Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114877 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #255 -: Септември 16, 2017, 10:37:20 am »
ако ти кажа "по средата на кухненския под, точно до крака ми, където не беше преди това", ще ми повярваш ли? :57:
Тогава наистина е възможно да е било някъде по теб/дрехите ти, както беше посочено при тълкуването на картата ти и в някакъв момент да е изпаднало на пода от някой подгъв/джоб. :) Имах точно такъв случай с орнамент от слънчевите ми очила.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #256 -: Ноември 10, 2017, 08:18:50 am »
Къде е златната ми гривна? Прерових всички кутии за бижута и не мога да я намеря. Не е със закопчалка, а от кръглите т.е. няма как да се загуби докато я нося. Но въобще не помня кога съм я носила последно и къде съм я сложила като съм я махнала.

Картата е радикална нали- с тази луна в лъв на асцедента :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #257 -: Ноември 10, 2017, 11:24:36 am »
мисля,че до 22часа от задаване на въпроса ще се сетиш.В къщи,в мазе,канал,перално помещение,мокро,къщата на родителите,преносно и буквално,ако си била на гробища,място на което стоят препарати,бои,отрови,силни миризми.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #258 -: Ноември 10, 2017, 11:24:53 am »
вкъщи, в помещение, в което събираш гости/приятели; място за разпускане и забавление.
възможно ли е да си я свалила в/по работа, по някаква причина си мисля за минаване през вход с металдетектори; или нещо друго, свързано с техника, нещо по-битово, като да е пречела да фотокопираш? свързано е с друг човек (по 7/8д) махането, мисля си.
Ще се сетиш къде е. //мисля си и за спонтанен секс, затова ще го оставя тук, в това повече интуитивно, отколкото всичко останало, мнение:Д

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #259 -: Ноември 10, 2017, 12:20:45 pm »
Благодаря за отговорите! Нещо ми се върти, че наистина съм я махала за да свърша нещо, защото ми е пречела, също си помислих и за къщата на майка ми.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #260 -: Ноември 10, 2017, 01:37:52 pm »
Също съм на мнение, че е някъде в къщи- пералня, килер, мазе ако има, тоалетна, ниски шкафове, провери и боклука, зад или под мебели.. + тези които Сафо е изброила, да не се повтаряме

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #261 -: Ноември 10, 2017, 07:29:47 pm »
Намерих я, в кутията за гривни където снощи гледах два пъти. Кутията е на нощното шкафче - до леглото 7-8 домно място и нисък шкаф както Сатин предположи.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #262 -: Ноември 10, 2017, 07:51:07 pm »
Супер, че си я намерила  :)
Въоще не съобразих, че У4 е Венера, точен си е хорарът

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #263 -: Ноември 10, 2017, 11:48:26 pm »
Намерих я, в кутията за гривни където снощи гледах два пъти. Кутията е на нощното шкафче - до леглото 7-8 домно място и нисък шкаф както Сатин предположи.
Ти и гривната сте представени от Слънце в скорпион в 4д. , което е високо горе север, тъй като асцендентът е изток. Намерила си я, защото не си я губила- през цялото време е била при теб у вас. Иначе Луната много скоро прави тригон с Мерка в 5д, който е производен 4-ти от 2-ри, затова и си получила бърз отговор за крайното развитие на "изгубената" гривна.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #264 -: Ноември 11, 2017, 09:23:37 am »
Мен ми е интересно Сафо откъде предположи тези 22 часа?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #265 -: Ноември 12, 2017, 06:57:07 pm »
Мен ми е интересно Сафо откъде предположи тези 22 часа?
Градусът на Луната до к2 ,защото са в един знак.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #266 -: Декември 20, 2017, 04:38:51 pm »
Днес откраднаха портмонето на баща ми, докато чакаше за преглед в онкологията.
Ще се намерят ли документите му, някой ще ги върне ли?
Прите сме ги прежалили, ама с документите много разправия...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #267 -: Декември 20, 2017, 08:44:08 pm »
Днес откраднаха портмонето на баща ми, докато чакаше за преглед в онкологията.
Ще се намерят ли документите му, някой ще ги върне ли?
Прите сме ги прежалили, ама с документите много разправия...
Мисля,че НЕ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #268 -: Декември 20, 2017, 09:47:51 pm »
Днес откраднаха портмонето на баща ми, докато чакаше за преглед в онкологията.
Ще се намерят ли документите му, някой ще ги върне ли?
Прите сме ги прежалили, ама с документите много разправия...
Действително е откраднато, с Нептун в негов 7д.
Слънцето У1 и Венера У2 за него няма да съвпаднат по градуси, за да се събере с изгубеното, но са в знаков съвпад с общ диспозитор Юпитер на негова К3, с когото Луната е извършила хармоничен аспект, та дано документите се намерят, но повече клони към не.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #269 -: Декември 20, 2017, 11:05:14 pm »
Интересен хорар от мен, учебен. Веднага проработи.
В момента, в който зададох въпроса и погледнах картата, се сетих къде мога да потърся вещта и проверих пак.

Въпросът беше "Къде е втората червена кожена ръкавица?".

Обикновено стоят в скрина с дрехи, той е с три чекмеджета. Търсих и в трите – не открих. Потърсих и в стаята, по кашони – пак нямаше. Хорарът ми даде идея да потърся по-надолу и сред изделия от кожа или дърво. Извадих най-долното чекмедже на скрина, което е най-близо до пода и в него стоят кутии с обувки /ест. кожа/. Онези, които почти никога не нося – супер официални, за специални случаи. И ръкавичката беше паднала в пространството зад чекмеджето, във вътрешността на скрина.

Като помещение – хол/дневна, който в момента ми е основна стая, многофункционална и е единствената обитаема стая. Посока – югозапад. В западната част на стаята, но до южна стена. Даже повече юг – проверих с компаса.  ;D

Час на Сатурн, Луна в Козирог без курс. Невидима Венера – сигнификатор на вещта.

Вече се бях отказала да търся, но хорарът ме накара да проверя още веднъж и ми даде насока за място. При Луна без курс, ако става въпрос за изгубена/забравена вещ, често се случва веднага след задаване на въпроса да открия вещта. И така въпросът отпада.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui