Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Корея - Днес в 08:01:47 pm »
И аз днес получих договор за пътуването, но ще го подпиша и изпратя утре, на Луна в Стрелец.
Днес редактирах объркани теми в електронния дневник от природа на ретро Мерк.
2
Астрология / Re: Марсов възврат
« Последна публикация от crazylady - Днес в 07:34:56 pm »
Ето с наталната.
3
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Днес в 07:01:36 pm »
Да не ти е в Козирог Ас,Нептун? Може да си харизматична, като мъртво море. :D
4
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Evonimus - Днес в 05:39:14 pm »
Какво му е специалното на този цикъл, предполагам че за съвпада става на въпрос, понеже ми е в точен съвпад с Луната. А защо се казва че важи 2 години, след като Марс ще си замине по-бързо от там?

Това за Харизмата на Нептун на асц явно не е при всички, при мен няма такова въздействие, но пък има разсеяност
5
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Evonimus - Днес в 05:07:52 pm »
Този ретро Меркурий ми докара доста сътресения, котката ми беше сгазена на 1.04; реших да "напусна" работа; колата вчера ни остави в друг град и викахме пътна помощ. Мерк ми е упр. на 6, 7 и 9ти. Радвам се че вече тръгва директно. При предния ретро Мерк ми беше писал бивша любов
6
Предложения и въпроси / Re: Проблем
« Последна публикация от Ребека - Днес в 04:25:44 pm »
Напиши SOS-a долу на бутона информирай модератор. Така Папиту ще види. Ариана Гранде коя е пък тая, предпочитам Мини Маус.
7
Предложения и въпроси / Re: Проблем
« Последна публикация от art7ess - Днес в 02:38:32 pm »
Хей, хора! Имам досаден проблем.
Забравила съм си паролата за форума, а съм регната с поща, която отдавна не използвам и в която не мога да вляза. Има ли възможност админ да промени пощата в профила ми?

//Пробвах да се регна наново и не минах дъмми тест въпроса за асцендента на Ариана Гранде:Д Чак сега видях, че се иска целия отговор, с не само първа малка буква:Д
Телефонът ми е запазил паролата на това устройство, но ми се ще да мога да се логна и през компютър.
8
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Днес в 01:54:23 pm »
Ребека, харизматично скромна съм.  ;)
Ти носиш джихата в себе си.  ;D

Ха, ха.  :)
9
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Рени - Днес в 01:53:42 pm »
Може за кратко новата работа да го изстреля в челни позиции. Въобще всичко да е за кратко, но важно.
Страници: [1] 2 3 ... 10