 pm »
Всъщност К12 е Козирог. Някой институции, учреждения, обекти по 12, власт, кариера там и др. У6 Луна ти е в първи дом, У12 ко-управител Марс е близо до Луна 1- дом....може да се каже кариерата и работата са свързани с твоя Аз, его - да, ето, може да си творец на нещо, да речем музиката за която споменаваш. Като прибавим северен лунен възел в първи дом, то самобитността ти трябва да изпъква и да е водеща в живота ти.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7239 -: Март 26, 2019, 02:23:07 pm »
Добър вечер, мили дами! Това е моята натална карта, композирам музика и съм изпратил демо записи в една холандска звукозаписна компания. Изпратих демото на 6 март тази година и вече трябваше да съм получил отговор ( положителен,дали ми одобряват музиката и да я издадат или отрицателен ), а още никакъв имейл не съм получил и ми се струва, че има нещо нередно в тази звукозаписна компания. Не съм много наясно с астрологията, но съм чувал за транзити, прогресии, скоро ще има ли ? направо дата да ми кажете ( кога ще получа отговор от тях ) - или кога е най-доброто време изпращам отново музиката си на тази звукозаписна компания за сигурно 20 път ? да ги натискам ли още или да им тегля една ? :banghead:
Хубаво си описал ситуацията, но темата е за хорари, за разглеждане и тълкуване на натални карти има отделна тема. За хорар е нужна карта на въпроса, построява се за времето и мястото когато се е зародил въпроса.
Холандската фирма не може ли да я провериш, нямат ли имейл адрес, на който да им пишеш? На холандския ми зет съдружника е певец и има издадени албуми с групата си, може да го питам, ако напишеш името на студиото за звукозапис, ако не си е тръгнал вече, че снощи правиха парти за приключване на сезона на двата бара.

MYSTIC.04.20

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Общи хорари
« Отговор #7240 -: Март 26, 2019, 08:48:52 pm »
Имаш натоварен 12 дом. Мунданен на Риби и май Риби реално са там. Би трябвало да си доста интуитивен, състрадателен, духовен, 12 дом са затвори, приюти, болници, края, завършека на нещата. Евентуално работа в подобни институции? Нептун - висока октава на Венера е в добър аспект с Меркурий, и двете тела са с хубави аспекти. Като прочетох поста ти, бях критичен и придирчив, но може и да имаш прилични заложби. Нептун е съвпад Уран - ако е музика според мен ще да е техно, електронна, ню уейв и др, но да е по Уран - електрическа. Относно транзити, прогресии, дирекции, солари, лунари - дано извадиш късмет някой друг да се включи и анализира.

tagetes, Благодаря за включването! Абсолютно си прав, състрадателен човек съм, винаги гледам да помагам, духовен също бих казал и интуитивен. Абсолютно си прав - композирам от години само електронна музика и това ми е най-голямата страст в живота, да слушам и да композирам електронна музика, също и композиции на пиано имам. Знам за 12 дом, че е свързан, както казваш със затвори, приюти, болници и т.н. но това са нещата които не бих работил за нищо на света. Проблема при мен е, че ( без да обидя някои! ) изпитвам отвръщение към всякакъв вид работа и нямам желание за нищо. Болен съм на тема свобода ( явно заради Водолея-Урана в картата ми ) и живея в собствен свят, свят в който музиката е приоритет за мен и търся реализация там (композирам, таланта си го имам - само това мога да правя и само това искам да правя) но неуспеха ми до сега с музиката на професионално ниво си мисля доста, че може и да се дължи на квадрата Сатурн-Слънце (29,5г. ) ? Знам, че това ми е част от мисията на душата и ако не се занимавам с музика, по-добре да си замина от този свят. Извинявам се, че съм объркал темата.
« Последна редакция: Март 26, 2019, 09:30:56 pm от MYSTIC.04.20 »

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Общи хорари
« Отговор #7241 -: Март 28, 2019, 06:35:30 am »
Пътуването ще е ок техническ,но ти може да не се чувстваш добре- У1 изгорял, ретро и в падение,в предстояща опозиция с луната .
Благодаря Ви, Цвете за Венера!
Точно така и стана.Безпроблемно пътуване,но вътрешни притеснения.
Меркурий и Нептун ,транзит  в 8 натален ,където са ми Слънце- у1, Венера- у10,Хирон и Сатурн - активираха опозицията ,барабар с квадрата на Юпитер, транзит през 5 дом.Дир.Сатурн и тр.Уран на МС.
Тежък период.
« Последна редакция: Март 28, 2019, 06:43:26 am от zora »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7242 -: Март 28, 2019, 06:09:18 pm »
Точно така и стана.Безпроблемно пътуване,но вътрешни притеснения.

Благодаря за обратната връзка!

За път в чужбина няма проблеми, но ако пътуваш в страната, особено ако ти шофираш, бъди по-внимателна, за парите си също внимавай, че има тенденция да прахосаш пари за ненужни и дребни вещи за дома.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #7243 -: Април 05, 2019, 09:41:55 am »
Моля ви, ако имате възможност да дадете насоки ... правя разни планове "без кръчмар"  ::) Ще отида ли юни до Венеция?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7244 -: Април 06, 2019, 04:24:16 pm »
Моля ви, ако имате възможност да дадете насоки ... правя разни планове "без кръчмар"  ::) Ще отида ли юни до Венеция?
Да, може да отидеш.