Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327281 пъти)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2490 -: Януари 17, 2024, 06:13:05 pm »
Здравейте, от много време чакане и нищо не се случваше сега нещата при мъжът ми се раздвижиха за работа . Има предложение от две места тук в БГ на държавна работа или в чужбина ( по- високо платена но с отсъствие от дома за дълго време)

Кое предложение за работа  да избере мъжът ми в БГ или в чужбина?

Той наистина е в чуденка какво да прави . И при двете предложения има + и - .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2491 -: Януари 18, 2024, 06:15:45 pm »
Здравейте, от много време чакане и нищо не се случваше сега нещата при мъжът ми се раздвижиха за работа . Има предложение от две места тук в БГ на държавна работа или в чужбина ( по- високо платена но с отсъствие от дома за дълго време)

Кое предложение за работа  да избере мъжът ми в БГ или в чужбина?

Той наистина е в чуденка какво да прави . И при двете предложения има + и - .

Да припомня коментара ми от 14 ноември:
Цитат
Здравейте въпросът ми е :
До края на тази година Х , ще отиде ли в чужбина да работи?
Накратко мъжът ми от 1 година си търси работа , специалността му е добра инжинер , но това което се предлага в Бг, все не му харесва . Търси и в чужбина ,  но ми се струва,  че и там пак не иска. С две думи все нещо не му харесва , почвам вече много да се притеснявам .
не го виждам в чужбина, иначе търси работа, да е сериозна и стабилна, но ако разчита на сайтове за работа няма как, по-добре да се регистрира в бюро на труда, там има и предложения за чужбина или за друго населено място..

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за работа
« Отговор #2492 -: Февруари 22, 2024, 09:43:24 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще успея ли да намеря подходящата работа ?
Накратко от близо месец търся работа но предимно да е събота или неделя или нощни смени  . Тъй като  детето   засега не посещава детска градина ,  и търся всякакви варианти , но като гледам трудна работа .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #2493 -: Февруари 22, 2024, 11:40:34 pm »
fly, за съжаление не си в добра позиция и изглежда ще си останеш в къщи. Опция за хоум офис няма ли?

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за работа
« Отговор #2494 -: Февруари 23, 2024, 09:07:52 am »
fly, за съжаление не си в добра позиция и изглежда ще си останеш в къщи. Опция за хоум офис няма ли?
Благодаря Ребека за отговора, за хоум офис също гледам , но аз съм по образование учител и
по - трудно става . А  един хорарен въпрос колко време обхваща ( 6 месеца) .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2495 -: Февруари 24, 2024, 02:23:18 am »
Здравейте въпросът ми е
Ще успея ли да намеря подходящата работа ?
Накратко от близо месец търся работа но предимно да е събота или неделя или нощни смени  . Тъй като  детето   засега не посещава детска градина ,  и търся всякакви варианти , но като гледам трудна работа .
На Луната предстои само един аспект, квадрат с Уран, но Луната управлява МС и аспектът може да се изтълкува, че няма да си намериш работа по професията, според образователния ценз. За събота и неделя може да си потърсиш да гледаш дете, а за седмицата нощни смени в нон-стоп, друго не се сещам. Преди години замествах в неделя до обед приятелка, която имаше щанд за бельо и чорапи, беше си допълнителен приход.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за работа
« Отговор #2496 -: Февруари 24, 2024, 05:01:20 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще успея ли да намеря подходящата работа ?
Накратко от близо месец търся работа но предимно да е събота или неделя или нощни смени  . Тъй като  детето   засега не посещава детска градина ,  и търся всякакви варианти , но като гледам трудна работа .
На Луната предстои само един аспект, квадрат с Уран, но Луната управлява МС и аспектът може да се изтълкува, че няма да си намериш работа по професията, според образователния ценз. За събота и неделя може да си потърсиш да гледаш дете, а за седмицата нощни смени в нон-стоп, друго не се сещам. Преди години замествах в неделя до обед приятелка, която имаше щанд за бельо и чорапи, беше си допълнителен приход.
Благодаря akruks за коментара

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2497 -: Март 15, 2024, 07:03:02 pm »
Направих хорар с въпрос: Ще остане ли на сегашната си работа Х назована по име и ще се уталожат ли нещата?
Това, което виждам е, че Меркурий У1,У10 в 7д, няма мажорни аспекти, само 2 полуквадрата. Луната е в квадрат с Марс У3,У8 - в нарушена комуникация е със шефа си, който е заплашил с уволнение, ако нещата не се канализират. Работата й харесва, но от това притеснение допуска грешки. Осите са в подвижни знаци, ситуацията ще търпи развитие в следвашите дни, седмици. До тук са беглите ми познания. Ще съм благодарна на включилите се.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2498 -: Март 16, 2024, 01:21:14 am »
Направих хорар с въпрос: Ще остане ли на сегашната си работа Х назована по име и ще се уталожат ли нещата?
Х. ще остане на сегашната си работа, нека се успокои, за да не допуска грешки, които може да се отразят на заплащането, Марс управлява парите при нея.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2499 -: Март 16, 2024, 09:09:10 am »
Благодаря, akruks! Ще предам. Надявам се на добър развой, защото работата й е нужна.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2500 -: Март 28, 2024, 12:59:16 pm »
В друга тема коментираме темата за късмета и ето тук поредното доказателство за моя. Уж си намерих "мястото" аха да се успокоят нещата и всичко изглеждаше прекрасно и хоп  - рокади на високо ниво, уволнения,  промени и от днес за утре нов шеф. Колегите с повече опит казват, че не ни чака нищо добро в работен план, а най-вероятно и много от нас ще си тръгнат. Въпросът ми е какво ще донесе за мен промяната? Неподвижните звезди са точно по Ac-Dc и като цяло картата с тази Луна не ми изглежда добре.

След изминали достатъчно месеци, дължа ОВ по този въпрос. Благодаря на всички, които се включиха.
Akruks, Ребека - да, нещата продължиха без особени промени за мен. Изключително летаргично и на принципа ден да мине, друг да дойде. Но запазих работата към момента. Като цяло не съм много хепи, но явно никога няма да бъда, а плюсовете надделяват на минусите.
Сафо, наистина завися от другите до голяма степен, работното ми място е доста странно. Приключване в цялата ситуация също имаше, но то беше за колежката ми, която понижиха и обидена се оттегли за 2 години от хоризонта. Дали и как ще се върне някой ден, не се знае.