Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 194268 пъти)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1080 -: Август 10, 2018, 05:08:20 pm »
Така е Сафо. Мислех същото да напиша  :) Но тогава какво е по- специалното в синастрията с човек, с който те е свързала съдбата, от тази с човек, който дори не познаваш, но имаш силни аспекти? Или просто в даден момент когато дирекции, транзити или нещо друго активира точка в натала, в отговор например срещаш някой от многото на Земята, чийто натал отговаря на това, което трябва да научиш в този момент? А не непременно точно определен човек. Дано не звуча объркващо.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1081 -: Август 10, 2018, 07:34:24 pm »
По-специалното е, че имате синхрон на всички нива за някакъв период от време. Точно определен човек не, но като възможен типаж и от конкретна локация/и, да.
« Последна редакция: Август 10, 2018, 08:19:19 pm от starinthenightsky »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1082 -: Август 15, 2018, 04:22:07 pm »
Благодаря ти за синтезирания отговор Стар  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1083 -: Август 22, 2018, 01:58:56 pm »
Снощи, в края на рождения си ден е починал познат от виртуалното пространство поет.
По принцип беше инвалид, не зная точно какво му имаше, а преди два дни жена му писа, че е постъпил в болница и да се молим за него, а на мен още тогава ми мина мисълта, че май няма да го бъде, но се прекръстих и отпъдих тази мисъл, пожелах скорошно оздравяване...
Картата е без час. Слънце, Уран на СЛВ, атакувани от затъмненията- август миналата година, февруари тази година, последното също... СД Марс ги квадратира, СД Слънце квадрат Сатурн...
Да почива в мир!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1084 -: Октомври 25, 2018, 10:14:28 am »
Дирекц.Марс  ми е на асц.Гласът ми стана някак дрезгав,все едно ме боли гърло,махнах си пиърсинга от веждата,който нося от години.Мисля да си татуирам пръстите на ръцете(Венера да стане директна),асц.ми е близнаци 4*тригон Меркурий у1,у2,у5 домове.Имам татуси на рамото и на ръката между лакътя и дланта.Марс ми е у6,у12 домове.Нещо друго да свърша по-просташко се чудя какво.
« Последна редакция: Октомври 25, 2018, 10:16:01 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1085 -: Октомври 25, 2018, 10:38:21 am »
Оф по-добре си татуирай хрущяла на ушите или гръбнака, защото това с пръстите е умопомрачително грозно! Ако има нещо истински долнопробно при татуировките това е по пръстите на жена, недей! Много, много е грозно, никакъв лак, пръстен или гривна няма да върне красотата  на такава поругана женственост .Моля те,не го прави, имаш гъз -татуирай него като се чудиш .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1086 -: Октомври 25, 2018, 10:41:45 am »
Ама не трябва ли нещо по близнаци да е,като ръце,крака,рамене.Глава си давам,г-ъз-НЕ!
Може рога да си татосам на челото,таман ще е в тон с моя стон.Божеее,много гадна ставам,какво да правя??Хелп.
« Последна редакция: Октомври 25, 2018, 10:44:35 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1087 -: Октомври 25, 2018, 10:45:18 am »
Ами изкопай градинката бе жено ще имаш енергия измисли нещо що грозотии  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1088 -: Октомври 25, 2018, 11:04:51 am »
Ами изкопай градинката бе жено ще имаш енергия измисли нещо що грозотии  :012:
До сега търчах,обслужих една клиентка,градинката съм оплевила,прекопала,насадила,дрехите прострях,една миялна пробвах,кучето нахраних,хапче му дадох,проведох 2,3,непомня вече колко тел.разговора и тук се пъна.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1089 -: Октомври 28, 2018, 09:03:12 pm »
Виждала съм и красиви татуси на женски крак, ръка. Фини, изящни, не цели композиции  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1090 -: Октомври 30, 2018, 05:58:58 am »
нося много гривни по ръцете си,дрънкам,сега ги свалих,накичих пръстени,по пет-шест на пръст нанизах,тенекета някакви :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1091 -: Май 26, 2019, 07:15:51 am »
При мъжа ми дирекционен Марс у5,у12 домове е сх.съвпад Юпитер 1*орбис ,в скорпион, 11 дом.Юпитер е у1,у 4 домове.Племенницата му ще се жени.Друго какво?Пак ли любов за тоя човек....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1092 -: Май 27, 2019, 05:34:49 pm »
При мъжа ми дирекционен Марс у5,у12 домове е сх.съвпад Юпитер 1*орбис ,в скорпион, 11 дом.Юпитер е у1,у 4 домове.Племенницата му ще се жени.Друго какво?Пак ли любов за тоя човек....

- Може някакво негово увлечение да му донесе (крупни) загуби
- Придобиване или загуба на недвижимост
-Промени, "заминаване " на родител
- Големи рискови  ситуации около пътуване, преместване, спекулации
- Получава желаното чрез рисковани действия, но може и да му бъдат отнети
- Желание за голяма покупка или влагане на крупна сума пари за нещо, което силно го влече, занимание, като оборудване
- Да получи травма в следствие засилена активност
- Дете напомня за себе си, но няма да е по деликатен начин

За любов 5+7, Венера, Луна; Марс в женска карта. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1093 -: Май 27, 2019, 07:14:44 pm »
- Може някакво негово увлечение да му донесе (крупни) загуби
- Придобиване или загуба на недвижимост
-Промени, "заминаване " на родител
- Големи рискови  ситуации около пътуване, преместване, спекулации
- Получава желаното чрез рисковани действия, но може и да му бъдат отнети
- Желание за голяма покупка или влагане на крупна сума пари за нещо, което силно го влече, занимание, като оборудване
- Да получи травма в следствие засилена активност
- Дете напомня за себе си, но няма да е по деликатен начин

За любов 5+7, Венера, Луна; Марс в женска карта. :)
Рени,нещата,които си изброила/изредила са задействани,други замислени,има и осъществени вече........за родител и аз мисля има индикации.Това последното "дете напомня за себе си......"смятах,умувах!?Това за любовта: и у7,у10- Меркурий е там по дирекция,вече разх.съвпад Юпитер 1*.Той (мъжа ми)има съвпад Марс /Меркурий в дева 2*орбис.Дирекционна Венера му квадратира везнишкия стелиум Слънце/Луна/Уран.Диреция Луна е точна опозиция нат.Сатурн.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #1094 -: Май 29, 2019, 03:20:08 pm »
Сафо, комбинирай дирекции с останалите прогностични техники в периода.
Активирани са управителите на ъглите, значи ще има движение в сферата на взаимоотношенията. Диспозиторът на Светилата, Венера месец август е горен съвпад (кулминация) в 22* Лъв  в 9-ти дом, цикъла Венера/Марс в 3* Дева е върху нат. Меркурий/Марс, пак в 9-ти, тр. Юпитер ще тригонира К9, цикъл Слънце-Марс в Дева също ще е в негов 9-ти - би следвало при този акцент, натива да схване вярната посока , перспектива, накъде да върви с нещо или някой, да е предвидлив, да разбере какво предстои да разгърне,кат преживяно, споделено, преодоляно, оцеляло по 8-ми. Онова, което е било скрито и в емоционален, и в материален план, сега става видимо и носи дивиденти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“