Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 302151 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #480 -: Ноември 16, 2014, 11:18:19 am »
Многото работа и за мен не е никакъв проблем, но когато просто те държат в офиса извънредно и ти губят ценното време, само защото някой не е успял да си свърши работата в рамките на работното време, а ти имаш нещо да дооправяш след него, да му асистираш - това най-много ме дразни. Цял ден да е нямало работа, а после в 6 без 10 да се сетят, че имат да ми дават нещо - спешно! Същия нездравословен синдром наблюдавах и в предишната служба.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #481 -: Ноември 16, 2014, 01:58:27 pm »
Успех под формата на някакъв писмен документ, награда, сертификат,пост/титла, но по-скоро бляскаво за пред хората, на сцена, а зад " кулисите "ще е значимото. :)

Рени, благодаря! :58:

В момента буквално съм засипана от събития белязани от сигнификациите на Юпитер, трудно ми е да отсея коя/каква ще е проявата по съвпада транзитен Юпитер-натален Сатурн.
При това, транзитен Юпитер ще се обърне ретро върху натален Сатурн и след няколко месеца аспектът ще се повтори, вероятно тогава ще бера плодовете :)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #482 -: Ноември 16, 2014, 02:23:03 pm »
Според мен дали ще напълнеем или не при съвпад с АЦ зависи от знака през, който преминава Юпитер според мен, както и от статута му в рождената карта. Преди 10 години когато ми е транзитирал през 1-ви дом не съм качила и грам, което си обяснявам с факта, че по рождение Юпитера ми е слаб- в падащ дом и без никакви есенциални достойнства. Когато пък ми е минавал през 2-ри дом отново не се е отразил и на финансовото ми състояние. Даже точно обратното- точно тогава имах страхотни финансови проблеми.  ::)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #483 -: Ноември 16, 2014, 02:32:43 pm »
При мен  при съвпада на юпитер с асц по-рано тази година ,смъкнах 2 кг. Имаше и много други фактори, като голмия кардинален квадрат, сатурн в опозиция на венера месеци и тн. После като беше в първи дом, лятото се докарах ( без да искам) до 50 кила  :012:И всичкото от стрес. Когато беше в 11-ти дом при мен транзита, бях качила 3-4 кг, но тогава спрях цигарите и това допълнително оказа влияние. Забелязвам, че при мен когато е във въздушен знак транзитното юпи се поглъща повече, отколкото да се отдава.

Иначе от съвпада на транизтен юпитер с натална и после прогресивна луна, нямам много  приятни спомени. Може би е както индийците го описват, не много приятен транизт. Имах  при съвпада на транзитния с нат луна неприятен конфликт с жена.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #484 -: Ноември 16, 2014, 02:37:30 pm »
Според мен дали ще напълнеем или не при съвпад с АЦ зависи от знака през, който преминава Юпитер според мен, както и от статута му в рождената карта. Преди 10 години когато ми е транзитирал през 1-ви дом не съм качила и грам, което си обяснявам с факта, че по рождение Юпитера ми е слаб- в падащ дом и без никакви есенциални достойнства. Когато пък ми е минавал през 2-ри дом отново не се е отразил и на финансовото ми състояние. Даже точно обратното- точно тогава имах страхотни финансови проблеми.  ::)

Значи се е отразил, но негативно. Какви други апекти правеше тогава?

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #485 -: Ноември 16, 2014, 02:59:04 pm »
Ами едва ли е бил виновен точно Юпитер. Тогава освен,че бях в тежка Сатурнова Криза, Луната ми беше и в Саде Сати. Ужасен период, най-ужасния в живота ми... Хубавото поне е че съм спокойна, че няма да се заобля като ми минава пак през АСЦ догодина  :)
« Последна редакция: Ноември 16, 2014, 03:04:00 pm от Just_a_Dream »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #486 -: Ноември 16, 2014, 03:02:17 pm »
Гледам и тр. Плутон ми е бил на 1 градус от натален Уран тогава в 4-ти дом. Уран (У6) ми е управител на Слънце,Венера и Юпитер...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #487 -: Ноември 16, 2014, 04:22:00 pm »
Ами едва ли е бил виновен точно Юпитер. Тогава освен,че бях в тежка Сатурнова Криза, Луната ми беше и в Саде Сати. Ужасен период, най-ужасния в живота ми... Хубавото поне е че съм спокойна, че няма да се заобля като ми минава пак през АСЦ догодина  :)

Аз отслабнах  и продължавам да слабея. (Юпитер ми транзитира в 1 дом)

Малко и погрознях. Надявам се да е временно. :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #488 -: Ноември 16, 2014, 04:41:30 pm »
Марс... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #489 -: Ноември 16, 2014, 04:45:25 pm »
Марс... :)
Mарс, като управител на МЦ, ли виниш за фацата ми? :012:

п.п.Чакай ще видя къде е и е бил?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #490 -: Ноември 16, 2014, 04:59:19 pm »
Марс е този, който най-бързо топи, ако има какво, както и  най-бавно ако няма за какво.  ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #491 -: Ноември 16, 2014, 06:01:16 pm »
Абе девойки хубави, я ми кажете сега защо намесихте Марс?  :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #492 -: Ноември 16, 2014, 09:25:28 pm »
Абе девойки хубави, я ми кажете сега защо намесихте Марс?  :017:

Заради активното ми слабеене.
Аз омършавях за има-няма 2 седмици. След това, малко позагладих косъма. Сега отново слабея. Нямам промени в хранителния режим. Безсъние и нерви.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #493 -: Ноември 16, 2014, 09:28:04 pm »
преди няколко месеца си спомням, че си говорихме за отслабването, нещо за огледала, ала-бала
тогава се започна, но като дата не помня

тр марс е бърз за такова нещо, може би прогресия негова?
или пр меркурий към луна/марс?
явно е реакция на тялото към стреса, не е физически изначалният проблем

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #494 -: Ноември 17, 2014, 12:52:00 pm »
Заради активното ми слабеене.
Аз омършавях за има-няма 2 седмици. След това, малко позагладих косъма. Сега отново слабея. Нямам промени в хранителния режим. Безсъние и нерви.
Какво ти аспектира Марс? По прогресии нещо или..? Любопитно ми е   :58:
« Последна редакция: Ноември 17, 2014, 12:54:38 pm от Just_a_Dream »