Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625373 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3435 -: Юли 07, 2018, 09:24:47 pm »
Ако сега си в някаква дупка - емоционална или житейска, възможно е подсъзнанието ти  да реагира като кучето на Павлов - неприятност - образът на мъжа приселил се във вечните ловни полета, виждаш лимон  и устата ти се пълни със слюнка..
« Последна редакция: Юли 07, 2018, 10:05:35 pm от Uran »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3436 -: Юли 07, 2018, 09:38:18 pm »
Че съм в дупка -да, опитвам да издрапам от там, но той не се явава само сега, аз често го сънувам, като беше жив насън получавах инфо за него ,която после се оказваше истина. Ситуацията с него не е псих проекция, още повече че след него се е появил др кандидат за лош спомен.  :012:  Напълно е вероятно, въпреки че е пукнал, пак да търси помощ от мен ,но това е друго  .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3437 -: Юли 07, 2018, 10:07:38 pm »
Имала си силна психична връзка с него, ако и да не ти е харесвало.
Това видно ли е синастрията? Връзка с 12-и дом?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3438 -: Юли 07, 2018, 10:20:46 pm »
Не му знам часа на раждане, но по памет негова нодална ос точен съвпад с мои ас дс, южният му с мой ДС. По нагласянията на картата му действително мои лични планети попадаха в негов 12 но пак казвам -аз си му въртях картата   Сега погледнах по моя нагласа Слънце венера при него в съвпад с моя Луна в 12 дом скорпион и мой Плутон в
« Последна редакция: Юли 07, 2018, 10:28:05 pm от Ребека »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Сънувах...
« Отговор #3439 -: Юли 12, 2018, 11:22:30 am »
Здравейте,

От известно време сънувам един и същи сън. Даже бих казала години и все се случва да го сънувам 2-3 пъти в годината.
Сънувам че се качвам на асаньора в блока в родния ми град и натискам етаж 5, на който живеят и сега родителите ми.
Но или не спира на този етаж, продължава да си се изкачва нагоре, и то с по-голяма скорост. И аз трябва да натисна копче, за да спре.
И когато спре, разбира се съм на друг етаж и ако искам да тръгна по стълбите или да вървя изобщо, пода и стълбите започват да се разместват.
Все едно са направени от тънки плоскости от шперплат. И така и не успявам да стигна до моя апартамент.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3440 -: Юли 12, 2018, 11:34:57 am »
Интересно, идентичен повтарящ се сън съм имала и аз. Да видим Uran какво ще каже.
В двата случая общото е, че не живеем в родното си място.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Сънувах...
« Отговор #3441 -: Юли 12, 2018, 12:08:54 pm »
Интересно, идентичен повтарящ се сън съм имала и аз. Да видим Uran какво ще каже.
В двата случая общото е, че не живеем в родното си място.
Лили, тръпки ме побиват :D
И сходните ни стелиуми  ::)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3442 -: Юли 12, 2018, 12:26:07 pm »
Стълбите в сънищата символизират житейската посока ,израстване. Срещаш ли пречки, отказваш ли се-връщаш обратно, дупки-губиш ли перспектива целта на пътя- страх, приканване към еволюционно израстване на духа, показва времето приканянето да се разчупи статутквото,поемане на риск и отговорност за линият път. И аз съм имала подобен сън с греди липсващи и изгнили стълби на горе ,абе направо скеле  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Сънувах...
« Отговор #3443 -: Юли 12, 2018, 03:40:00 pm »
Редовно сънувам асансьора в родния ми блок. И все или не мога да изляза, или не спира, или спира между етажите, все кошмари.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Сънувах...
« Отговор #3444 -: Юли 13, 2018, 10:28:54 am »
Стълбите в сънищата символизират житейската посока ,израстване. Срещаш ли пречки, отказваш ли се-връщаш обратно, дупки-губиш ли перспектива целта на пътя- страх, приканване към еволюционно израстване на духа, показва времето приканянето да се разчупи статутквото,поемане на риск и отговорност за линият път. И аз съм имала подобен сън с греди липсващи и изгнили стълби на горе ,абе направо скеле  :012:
Ребека, аз трудно се отказвам от целта си, но няма как да не срещам пречки по пътя.
Може би сънят който сънувах, беше заради случките в домашната обстановка.
Трябваше да вземем решения с мъжът ми за бъдещето ни, а и имаше пререкания с неговите родители.
Но в крайна сметка изхода беше добър.
Риск, щяхме да поемем, но се отказахме за сега-щяхме да теглим кредит за строеж на къща.
Затова ще достроим две стаи и една баня и веранда, в тази в която живеем, за да може да затворим етажа от "недоброжелатели" :D .
И по този начин да се изолираме малко от родителското тяло.
Като цяло, да бих казала че имам някакво еволюционно израстване на духа, поне така го усещам.
Дай боже, всичко се нареди някой ден.
 :58:
Благодаря ти.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3445 -: Юли 13, 2018, 10:36:16 am »
Затова ще достроим две стаи и една баня и веранда, в тази в която живеем, за да може да затворим етажа от "недоброжелатели" :D .

Мъдро решение  :012: – ако не можеш да се изнесеш/отделиш, да затвориш входа за "врага".  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Сънувах...
« Отговор #3446 -: Юли 13, 2018, 03:19:59 pm »
Мъдро решение  :012: – ако не можеш да се изнесеш/отделиш, да затвориш входа за "врага".  :72:

Бих я затръшнала здраво! 
 :19:
Но, ще ги "ползвам" да гледат внуците после, щом се натискат нека да им е :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #3447 -: Юли 15, 2018, 05:20:33 pm »
Здравейте,

От известно време сънувам един и същи сън. Даже бих казала години и все се случва да го сънувам 2-3 пъти в годината.
Сънувам че се качвам на асаньора в блока в родния ми град и натискам етаж 5, на който живеят и сега родителите ми.
Но или не спира на този етаж, продължава да си се изкачва нагоре, и то с по-голяма скорост. И аз трябва да натисна копче, за да спре.
И когато спре, разбира се съм на друг етаж и ако искам да тръгна по стълбите или да вървя изобщо, пода и стълбите започват да се разместват.
Все едно са направени от тънки плоскости от шперплат. И така и не успявам да стигна до моя апартамент.

Здравейте на всичкиииии  :-*

Асансьорите в сънищата обикновено ги свързват с пътуването на енергията по гръбначния стълб. Ако мога да перифразирам - родителите ти са ти дали едно ниво, ти си отишла на друго по-високо (доколкото разбрах се изкачваш на по-горен етаж) и защо изобщо драпаш да се върнеш надолу!?!

Ама Уран е спеца по сънищата де  :012:.

Уранче,
в началото на месеца сънувах нещо много интересно и рових из нета да чета за него, но само една легенда намерих. Името за първи път го чух в съня си. Сънувах, че съм покорила връх Белобог. Стоях отстрани, любувах му се и си се кефех...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3448 -: Юли 15, 2018, 05:42:28 pm »
Вещичке това е няква еротика-ти секс правиш ли  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #3449 -: Юли 15, 2018, 05:46:53 pm »
Как пък реши, че е еротика  :-\?
Радвах се на себе си от постижението, нищо повече.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн