Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207251 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1005 -: Март 16, 2019, 06:35:28 pm »
Ясно Русалка харпунджийка готви рибки на децата поръсени с вино и лечебна марихуана и ги учи да рисуват. нетрадициона детска педагожка Вече ще погледна именника с професии  :012:

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1006 -: Март 16, 2019, 06:41:14 pm »
Синият газов гигант не е свързан само с морето, много студено е тук като предположение.  :72:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1007 -: Март 16, 2019, 06:42:27 pm »
Гледайте и други фактори в картата - може и там да е видно....
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1008 -: Март 17, 2019, 12:48:35 pm »
химия,фармация,хомеопатия,петрол,алкохол,екология,психология
по нептун може да си всичко и нищо,аутсайдер

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1009 -: Март 17, 2019, 02:21:37 pm »
 Химия, фармация, хомеопатия, добре казано....само, че лечителството не е нестандартно и не е аптекар. Не е висша медицинска дейност - лекар, но е топло, горещо като определение.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1010 -: Март 17, 2019, 03:50:23 pm »
Химия, фармация, хомеопатия, добре казано....само, че лечителството не е нестандартно и не е аптекар. Не е висша медицинска дейност - лекар, но е топло, горещо като определение.

ветеринар-мед.сестра-парамедик-акушерка,др. не остана   :)
« Последна редакция: Март 17, 2019, 03:52:15 pm от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1011 -: Март 17, 2019, 04:04:47 pm »
Химия, фармация, хомеопатия, добре казано....само, че лечителството не е нестандартно и не е аптекар. Не е висша медицинска дейност - лекар, но е топло, горещо като определение.
стандартното лечителство е рехабилитация
щом не е лекар, остава фелдшер или медицинска сестра, акушерка

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1012 -: Март 18, 2019, 03:48:39 pm »
Здравейте,

Инетересува ме коя професия би била най-подходяща за мен:


Също така и коя би била неподходяща :) Сегашната ми професия мога да я споделя след няколко дни ако ви се тества.


Благодаря

Може професия по Меркурий като сигнификатор на професията тук, приемайки, че е казими. Хубав тригон с у6 Сатурн, който е добре поставен есенциално към научна сфера, но не и без нужната квалифиакция- Сатурн е под хоризонта и има квадратура от Юпитер, както и с образоване на други хора. Също така и успешно би продавал информация, Меркурий е с Луна, преводи, реклама- Меркурий/Венера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1013 -: Март 18, 2019, 04:46:14 pm »
значи да се насоча към изкарване на висше

Венера у9 е изгорена и като такава тя е блокирана, губи се ориентацията по темите й. Не знам доколко ще се насочиш към правилното образование и дали същото реално ще може да захрани професионалната ти насоченост ? Квадратурата с Юпитер също подсилва този(д)ефект и може би е нужно да си достатъчно информиран и наясно преди да започнеш такова.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1014 -: Март 18, 2019, 05:29:40 pm »
Чувствам, че нямам никаква нужда от образование, сякаш е ненужна загуба на пари и време, досаден и бавен ангажимент. Но не винаги е правилно това, което ни е на сърце. Ако чисто астрологично имам нужда от висше мога да се насиля да го изкарам.

Относно квадратурите с Юпитер, действат странно... сякаш имам желание да се изявя, но скрито и тайно. Като спайдърмен. :012:

При теб у9, 2 е съвпад с у10, желателно е да работиш и изкарваш парите си  с квалифициран труд, но не е задължително да имаш висше образование, например, за да си президент на фирма. :012:
Венера е тази, която хвърля квадрат към Юпитер и тя е тази, която го подхранва/влияе с природата си, не обратното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1015 -: Март 30, 2019, 10:01:22 pm »
Качвам картата, която е от астро-банката, защото ме заинтригува- човека, не картата- нея ще обсъдим дружно тук...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1016 -: Март 31, 2019, 02:25:06 pm »
Същността на човека се стреми към мир, вярност, вяра, много хора са повлияни от тази личност. Приятелство и много познанства. Живота го тласка към действия с цел разширение на някаква дейност, която е вид научна дейност, политическа икономика, мир. "мирния политик" е това, слънцето му е кофти аспектирано, вероятно е загинал трагично, имал е проблеми и ограничения от държавната власт, изтощителни дни,  сериозен човек доживял е дълбока старост и постигнал успех тогава. Физически слаб, възможно е да страда от психично разстройство, самотен лидер, който претърпява поражения. Ако е жена, самотна цял живот, ако е мъж без жена, ограничава си чувствата.
Като цяло, имаш точни попадения, но и разминавания, вероятно от недоглеждане или неправилна преценка- с Плутон в Лъв до каква "дълбока старост" е живял, роден е в средата на 20-ти век.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1017 -: Март 31, 2019, 02:30:28 pm »
Индивидът има У10 и 6- ти домове в 5-ти, там е и Сев. Лун. Възел. Кариера свързана с деца, приказки за малки и големи, аниматор, шоумен, човек на изкуствоти. Уран 12 д, Сатурн 5- ти и Венера 9 са хармонично свързани. Венера на Мц засилва подозренията да е моден дизайнер, живописец, манекен, певец, може и банкер, историк, архитект.Юпитер 2 и Слънце 8 дом - би трябвало да е богат човек и да има късмет от спекула, хазарт, завещания. Меркурий в 7 дом - Водолей потребност от ярки и нестандартни партньори. Поради Сатурн и Марс диспозитори 10, 6 домове възможно е индивида да е идеолог, пропагандисти, военен, генерал, нещо като Чърчил, Пиночет...Нептун Ретрограден в 4- дом с добър аспект само Слънце - наследство от родителя, но обтегнати отношения с него. Вятърничав, измамен, влюбчив, мечтател, утопист, сантиментален, наркоман, алкохоли - родителя, ако е мъжки натала и нощно раждане, предполагам това е бащата и обратно.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1018 -: Март 31, 2019, 03:23:47 pm »
Юпитер свързан с Плутон 2- дом - доходи от скрито, потайно, власт, политика, идеология - У2дом в 8- ми където е Слънцето, Юпитер е Стрелец, 5- дом. Това може да е натала и на Жаклин Кенеди и на Уолт Дисни, на Джордж Буш - и двамата, на Роналд Рейгън, на Джон Уиндам, на Стивън Кинг и още кой ли не. Може ли жокери?
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1019 -: Април 09, 2019, 10:44:29 pm »
Какъв е този човек?
Това е Тед Гардестад https://www.astro.com/astro-databank/G%C3%A4rdestad,_Ted
Гелдах тогава филма за него "Тед- покажи ми любов" и ме заинтригува- свири, пее и композира песни от ранна възраст, направо е гениален, твори заедно с АББА, а накрая се самоубива- във филма го дават да отива към езерото да се дави, но реално се е хвърлил под влака, което е много жалко!