Автор Тема: Руни  (Прочетена 48859 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #255 -: Март 21, 2016, 08:16:27 pm »
Честито Емма и като може ще се наредя за един въпрос.  :-* :72: :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #256 -: Юли 27, 2016, 06:24:40 pm »
Днес ми е вещерско. Някой с желание да му гадая с руни?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Руни
« Отговор #257 -: Юли 27, 2016, 06:30:40 pm »
Ами хубаво, ще се прежаля, ама нямам въпрос- така общо в житейски план или любов-каквото измислиш :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #258 -: Юли 27, 2016, 06:51:13 pm »
"Звездите" ми го говорят преди да съм посегнала към руните. Хайде, ти си ми орисница на новите руни. И знаех, че ще си ти. Струваше ми се невероятно, но на шесто чувство усетих, че точно ти ще изявиш желание.  :08: :58:

Днес избрах от колекцията си събирани съкровища от реки и морета различни красотички - камъчета, мидени черупки и каквото е грабнало окото ми. И от тях направих руни.

Ребекси, твоите руни са:

Иса, Лагуз, Беркана.

В предходен период може да си усетила застудяване, заледяване. Сякаш нещо е било в застой. Трябва/ло е да намалиш скоростта, да се огледаш, ослушаш. Преценката ти може да е била замъглена. Но сега трябва да погледнеш по-дълбоко. Да слушаш какво ти се казва с всички сетива, най-вече с интуицията. Да се пуснеш малко по течението, за да се прочистиш, ако се чувстваш задръстена с негативно. Остави се на инстинктите, не толкова на разум. Само така ще може да възродиш живота около теб, да почувстваш възход, израстване.

Хайде, скочи "в нищото" без много да му мислиш.  :08: :58:

Да попитам, зимата имало ли е нещо, което си усетила като стресово? Раняващо?
Харесваш ли брезите?  :)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #259 -: Юли 27, 2016, 07:36:59 pm »
Днес ми е вещерско. Някой с желание да му гадая с руни?


Аааааааааааааааааааааз, за емоц. план до три месеца.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Руни
« Отговор #260 -: Юли 27, 2016, 08:26:29 pm »
И аз на клона с мерак за тълкуване.
Имам и  подарък. ;)

ОФФ:Mислех си, че снимката е дело на близка, която тъкмо се върна от там и я беше качила на стената си, а преди малко я видях на страницата на тур. агенция.
Явно е на професионален фотограф, много ми харесва.
« Последна редакция: Юли 27, 2016, 11:09:58 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Руни
« Отговор #261 -: Юли 27, 2016, 09:18:29 pm »
ООоо трогнато съм, мерси! Май за първи път в живота ми правят гадание. Благо-даря! Дано славейчета са нашибали дръвчето от което са родени руните ! Ами не помня за зимата, аз лесно забравям особено лошото, че много ми идва да го помня всичкото-затуй си карам тъй без спомени, алаайцхаймер .За неизвестното и скока в нищото отдавна скочих там и открих че наистина няма нищо, относно разума -уви никога не съм се славела с такъв  ;D Харесвам брези, харесвам дъбове,харесвам всички дървета които са живи  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #262 -: Юли 28, 2016, 12:55:39 am »

Аааааааааааааааааааааз, за емоц. план до три месеца.  :-*


Алгиз, Йера, Уруз

Скорпионче, опитваш ли се да наложиш контрол над емоциите си? Искаш да си защитена, може би това са твоите подбуди. Но има нещо скрито в дълбокото. Трябва да го извадиш на показ, за да го преодолееш. Може би си заела позиция на отбрана.
Но е дошло време да финализираш нещо. Може би в начин на поведение. Всяко нещо има начало и край, своето подходящо време. Бъди отворена за промени, за моменти на възходи, на падения. Не очаквай промените да са бързи. Трябва да има подходящи условия да видиш резултатите от новото начало.
Ще сложиш край на нещо в емоционалната сфера. Но само така може да започнеш отново. Всяка смърт е ново начало.

Не се страхувай от промените, Скорпионче.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #263 -: Юли 28, 2016, 01:12:02 am »
И аз на клона с мерак за тълкуване.
Имам и  подарък. ;)

ОФФ:Mислех си, че снимката е дело на близка, която тъкмо се върна от там и я беше качила на стената си, а преди малко я видях на страницата на тур. агенция.
Явно е на професионален фотограф, много ми харесва.

Уинтърче, снимката е чудесна. Без значение на кой е. Бръкна ми в душата, обичам такова синичко и такива форми.  :-* :58: :38: Благодаря!

За теб са тези руни:

Пертро, Гебо, Наутиз

Около теб има някаква тайна, мистерия. Ще трябва да я разгадаеш. Не бързай да го правиш. А се довери на фините си сетива. Може да не се случи бързо, да изисква време в наблюдение. По-скоро осъзнаване, свързване на елементите.
Явно те вълнуват и любовните отношения. Трябва да се научиш, да приемеш, че отношенията между двама души са двупосочни. Даваш и получаваш. Трябва да има пресечна точка, съединение. Раздели се с нещо, за да получиш друго. Може да си принудена от външни обстоятелства да направиш нещо, да вземеш решение.
Изисква се да си търпелива. Да се съсредоточиш върху главното, важното. Дори да го усещаш като пресиране.

Кураж, Уинтърче.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #264 -: Юли 28, 2016, 01:49:48 am »
И други "намазваме" от подаръка.  :d030:  :-*
Ема, ако може и на мен  :)

Може и на теб.  :38:

Тейваз, Еваз, Ингуз

Войнствено е при теб. Трябва да пребориш нещо, но ще имаш силата и смелостта да го сториш. Може би трябва да се справиш и с нещо вътре в теб. За да добиеш смелост, кураж да излезеш и да се покажеш като човек, който може да печели битки. Когато се пребориш със себе си, ще имаш възможност да прогресираш. Да направиш нещо ново, да създадеш. Действията ти, посланието ти ще бъде чуто. И ще се усещаш като в синхрон с времето и събитията. Хайде, чакаме от теб нови проекти. Ще ти дойде идея да прескочиш на следващо стъпало, нагоре. И ще се чувстваш съживена, има какво да дадеш. Почвата в теб е плодородна.

Стар, по мое мнение ще видим твое възраждане. Но една по-добра версия на теб самата. Ти ще промениш нещо в себе си, нагласа, желания.
Много хубави руни ти наджурках. Последната била много позитивна.  :08: :58: Трябва да финализираш нещо. За да ти се отвори нова врата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Руни
« Отговор #265 -: Юли 28, 2016, 11:31:01 am »
ако не е късно и аз искам да се включа - каква ще е предстоящата учебна година засина ми? /имам предвид в емоционално-психически план поскоро/

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #266 -: Юли 28, 2016, 05:48:41 pm »
Ема, благодаря ти.  :-* Доста мъжка енергия имат тези руни. Направо ставам мъж.  :85:
Ще може ли да оплакнем око по руните. Провокира любопитството ми с описанието, което им направи.

Стар, не знам дали ще плакнете око. За мен имат сантиментална стойност. И може би заради това ги припознах много бързо. Усетих енергията им почти буквално, когато ги задържах в ръката си.

Иса е от първото ми море с моето седмодомие. Първото място, което посетихме като двойка на дълго пътуване беше Синеморец. Още с пристигането ме заведе на плажа на Велека. До момента не бях ходила толкова на юг, бях стигала до Царево само. И бях малко втрещена, че път за плажа е до гробищата.  :) Помня и как ме прекара през един хълм после - взаимно изпитание по пътечките над плажа.

Райдо е от плаж Липите. Първото ни море без деца.  :012: :cheer: Там станахме нудисти.
Оунсуз е от плаж Листи. Той ходеше бос, а аз прескочих змия, която помислих за умряла.
Кеназ е от нудито на Ахтопол.
Гебо от Родопите.
Феху от пътя за Вежен.

И така нататък. Всичките имат история. Паднала в реката по път за връх. Наложителен престой, за да изсъхнат дрехите ми и лежане в планинския вир гола. Осмодомни забавления във водопад и река. Загубена сандала в река и принудителен престой... докато седмодомието я гони по бързеите. Всичките имат своята история. И са заредени с много смях и позитивизъм.  :)



I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #267 -: Юли 28, 2016, 07:15:40 pm »
Дървените ми ги направиха домашните. Но не мога да ги припозная, не ги усещам.
А тези съвсем набързо направих, много спонтанно. Не е било обмисляно решение. И при първото вземане в ръка на всички руни, усетих голям хлад първоначално от тях. А после едно противоположно усещане за топлина. Която идваше от ръцете ми. Хепи ме научи да обръщам внимание на енергията от ръцете си. И вече се старая да пипкам, да докосвам, да си мисля. То е странно усещане. Не е точно топлина, не е парене, не е гъделичкане... Първо го усещах съвсем като малка точка в средата на дланите си. Сега точката стана по-голямка. И с тези мидените и камъчкови руни за първи път усетих на по-голям периметър тази енергия, която идва от мен.

Но камъчетата съм си събирала с голяма любов. Имам и много красиви екземпляри, но не стават за руни, защото са големи или неудобна форма. Аз съм повелителката на камъните - затрупала съм се с всякакви. Имам в дома си, в колите, в дамските чанти.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Руни
« Отговор #268 -: Юли 29, 2016, 05:24:13 pm »
ако не е късно и аз искам да се включа - каква ще е предстоящата учебна година засина ми? /имам предвид в емоционално-психически план поскоро/

За Клер и детето ти  :58:

Еваз, Беркана, Пертро

Клер, на детенце ще му се налага ли да пътува повече през новата учебна година?
Ще има подобрение, някакъв скок за него. Издигане. Може само да реши да направи крачки напред за своето добро състояние. Този преход ще се отрази добре. Ще е година на негово съзряване. Може да е по-емпатиен там, да е състрадателен към другите. Може да има нужда от своето време - усамотение. Но приеми, че така ще се чувства защитено детенце. Ще усеща, че държи под контрол ситуацията.
Навярно ще има и някаква тайна там. Или тайни от теб. Не се тревожи, ако има нужда от малко пасивност. Време на наблюдения за него. събиране на информация, за да я подреди и анализира.

По мое мнение ще е важно за него, за израстването, съзряването му. Може да погледне себе си по друг начин. Но ще има нужда от усамотяване или пасивност. В себе си ще живее паралелно.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Руни
« Отговор #269 -: Юли 31, 2016, 06:08:54 pm »
Благодаря Ема. Всички руни са прави, така ли?
Може би ще му се наложи в някакъв момент да пътува по-дълго до училище, да.