Автор Тема: Поезия  (Прочетена 128444 пъти)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #30 -: Март 24, 2014, 09:10:22 pm »
Земииии огиииииннн запалии ме, направи мееее,пееееепел....Имам натоварен Марс. Рецепция има със Сатурн. С луна няма,няма и с нптун. Има тригон и рецепция с Уран и е в 7
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Поезия
« Отговор #31 -: Март 24, 2014, 09:13:02 pm »
Земииии огиииииннн запалии ме, направи мееее,пееееепел....Имам натоварен Марс. Рецепция има със Сатурн. С луна няма,няма и с нптун. Има тригон и рецепция с Уран и е в 7

 Хареса миииииииии с огъняяяяяяяя и запалванетоооооооооо..... :-* ;)

Луна /Нептун нямат ли аспект ,това питах  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #32 -: Март 24, 2014, 09:14:42 pm »
Няма,бе.Луна тригон Сатър и опозе на Слънцето. Луната ми е 13 гр. дева, а нептуна е на 3 в стрелец
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Поезия
« Отговор #33 -: Март 24, 2014, 09:21:35 pm »
Няма,бе.Луна тригон Сатър и опозе на Слънцето. Луната ми е 13 гр. дева, а нептуна е на 3 в стрелец

Е,как няма- Луна тригон Сатурн и Луна квадрат Нептун,последния ако искаш го брой ;) Няма човек ,който да пише /рисува/музицира и в този ред ,за любовта ,раздялата и още нещо и да няма Светила ,Венера в аспект със Сатурн -бонус Нептун и Плутон  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #34 -: Март 24, 2014, 09:26:34 pm »
Не, не го смятам. Такива големи  орбиси -нъцки и то- преминал аспект. В интерес на истината, аз съм се занимавала 8 години и с музика-))) Свирех :012: ако познайш на кво....шапка ти свалям
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Поезия
« Отговор #35 -: Март 24, 2014, 09:35:25 pm »
Не, не го смятам. Такива големи  орбиси -нъцки и то- преминал аспект. В интерес на истината, аз съм се занимавала 8 години и с музика-))) Свирех :012: ако познайш на кво....шапка ти свалям

Ей ,така без карта ,като ясновидка  ?!?  :012: :012: :012:

Пиша ти първото нещо ,което ми влезе в главата и така те визуализирах-флейта или нещо от рода на арфа ,но ми се иска да са барабани.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #36 -: Март 24, 2014, 09:38:44 pm »
ми,картата съм си я дала.В интерес на истината,това е първият форум, в който, официално съм си пуснала хороскопа. Нъцки-))) Свирила съм в тамбурашки оркестър. Инструментът прилича на тамбура, но се нарича брач. Но, понеже съм и диване, реших, че трябва да се науча и на контрабас... :012: Барабаните не а ме привличали,да ти кажа, арфата,па, още по-малко.Не ми харесва, както и флейтата :012: Обаче, пианото е моята голяма, несподелена любов...
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #37 -: Март 24, 2014, 09:39:23 pm »
Веско,гайдата ми харесва,така че...защо не...-)))Това е идея
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Поезия
« Отговор #38 -: Март 24, 2014, 09:41:13 pm »
ми,картата съм си я дала.В интерес на истината,това е първият форум, в който, официално съм си пуснала хороскопа. Нъцки-))) Свирила съм в тамбурашки оркестър. Инструментът прилича на тамбура, но се нарича брач. Но, понеже съм и диване, реших, че трябва да се науча и на контрабас... :012: Барабаните не а ме привличали,да ти кажа, арфата,па, още по-малко.Не ми харесва, както и флейтата :012: Обаче, пианото е моята голяма, несподелена любов...

О ,фолклорна изненада !  :clap:
Защо пък пианото ,да е несподелено/а ...винаги може да започнеш да свириш на него. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Поезия
« Отговор #39 -: Март 24, 2014, 09:42:13 pm »
Не, не го смятам. Такива големи  орбиси -нъцки и то- преминал аспект. В интерес на истината, аз съм се занимавала 8 години и с музика-))) Свирех :012: ако познайш на кво....шапка ти свалям

Ей ,така без карта ,като ясновидка  ?!?  :012: :012: :012:

Пиша ти първото нещо ,което ми влезе в главата и така те визуализирах-флейта или нещо от рода на арфа ,но ми се иска да са барабани.  :012:

Хахахаааааааа на дюдюк  :012:...

Рени, па ако знаеш как свири с уста малиииииииии... Събужда всичкото комшии наоколо посред нощите  :57:... Ама то тоз бяс за свирни и идва от аспекта на серийния убиец - оня лудия таоквадрат  :012:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #40 -: Март 24, 2014, 09:45:26 pm »
Чакай, малко. Аз съм свирила и класика, колкото и невероятно да звучи в този оркестър. И правехме, предимно, това. Трябва да ти кажа, че "На хубавия , син Дунав" , звучи уникално с такива инструменти. Любимото ми беше ...пак рибешко и депресивно-))), "Кавалерия Рустикана" -това е увертюрата към операта "Селска чест".  Разбира се, че не е късно за пианото. Аз съм си човек,който експериментира.Мога да свиря на пиано, но не това,което искам Язе-))))
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #41 -: Март 24, 2014, 09:46:38 pm »
Вещер,що ме издаваш,ма :D То туй е друго...Не каза,че и пея... :57:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Поезия
« Отговор #42 -: Март 24, 2014, 09:51:40 pm »
А,щом така стоят нещата с твоите таланти на музикалното поприще ,зареждай си метлата и при мен на веселба -ще правим дует ,аз не мога да свиря обаче...даже и на дюдюк-ха,ха   ,Вещичка изби рибата с това  :012: :012: :012:

А и да не забравиш да вземеш и Маг Светлина с теб,по пътя към мен... :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Поезия
« Отговор #43 -: Март 24, 2014, 09:52:48 pm »
аааа,моля ти се...никви магове Светлини...кво имаш предвид? Ако говориш за оня..... :lol_hitting:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Поезия
« Отговор #44 -: Март 24, 2014, 09:55:34 pm »
Вещер,що ме издаваш,ма :D То туй е друго...Не каза,че и пея... :57:

Е ся кво да та хваля как пееш, като разлайваш кучетата в махалата с градииииил Илияяяя килияяяя....  :D :D :D :D :D :D :D  и мамааа я льотчика люблю  :012: :012: :012:... Па не дай си боже и аз да се разпея и тогава с камъни ще ни целят  :D :D :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн