Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114925 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #240 -: Август 30, 2017, 06:41:17 pm »
Здравейте, много ви моля помагайте. Синът ми трябваше да тръгне с кола на 1.09 от Англия за БГ..., но си загубил портмонето с шоф. книжка , а той е обвързан със срокове., навярно правенето на нова ще коства време, с което той не разполага.  Ще успее ли да намери документите и да пътува? Ако можете дайте насоки къде да търси. Безкрайно благодаря :(
на работното му място е, ако ти е първороден син и ще я намери
метален предмет в червено- оранжев цвят, където има и други документи, ежедневни пособия
ако ти е второ дете да я търси вкъщи, също сред други документи

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #241 -: Август 30, 2017, 07:37:38 pm »
Благодаря, akruks, синът ми каза, че наистина по принцип ги съхранява в метална кутия с др. документи, но всеоще не ги е намерил. Ще дам ОВ какво се е случило.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #242 -: Август 30, 2017, 08:21:34 pm »
Акрукс, а аспект между кои сигнификатори гледаш в случая за крайния отговор? Извинявай за въпроса, но не мога още да определя кои са от първостепенно значение когато питаме за друг.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #243 -: Август 30, 2017, 09:37:59 pm »
Акрукс, а аспект между кои сигнификатори гледаш в случая за крайния отговор? Извинявай за въпроса, но не мога още да определя кои са от първостепенно значение когато питаме за друг.
5д за първо дете, производен 2-ри от 5-ти за търсената негова вещ

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #244 -: Август 31, 2017, 12:01:42 am »
Значи когато питаме за друг не гледаме нашия сигнификатор и Луната, така ли? В смисъл за тях гледаме само дали не попадат в специални градуси.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #245 -: Септември 04, 2017, 09:14:03 am »
на работното му място е, ако ти е първороден син и ще я намери
метален предмет в червено- оранжев цвят, където има и други документи, ежедневни пособия
ако ти е второ дете да я търси вкъщи, също сред други документи

ОВ - намерил е портмонето още на следващия ден. Наистина е било в къщата при документи, но в стаята на приятеля му. Имали са еднакви портмонета и слизайки от колата приятелят му го взима за своето и го прибира, след това обръщат къщата да търсят, и накрая подава молба за нова шофьорска книжка и веднага след това тръгват да пазаруват и в магазина става ясно объркването. Навярно Нептун или ретро Меркурий са си правили шега с момчетата. :)
Благодаря, akruks !

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #246 -: Септември 04, 2017, 01:49:38 pm »
Да, със сигурност трябва да почета по-задълбочено  :) Покрай четенето на чуждите хорари ми стана интересно.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #247 -: Септември 10, 2017, 12:52:44 am »
Офф, паднало ми е винтчето на обицата и не мога да си го намеря, а и не знам вече къде да го търся и дали въобще има смисъл. Къде е винтчето?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #248 -: Септември 10, 2017, 07:03:02 am »
Възможно ли да е при твой приятел/ка?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #249 -: Септември 10, 2017, 10:52:19 am »
Офф, паднало ми е винтчето на обицата и не мога да си го намеря, а и не знам вече къде да го търся и дали въобще има смисъл. Къде е винтчето?
Луната е У2 (търсеното) и У1 (твоята личност), тъй че винчето е с тебе/по тебе
провери ли хубаво по дрехи, по косата- да не се е вплело в косите ти или да е някъде по тебе? Сред твои лични вещи...Или в компютъра пропаднало, ако си седяла надвесена над лаптопа  :)
Последният аспект на Луната е квадрат с Венера У12, У5, а 5д е 4-ти от 2-ри, крайното развитие на въпроса, ще извърши също квадрат със северния възел и сякаш няма да го намериш, макар че с техния диспозитор Слънцето е в сходящ тригон, а щеше да е добре да пуснеш картата с ПФ, която заедно с диспозитора си се вземат под внимание в хорари за изгубени вещи.


art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #250 -: Септември 10, 2017, 12:56:23 pm »
Мерси!))
Претърсих се и почетох малко за картите за изгубени вещи, търсих по земята, между стаи, попадна ми изречението "където се държи царевица", а минута по-рано беше изнесен боклука от царевица, и ми стана смешно:Д
Ще се наложи да надмогна излишната сантименталност в даден момент:Д  :38:

//форумът не ми зарежда

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #251 -: Септември 13, 2017, 08:55:33 am »
Луната У1 и У2 в 11 дом в разходящ тригон с Марс У11 - по-скоро да си била при приятел/ка и там да е паднала някъде?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #252 -: Септември 13, 2017, 11:33:23 am »
Луната У1 и У2 в 11 дом в разходящ тригон с Марс У11 - по-скоро да си била при приятел/ка и там да е паднала някъде?
не, брат ми ме тормозеше, както баба тормози внуче:Д
мисля, че тогава е паднало. преди това бяхме в магазин за играчки, но съм сигурна, че не се е изгубило там, защото се успокоявам като си играя с обицата на това ухо.
ще го прежаля някак. благодаря ви отново!)) :-*

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #253 -: Септември 16, 2017, 12:42:05 am »
Офф, паднало ми е винтчето на обицата и не мога да си го намеря, а и не знам вече къде да го търся и дали въобще има смисъл. Къде е винтчето?
ОВ: хора, намерих го, без да го търся изскочи като на магия, чак не мога да повярвам)))

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #254 -: Септември 16, 2017, 10:11:56 am »
ако ти кажа "по средата на кухненския под, точно до крака ми, където не беше преди това", ще ми повярваш ли? :57: