Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114873 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #270 -: Декември 20, 2017, 11:27:43 pm »
Интересен хорар от мен, учебен. Веднага проработи.
В момента, в който зададох въпроса и погледнах картата, се сетих къде мога да потърся вещта и проверих пак.

Въпросът беше "Къде е втората червена кожена ръкавица?".

Обикновено стоят в скрина с дрехи, той е с три чекмеджета. Търсих и в трите – не открих. Потърсих и в стаята, по кашони – пак нямаше. Хорарът ми даде идея да потърся по-надолу и сред изделия от кожа или дърво. Извадих най-долното чекмедже на скрина, което е най-близо до пода и в него стоят кутии с обувки /ест. кожа/. Онези, които почти никога не нося – супер официални, за специални случаи. И ръкавичката беше паднала в пространството зад чекмеджето, във вътрешността на скрина.

Като помещение – хол/дневна, който в момента ми е основна стая, многофункционална и е единствената обитаема стая. Посока – югозапад. В западната част на стаята, но до южна стена. Даже повече юг – проверих с компаса.  ;D

Час на Сатурн, Луна в Козирог без курс. Невидима Венера – сигнификатор на вещта.

Вече се бях отказала да търся, но хорарът ме накара да проверя още веднъж и ми даде насока за място. При Луна без курс, ако става въпрос за изгубена/забравена вещ, често се случва веднага след задаване на въпроса да открия вещта. И така въпросът отпада.
Страхотно Лили,сега ако насочиш и zoh къде да търсят документите на бащата.............. :clap:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #271 -: Декември 20, 2017, 11:36:54 pm »
Да бе, ако не я беше потърсила пак там, където си стои по принцип, не виждам как би я открила по този хорар. Кое показва ,че е хол-дневна ,че и на ниско сред кожени дървени материали ?И ,че е червена кожена част от чифт, двойка от еднакви вещи  :017: Нищо не съм откривала с хорар ,дори и подпомогната от махало  ;D Пък и аз не оправям посоките, иначе имах компас ключодържател .Единствено съвпада на Сатурн със Слънце Венера в 4ти ,може да говори, че е у дома на традиционно място, където държиш вещи с по-висока стойност, за подчертаване на престиж в обществото -имиджови, заради съвпада със Слънце, ама Стрелец къде се вързва  :017: посока ли показва или факта, че си извадила и компас  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #272 -: Декември 20, 2017, 11:37:06 pm »
Давам пример как е проработила картата, пък хорари Акрукс чете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #273 -: Декември 20, 2017, 11:40:16 pm »
Да бе, ако не я беше потърсила пак там, където си стои по принцип, не виждам как би я открила по този хорар. Кое показва ,че е хол-дневна ,че и на ниско сред кожени дървени материали ?

Луна в 5 дом не предполага ли, че е в дневна стая? Детска нямаме и никога не е имало, тъй като тук не са се отглеждали деца.
А за кожа и дърво предположих по Луна в земен знак. Както и за това, че вещта се намира някъде по-близо до земята. Луната е под хоризонта. Гледам да опростявам нещата, доколкото е възможно.  ;D

Търсех и в чекмеджето при гащите, ама нищо не открих. Пък и с тая козирожка Луна какви гащи трябва да са – на монахиня, аскет или бабешки девствени колани?  :29:

« Последна редакция: Декември 20, 2017, 11:42:57 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #274 -: Декември 20, 2017, 11:49:42 pm »
Гащите трябва да са черни минимум Шанел като за буржоазен козирожки шик Иначе Луна в пети звучи като спалня за сън и други омаи  :012: може и кухня   :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #275 -: Декември 20, 2017, 11:51:35 pm »
Да, позна. Това е чекмеджето само с черни гащи. Светлите са другаде.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #276 -: Декември 21, 2017, 07:23:34 am »
Мисля,че НЕ.
До 7 дни може да има развитие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #277 -: Декември 21, 2017, 07:42:54 am »
Интересен хорар от мен, учебен. Веднага проработи.
В момента, в който зададох въпроса и погледнах картата, се сетих къде мога да потърся вещта и проверих пак.

Въпросът беше "Къде е втората червена кожена ръкавица?".

Обикновено стоят в скрина с дрехи, той е с три чекмеджета. Търсих и в трите – не открих. Потърсих и в стаята, по кашони – пак нямаше. Хорарът ми даде идея да потърся по-надолу и сред изделия от кожа или дърво. Извадих най-долното чекмедже на скрина, което е най-близо до пода и в него стоят кутии с обувки /ест. кожа/. Онези, които почти никога не нося – супер официални, за специални случаи. И ръкавичката беше паднала в пространството зад чекмеджето, във вътрешността на скрина.

Като помещение – хол/дневна, който в момента ми е основна стая, многофункционална и е единствената обитаема стая. Посока – югозапад. В западната част на стаята, но до южна стена. Даже повече юг – проверих с компаса.  ;D

Час на Сатурн, Луна в Козирог без курс. Невидима Венера – сигнификатор на вещта.

Вече се бях отказала да търся, но хорарът ме накара да проверя още веднъж и ми даде насока за място. При Луна без курс, ако става въпрос за изгубена/забравена вещ, често се случва веднага след задаване на въпроса да открия вещта. И така въпросът отпада.
Интересен хорар Лили.Твоят сигнификатор меркурий е в д4,стрелец,ретрограден,в падение.Млада жена,с чужд произход,висше образование,у дома си е ,сред много вещи,в леко неадекватно състояние.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #278 -: Декември 21, 2017, 10:18:43 am »
Неадекватното състояние може да се определи като разсеяно.  Но се бях ядосала, че в това жилище вечно нещо се губи и после по незнайни пътища го откривам или не го намирам въобще.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #279 -: Февруари 16, 2018, 12:34:43 pm »
Моля, за малко помощ " Къде ми е панталонът ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #280 -: Февруари 16, 2018, 02:47:06 pm »
Моля, за малко помощ " Къде ми е панталонът ?"
Рени, потърси във вас, в ъгъл, тъмно място, където цари безредие и се търкалят стари и похабени неща. Може и да е  заровен сред купища книги, книжа, в бюрото, сред учебни принадлежности или в библиотека, етажерки, вграден гардероб. Погледни и в гардероб/скрин в спалня. Добре е скрит, успех.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #281 -: Февруари 16, 2018, 03:23:15 pm »
Много благодаря, Радост. :08:
 Уж прерових местата, където имам дрехи, но сега пак ще проверя по-обстойно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #282 -: Февруари 16, 2018, 05:03:07 pm »
Моля, за малко помощ " Къде ми е панталонът ?"
сред други вещи е, като например такива за море- било дрехи, аксесоари, козметика или чанта, куфар, шкаф за обувки, ниско долу в южна посока
а може и там, където има алкохол- да не си зарязвала с тези панталони онзи ден :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #283 -: Февруари 16, 2018, 11:06:57 pm »
Благодаря, Акрукс. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #284 -: Февруари 18, 2018, 07:04:01 pm »
Моля, за малко помощ " Къде ми е панталонът ?"
В стая в която работиш,стаята на майката,в банята,пералнята сред други мокри дрехи,мокро помещение,близо до вода,мивка,тръби,стая в която има лекарства,аптечка,шкафове за обувки,студени,влажни места,ако си била извън дума и си се преобличала някъде,в съблекалня,басейн,химическо чистене,лекарски кабинет,обор,приют,места за риболов.