Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 49899 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Карта на първата среща
« -: Май 24, 2014, 09:51:16 pm »
Много ще се радвам, да дадете мнение по тази първа среща.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #1 -: Май 24, 2014, 11:57:10 pm »
Бейби, това карта на запознанството ли е, защото то е различно от карта на среща

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Карта на първата среща
« Отговор #2 -: Май 25, 2014, 12:46:10 am »
Бейби, това карта на запознанството ли е, защото то е различно от карта на среща

По какво се различава ? До колко си спомням това беше един вид събитийна карта, по която чрез кардиналната ос АСЦ-ДСЦ и сигнификаторите на двамата Луна/Венера и Слънце/Марс се търсеше дали се е запалил пламъкът и ще възникне ли нещо, макар че без наталните карти, приходящи към тях транзити/прогресии и дирекции при двамата не може да се каже с някаква голяма убденост има ли бъдеще или не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #3 -: Май 25, 2014, 01:24:05 am »
По какво се различава ? До колко си спомням това беше един вид събитийна карта, по която чрез кардиналната ос АСЦ-ДСЦ и сигнификаторите на двамата Луна/Венера и Слънце/Марс се търсеше дали се е запалил пламъкът и ще възникне ли нещо, макар че без наталните карти, приходящи към тях транзити/прогресии и дирекции при двамата не може да се каже с някаква голяма убденост има ли бъдеще или не.
тя е качила наталните карти в темата за синастрия, на мъжа е без час, но пак става да се разгледа
а иначе и карта на запознанство и тази на първа среща са все събитийни, разликата е, че за срещата вече се знае за какво отиват на нея, а запознанството не винаги води до среща после

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Карта на първата среща
« Отговор #4 -: Май 25, 2014, 09:38:27 am »
Бейби, това карта на запознанството ли е, защото то е различно от карта на среща
Да,това е карта на запознанството.Вчера в 17.45.Запознанство,което продължи в рамките на 2 часа :)
Разбира се ,че не се знае дали ще има продължение.Ако има втора среща ли, да направя карта?

Тази карта не е ли валидна? ::)
« Последна редакция: Май 25, 2014, 09:39:58 am от Babyblue »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Карта на първата среща
« Отговор #5 -: Май 25, 2014, 09:51:49 am »
Значи би могло да се тълкува тази...така ли?
Ако е така,как ви се вижда?
Трудна изглежда с този голям квадрат и не само.....

Този е зодия риби ,като мен.Никога не съм си падала по мъже риби,като говорят трудно ги разбирам и много философстват :012:
Но иначе,беше много приятна среща,сякаш се чувствах удобно и леко,въпреки че бях притеснена.Той сякаш го усещаше и ме караше да се отпусна.Разбира се че най-важна е синастрията.И мисля,че не е толкова лоша,напротив...има карма там :012:
Но ще видим......
Чудя се дали това не е човека,който е даден да срещна в този период ,в който прогресивната ми луна е почти в съвпад с натален нептун в 5ти дом??? Въпреки, че нептун ми управлява 9ти дом на чужбината....но ако не е чужбина,то този е възможно да е духовен човек.....имаше нещо духовно в разговорите ни снощи. :012:Не си говорихме глупости,а напротив нещата от живота...
« Последна редакция: Май 25, 2014, 09:58:10 am от Babyblue »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #6 -: Май 25, 2014, 05:13:51 pm »
Нали ти разгледах хорар за този мъж, няма и два часа преди да се запознаеш с него- нещата в нея говорят за бързо и динамично развитие, за любовна връзка и за положителен развой на отношенията ви

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #7 -: Септември 22, 2014, 05:17:09 pm »
Карта на запознанство.  :043: :043:
« Последна редакция: Септември 22, 2014, 05:24:16 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Карта на първата среща
« Отговор #8 -: Септември 22, 2014, 05:58:26 pm »
2013? Говорили сте си завоалирано-сексуално до подмокряне на една от двете страни, това виждам аз  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #9 -: Септември 22, 2014, 06:03:46 pm »
2013? Говорили сте си завоалирано-сексуално до подмокряне на една от двете страни, това виждам аз  :012:
Ами по-скоро до умопомрачително и смущаващо "въздигане" на Марса в стоманено-твърд курс.   :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Карта на първата среща
« Отговор #10 -: Септември 22, 2014, 06:17:24 pm »
Меркурий на АЦ, апликиращ квадрат от скорпи първодомна Венера към ъглов Марс, екзалтирал У5 във воден знак, т.е. подмокряне, набъбване, увеличаване и т.н., Луна на самия край на знака… какво друго да си помисля :012: Имаше ли смяна на декорите и второ действие? :29:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #11 -: Септември 22, 2014, 07:30:28 pm »
Меркурий на АЦ, апликиращ квадрат от скорпи първодомна Венера към ъглов Марс, екзалтирал У5 във воден знак, т.е. подмокряне, набъбване, увеличаване и т.н., Луна на самия край на знака… какво друго да си помисля :012: Имаше ли смяна на декорите и второ действие? :29:
Ами той си имаше своите сериозни причини(от естеството на които не се заинтересувах) нещата да не се задвижат по моята свирка.  :012:
« Последна редакция: Септември 22, 2014, 10:08:11 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карта на първата среща
« Отговор #12 -: Септември 22, 2014, 08:01:40 pm »
Ти си била настроена за "Закуска в Тифани" ,а той ти е предложил "Закуска на тревата " ,ако въобще е имало /се е стигнало до обмен на ...емоции,или срещата е била  работна   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #13 -: Септември 22, 2014, 08:09:46 pm »
Мисля,че и двамата(поне аз със сигурност) искахме "закуска с кафе сутринта",но той ме прецени много правилно и отношенията ни останаха строго служебни.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карта на първата среща
« Отговор #14 -: Януари 08, 2015, 09:18:53 pm »
Хайде да изровя една малко позабравена тема. Това е карта на първата ми среща с един младеж. Той беше там, аз отидох по-късно. Значи аз се описвам от асц. Връзва се, защото ме описват Луна и Юпитер до асц., а по натал имам знаков съвпад между двете. Той пък има лични планети в Риби и в неговия първи дом е Нептун. Обаче връзката между сигнификаторите никаква я няма.

Само ми е любопитно - защо моят управител Слънцето е в съвпад с Плутон и то в пети дом? Това тотална щета или какво би трябвало да значи?  :017:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.