Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 65748 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Възврат на Венера
« Отговор #270 -: Март 30, 2018, 10:50:31 pm »
Тези дни започна новия венусар на мъжа ми  - съвпад в 1 дом на венусара на транзитни Венера, Меркурий и Луна с натално Слънце и Венера. Има няколко предложения за работа. Надявам се да започне. Венера му управлява асцендента и е съуправител на 6 дом
Във възвратната карта кои домове управлява също разглеждаш,да? 2-ри,8-ми
Къде е 6д и у6 как е поставен
« Последна редакция: Март 30, 2018, 10:53:33 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Възврат на Венера
« Отговор #271 -: Март 31, 2018, 09:35:36 am »
мундо венерката телец е в знака на юпитера ми,получих великденски бонус и седмица платена почивка
прави опозе на моята скорпионска У2,която мрази злато,скъпоценни камъняци и суета,измерена чрез притежания

 :012: та на мундо венера водолей в каре към опозето ми Венера/ретро Юпитер Телец ,в тъмното се връщах от дъщеря ми
в непрестижен соф.квартал,с кофти въздух и малцинствено човешко присъствие нещо ми проблесна,кално,смачкано от кола,
което след като измих у дома се оказа златен пръстен с диамант,намирала съм и мъжка халка от бяло злото,сребърни гривни,медальони,обеци

ретро юпитер телец- печели от чужди загуби,но това не ми носи радост,някой е загубил,не ги нося,за мен това са символи
постоянно намирам монетки и като събера 10 лева, черпя околните :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #272 -: Март 31, 2018, 10:09:08 am »
Стреличка, майка ми също непрекъснато намира изгубени вещи и ценности, четирилистни, петлистни детелини, но и много подарява и помага на другите- изгорена Венера Водолей 8-ми дом тригон Юпитер Везни 4-ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Възврат на Венера
« Отговор #273 -: Март 31, 2018, 02:49:37 pm »
мундо венерката телец е в знака на юпитера ми,получих великденски бонус и седмица платена почивка
прави опозе на моята скорпионска У2,която мрази злато,скъпоценни камъняци и суета,измерена чрез притежания

 :012: та на мундо венера водолей в каре към опозето ми Венера/ретро Юпитер Телец ,в тъмното се връщах от дъщеря ми
в непрестижен соф.квартал,с кофти въздух и малцинствено човешко присъствие нещо ми проблесна,кално,смачкано от кола,
което след като измих у дома се оказа златен пръстен с диамант,намирала съм и мъжка халка от бяло злото,сребърни гривни,медальони,обеци

ретро юпитер телец- печели от чужди загуби,но това не ми носи радост,някой е загубил,не ги нося,за мен това са символи
постоянно намирам монетки и като събера 10 лева, черпя околните :)


И как разбра че е диамант а не цирконий?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Възврат на Венера
« Отговор #274 -: Март 31, 2018, 04:32:23 pm »
И аз все на плешивковци попадам, ама нали ги водят за много потентни.  :012:
Не само ги водят, ами и са- заради повишени нива на тестостерон.
Да, друго си е мъж с хубава прическа, но по- добре бръснат, отколкото оплешивяващи фризура.
Като се замисля, имам опит само с един такъв и определено води класацията за издръжливост по потентност. :57:
« Последна редакция: Март 31, 2018, 04:49:11 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Възврат на Венера
« Отговор #275 -: Март 31, 2018, 05:21:50 pm »

И как разбра че е диамант а не цирконий?

с проверка

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Възврат на Венера
« Отговор #276 -: Март 31, 2018, 05:39:18 pm »
Не само ги водят, ами и са- заради повишени нива на тестостерон.
Да, друго си е мъж с хубава прическа, но по- добре бръснат, отколкото оплешивяващи фризура.
Като се замисля, имам опит само с един такъв и определено води класацията за издръжливост по потентност. :57:

За издръжливост води класацията слънчев Телец, с Марс в Скорпион. Плешивко отново. Но обикновено при по продължителна връзка нещтата се променят, емоционалната неудовлетвореност се отразява и в леглото.
« Последна редакция: Март 31, 2018, 05:41:28 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Възврат на Венера
« Отговор #277 -: Март 31, 2018, 08:10:43 pm »
много жени си търсят половинка, много мъже си търсят половинка, но не се намират. Защо? Защото много очакват и малко предлагат. Така е и с пазара на труда. Да знаеш английски вече е нищо, да си завършил елитна гимназия и добър университет-също, пълно е с млади безработни адвокати.

Когато мъжете и жените се разминават по някакви параграфи, взаимният резонанс, синхроничност куцат. Какви са причините за разминаването, е без значение. При наличие на синхрон, резонанс и наглед големи препяствия намират своето разрешение по един или друг начин, когато ги няма дори и в малките неща има препятствия, разминаване.
« Последна редакция: Март 31, 2018, 08:12:21 pm от starinthenightsky »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Възврат на Венера
« Отговор #278 -: Март 31, 2018, 08:11:31 pm »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #279 -: Март 31, 2018, 08:20:53 pm »
Във възвратната карта кои домове управлява също разглеждаш,да? 2-ри,8-ми
Къде е 6д и у6 как е поставен

Точно така - Венeра управялва 2 и 8 дом във  възвратната карта.  6 възвр. дом започва в Лъв - там са нат.Сатрун и тр.СЛВ, а уравителят  - Слънцето е анаретно и навлизащо от Риби в Овен.

В наталната карта има съвпад на Слънце и Венера - точно върху тях Венера се завеъща заедно с Луната и р.Меркурий. Асцендентът на венусара минава точно през нат.Марс.

Ето, ако ползваш ZET:

Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Възврат на Венера
« Отговор #280 -: Април 01, 2018, 08:39:45 pm »
Точно така - Венeра управялва 2 и 8 дом във  възвратната карта.  6 възвр. дом започва в Лъв - там са нат.Сатрун и тр.СЛВ, а уравителят  - Слънцето е анаретно и навлизащо от Риби в Овен.

В наталната карта има съвпад на Слънце и Венера - точно върху тях Венера се завеъща заедно с Луната и р.Меркурий. Асцендентът на венусара минава точно през нат.Марс.

Ето, ако ползваш ZET:


Директирай Слънце и следи за събития,след 17дни,например от започване на възвратна карта,и когато направи точен аспект с к6 (лъв).С анаретно Слънце в риби,възможно е да се заеме с две работи наведнъж,или първото предложение и/или започване да не го удовлетворява.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #281 -: Април 01, 2018, 08:46:52 pm »
На две интервюта беше и избра едното, но ще има втора диня под мищницата, защоти има и бизнес, който ще движи. 17-ят ден се пада в сряда. Тогава, предвиждаме да посети новия офис, но ще видим :)
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Възврат на Венера
« Отговор #282 -: Април 11, 2018, 08:06:06 am »
Венера влезе в Телец и диамантите, принцовете  възбудиха интереса.  :)

Астрологията няма  за цел и не може да ни свързва с някого, с когото ни е писано, тя показва модела, на който реагират нашите способности и желание за връзка и съюз. Може да е колкото полезна с анализата си, толкова и вредна, ако не синхронизира с потребностите към дадения момент като време. Наблюдавам, че точно хората, които са/сме с наранени, не добре поставени Венера и Луна, конкретно в женска карта, най- силно се противопоставяме на астрологичните насоки в тази сфера или ако отвън ни посочат слабостите, дадат ни съвет. Трудно ни е да приемем, че трябва да положим известни усилия, за да се случват нещата по аналогиите на Венера, защото по естествен начин е показано в картата, че няма как да придобием усещане за равновесие, благосъстояние, удовлетворение, че сме привлекателни, отворени да бъдем харесвани, да ни оценяват, да бъдем желани и обичани. Ето сега предстои тригона Венера-Марс от техния цикъл, като и двете планети са съответно на трон и в екзалтация, колко от нас ще реагират на тази събитийност ?!?

Папи, браво за символиката на"червената рокля"- аз например, трябва да я " съблека", защото съм прекалено ярка, крещяща, ако искам да сбъдне желанието ми за близка връзка.Така няма изразявам "минуса" от природата на Венера в Овен, да съм конкурентна, да съпернича, да предизвиквам ревност. Между другото започнах да ходя на танци, за да се науча на "ти", да се  оставя да ме води мъжа- много ми е трудно и сега разбрах колко съм скована, непластична, негъвкава, силно контролираща се, независима, неприемаща. Надявам се тази "терапия" да ми помогне, нали има една такава сентенция"Който може да танцува е готов да се влюби". Проверявам. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #283 -: Август 24, 2018, 04:38:00 pm »
Понеже вече знам къде ще посрещна възврата на Венера за тази година, построих карта и я споделям с вас. АС на възвратната карта е в 10ти натален дом, натално Венера е във 2д.

Ще се радвам на мнения по картата, който има възможност и желание...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Възврат на Венера
« Отговор #284 -: Август 24, 2018, 05:12:36 pm »
При мен забелязах няколко години, че показателен е домът, в който ми попада у1, а не Венера. Където е бил той, този дом главно ми е ангажирал действия, случки и е имало показателна активност. Та затова мисля,че можеш да изкараш следващота година в чужбина, но понеже Венера и Юпитер са в петии може да отидеш да се грижиш за внука вместо бавачка или за друго дете  :017: