Автор Тема: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ  (Прочетена 90911 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #90 -: Февруари 12, 2018, 06:36:55 pm »
Любимият на Рени ретро Сатурн-в лъв :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #91 -: Февруари 12, 2018, 06:55:05 pm »
За Азис обаче нищо не знаем, освен колоритния му публичен образ. Няма как, с толкова оскъдни данни, да се завърти картата и да се разгледат различни варианти. Трябва да се знаят и някои факти за семейството, това също е насока.

Мисля, че астроложката Оксана го обслужва. Но никъде не е изтичала информация за часа на раждане.

Няма никакъв ориентир, като житейски обстоятелства и ранна среда. Бил ли е изоставен от родителите, в дом за сираци ли е расъл впоследствие или в семейство. Бащата знае ли се кой е или е дете на самотна майка. Всичко това са важни ориентири.

От гледна точка на Антична астрология има техники, с помощта на които се е разглеждало дали майката и детето ще бъдат роби или свободни. Ако се адаптира спрямо нашата епоха, евентуално бихме могли да го разгледаме за раждане в затвор. Това е към Рару основно, тя борави с такива техники.

При Азис мисля, че социалното положение е придобито впоследствие. Така че може да търсим в хороскопа указания за нужните качества, способности и доза късмет. Не на последно място и пробивност, предприемчивост, съобразителност.
Но като цяло той стъпва върху кофти основа, произхожда от неблагоприятна среда. И за това също трябва да има указания.



« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 07:37:36 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #92 -: Февруари 12, 2018, 07:47:46 pm »
Това, което се знае е, че е циганин, роден е в затвора, учил е до 5 клас, но пък в Уикипедия пише, че 13-годишна възраст заминава за Германия.
Когато бях ученик, имах един съученик (после стана шофьор в градския транспорт), който пееше песните му през междучасията и от тогава знам, че има песни като "Напипай го", "Дай ми го", "Няма след теб да тичам", "Обичам те", "Автомонтьор". Доста глупости имаше в текстовете, доколкото помня.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #93 -: Февруари 12, 2018, 08:21:18 pm »
Има някакви данни

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #94 -: Февруари 12, 2018, 08:51:45 pm »
Малко скалъпена ми изглежда една част от биографията му:

Цитат

Произхожда от заможно ромско семейство, роден е в Сливен, но израства в Костинброд и в София. Едва на 11 години Васко заминава за Германия, където разхожда кучета на заможни хора. Там учи немски език.


От заможно семейство, пък роден в затвор. И тогава ли не спират да крадат?
Заминава за Германия, за да разхожда кучета. Нали от заможно семейство бил?

Когато вече си достатъчно известен и успял материално, можеш да си направиш поръчкова биография и това да се развява като байрак в медиите.

Цитат
На  3 май 2005, Азис е избран за почетен председател на ПД „Евророма“ и оглави комисията ѝ по култура. През 2005 година е кандидат-депутат, но така и не успява да влезе в Народното събрание. Той е автор на доста голяма част от образователната програма на партия „Евророма“.

Някак не се връзва човек, завършил 5 класа, да е председател и депутат. И автор на образователна програма.

Всъщност няма как да знаем каква е истината за неговия живот. Единствената истина е, че успява, скандализирайки обществото. А на нашето общество малко му трябва. Това в друга държава може и да не мине или славата ще е много краткотрайна. А тук у нас – силен грим, силикон, пера в зад-ника – и вече си мега звезда.  :012:

Но талант, артистично поведение и глас има – това му го признавам.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #95 -: Февруари 12, 2018, 09:30:34 pm »
Е, защо такъв подбор. Единствените важни неща са датите-заминаване в чужбина и раждане на дете. Големите скандали като месеци също могат да се вземат предвид

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #96 -: Февруари 12, 2018, 09:51:49 pm »
Това вече е за събитийна ректификация, което е доста трудоемко занимание и надали някой ще се ангажира.

Моята идея беше да се направи обстоятелствена проверка и да се сравни с указанията в хороскопа му. Но нищо не знаем за по-ранния му живот, семейството.

Нямам голямо доверие в скалъпените биографии на бг медийни личности. Те обикновените хора с какви фалшиви биографии излизат, да не говорим за медийни такива.

Ако се знаят достатъчно факти и обстоятелства от живота, не говорим за медийни изяви, е по-лесно да се направи проверка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #97 -: Февруари 12, 2018, 09:56:04 pm »
Няма и нужда да се захващаме с Азис, Веселин ако му е интересно, да направи карта

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #98 -: Февруари 12, 2018, 09:59:39 pm »
На мен ми стана интересно, но аз правя обстоятелствена проверка. И просто е забулено в мистерия, само за медийните му изяви се знае. А откъде тръгна информацията, че е изгряващ Скорпион? Да не би в някое предаване да е загатнал за часа си на раждане – при Гала или Венетка?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #99 -: Февруари 12, 2018, 10:02:36 pm »
По картата на Тери-виждам я като жена с голяма харизма, загадъчна, чаровна командаторка, знае си целите и интересите, но среща и голяма подкрепа от...странни места. Наистина е възможно да е превърнала физиката си в някакъв вид актив, дали чрез храна/диети/упражнения-не мога да преценя за 2 мин. Възможно е да е известна чрез екрана или друга медия, демек-актриса, тв-водеща, подобни

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #100 -: Февруари 12, 2018, 10:03:38 pm »
На мен ми стана интересно, но аз правя обстоятелствена проверка. И просто е забулено в мистерия, само за медийните му изяви се знае. А откъде тръгна информацията, че е изгряващ Скорпион? Да не би в някое предаване да е загатнал за часа си на раждане – при Гала или Венетка?

Не му пречи да си измисли един изгряващ скорпион

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #101 -: Февруари 12, 2018, 10:19:35 pm »
Заради визията му и имиджа на фрик, нали за това трябва да има Уран на Асцендента?  :012:

Обаче същата работа могат да свършат и Плутон, и Раху, а дори и Меркурий – последният се смесва с всички и може да придава хамелеонски качества, човек лесно ще сменя различни образи и роли.

Обаче ако има планета на МС или на броени градуси от него, обикновено тя оказва много силно влияние върху личността. Почти колкото планета около АС. Особено ако в изгряващия знак няма нищо. И някак не ми се вярва Сатурн на МС да си позволи такъв маниер и такова образно представяне, нищо че е в Лъв – мунданен управител на 5 дом, на забавленията и шоу бизнеса. Не е достатъчно основание. И дори излъчването на личността няма да е такова, каквото е при него.

Може да се тръгне и по друг път – определяне на професията. Но там сигнификаторите са много и е трудно да се отсъди, за да може да се "нагласи" картата. Виждала съм случаи, когато планета около МС се изявява в чист вид, по сигнификациите си. Но зависи дали е подходящо аспектирана за съответния вид професионална дейност, защото може да има поне няколко опции за работа – по аналогиите. В доста карти с планета в 10 дом обаче не забелязвам пряка връзка с професията. Но често планета около МС може да показва какви качества ще са ни нужни, за да се реализираме в професията, и какви личностни качества ще сме склонни да проявяваме на това поприще, т.е. те добиват фокус, видимост в социума.

Но вижте – при Азис има силна Венера, при това по двата Зодиака. В съвпад с Меркурий, а той поема от качествата на Венера /смесва се с нея/. В лъчите на Слънцето, но може и да са видими. Луната му не е особено благоприятно поставена – балсамична, непосредствено преди новолуние, опозиция със Сатурн /особено ако картата е нощна/. Тук Юпитер хвърля едно рамо, гледано по сидерал.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #102 -: Февруари 12, 2018, 11:20:08 pm »

Откъде изтече тази информация, че е АС Скорпион?







Споделено от него самия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #103 -: Февруари 12, 2018, 11:42:38 pm »
Сещам се за някакво предаване, доста отдавна го гледах. Може и при Венета Райкова да е било.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #104 -: Февруари 13, 2018, 11:57:06 am »
По сценично облекло копира друга слънчева Риба, от руската естрада – Борис Моисеев. Но като обноски, поведение там нямаше такива ексцесии. Оня по-скоро беше комичен, без перверзия и показна сексуалност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui