Автор Тема: Може ли да има категорични указания за безбрачие?  (Прочетена 22159 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #15 -: Ноември 18, 2014, 11:35:35 pm »
Да и затова се жени, утре се развежда, а след една седмица ще се ожени за друг партньор.  :012: При Уран винаги нещо ще се случи, дори и негативно да е пак ще има нещо, а при Сатурн няма нищо - празна и ужасна сивота.  :012:
тъй мисля аз и никой не карам да мисли като мен.  :012: ;)

....и добре мислиш . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #16 -: Ноември 18, 2014, 11:38:08 pm »
Дъ Уан,няма да се омъжиш-нямаш аспекти за брак.За онзи пък изобщо-колкото сте се натискали-толкова.    :043: :D :D :043: :043: Ще остаряваме заедно всички от форума и ще си правим момино село!  :d030: ;D :043: :043: :043: :043: :043: :19: :19:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #17 -: Ноември 18, 2014, 11:40:30 pm »
Мен ми е в ъглов 10-ти дом и ме прави черна овца за всичко.  :012: Прекалено се откроявам и приказвам неща дето не осъзнавам как ме превръщат прекалено отличаващ.  :-X
И Уран ще се подчини в дома на Сатурн някой ден.  ;) :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #18 -: Ноември 18, 2014, 11:57:19 pm »
Мен ми е в ъглов 10-ти дом и ме прави черна овца за всичко.  :012: Прекалено се откроявам и приказвам неща дето не осъзнавам как ме превръщат прекалено отличаващ.  :-X
при мен като е в 12д и к'во- акумулирам статично електричество, което пускам под формата на неочакван електрошок при здрависване, добре че съм дама и не трябва да си свалям ръкавиците когато се здрависцам, та поне зимно време да са пощадени хората от моя Уран
 :08: - тази емотиконка при мен трябва да е със светкавица между ръцете  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2014, 12:02:48 am »
При мен Уран е в 10-ти дом в аспект с Нептун в 12-ти дом , и отговарям на твърдението на Теодор, но без "черната овца' и като Акрукс "пускам ток" - не знаех, че затова има пръст Уран , така поставен. :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2014, 12:05:56 am »
Целта не е само да си поговорим какво в картата показва безбрачие, а да видим има ли категорични указания за това. Едно е в някоя карта бракът да е под въпрос, но е съвсем друго по един, два-пет фактора ясно да се вижда, че сватба няма да има.
Липсата на достатъчно показатели за брак понякога се тълкува като условие за безбрачие. Обаче какви са абсолютните условия за безбрачие? Могат ли да бъдат определени?
Има метод, при който не е нужно да се гледа в картата- за жените се гледа рожденото Слънце дали има сходящ аспект с някоя от планетите в натала, а при мъжете се гледа Луната
За този метод Ръшман е споделила в книгата си за предсказателна Астрология и по мое мнение показва- гледам жени, които имат Слънце в последен градус на знака живеят с мъже, но без брак и никога не са се разписвали, макар в картата да нямат лоши аспекти по отношение 1/7д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2014, 12:08:10 am »
Не съществува такава практика при Слънце в анаретен градус при жените -друг е замисъла. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2014, 12:12:47 am »
В моята карта първият сходящ аспект,който сключва Слънцето е секстил със Сатурн.
Първият сходящ аспект,който сключва Марс е съвпад с Юпитер.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2014, 12:15:40 am »
Според мен Уран не дава безбрачие, а развод. Не говоря за картата на witch, а по принцип. Става на въпорс за зле аспектиран Уран, имащ отношение към 7 дом.
Невинаги, невинаги, ето" категоричността" на Уан как отиде назад. Аз съм така-уран  е У 7 дом, и е в ужасен квадрат с У 1 дом. Имам свобода, има приятелство, и приключения. Тоест, ако не си извоювам да съм личност, да имам свободно време и приятели-по уран-няма дълга връзка. Срещнеш ли уранианец-и той така, става. Иначе-беж, Лиске. Има и кризи и ледникови епохи, няма скука. Аз съм за-Какъв е човекът като устройство и спрямо брак и връзки изобщо, както каза и Рени.
За безбрачие акцент в дева и както сте забелязали сатурн-комплициран. Ако се подлъже-трайно ще остане, при други равни условия. Ако не-няма да се осмели да покаже нежност, макар да я има.
Ама тука забелязвам,ч често се изказвате за неща,които не сте преживели, няма лошо, но не е статистика това ;).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2014, 12:17:50 am »
Не съществува такава практика при Слънце в анаретен градус при жените -друг е замисъла. :)
Аз не твърдя, че има практика, а споделям наблюденията си- нали по този прогностичен метод Слънцето трябва да има сходящ аспект в рамките на знака, в който се намира

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2014, 12:18:16 am »
Невинаги, невинаги, ето" категоричността" на Уан как отиде назад. Аз съм така-уран  е У 7 дом, и е в ужасен квадрат с У 1 дом. Имам свобода, има приятелство, и приключения. Тоест, ако не си извоювам да съм личност, да имам свободно време и приятели-по уран-няма дълга връзка. Срещнеш ли уранианец-и той така, става. Иначе-беж, Лиске. Има и кризи и ледникови епохи, няма скука. Аз съм за-Какъв е човекът като устройство и спрямо брак и връзки изобщо, както каза и Рени.
За безбрачие акцент в дева и както сте забелязали сатурн-комплициран. Ако се подлъже-трайно ще остане, при други равни условия. Ако не-няма да се осмели да покаже нежност, макар да я има.
Ама тука забелязвам,ч често се изказвате за неща,които не сте преживели, няма лошо, но не е статистика това ;).

Цитат
Ама тука забелязвам,ч често се изказвате за неща,които не сте преживели, няма лошо, но не е статистика това

 И то категорично, и с факти. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2014, 12:20:14 am »
и както сте забелязали сатурн-комплициран. Ако се подлъже-трайно ще остане, при други равни условия. Ако не-няма да се осмели да покаже нежност, макар да я има.
Ама тука забелязвам,ч често се изказвате за неща,които не сте преживели, няма лошо, но не е статистика това ;).

Кажи същото за сатурн по друг начин,че не загрях какво имаш предвид,моля те.  :)
Твоят сатурн как е поставен?С какви аспекти към У7,У4?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2014, 12:20:34 am »
В моята карта първият сходящ аспект,който сключва Слънцето е секстил със Сатурн.
Ръшман е писала, че последователността на аспектите може да не е запазена при браковете- например при мен първият аспект е опозиция с Юпитер, а само градус след него прави тригон със Сатурн- бракувана съм за мъж със Слънце в козирог, което попада в моя 5д, където е южния възел в коза

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2014, 12:23:09 am »
Ръшман е писала, че последователността на аспектите може да не е запазена при браковете- например при мен първият аспект е опозиция с Юпитер, а само градус след него прави тригон със Сатурн- бракувана съм за мъж със Слънце в козирог, което попада в моя 5д, където е южния възел в коза
Не споменах втория аспект на Слънцето,защото е съвпад с Хирон,а Хирон е облечен като архиетип в много мъгла (за мен).
Браво за брака със сатурн на втори аспект!  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Може ли да има категорични указания за безбрачие?
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2014, 12:28:06 am »
Кажи същото за сатурн по друг начин,че не загрях какво имаш предвид,моля те.  :)
Твоят сатурн как е поставен?С какви аспекти към У7,У4?
Казах, че има нужда от нежност, ама ако вече е раняван-този човек, ще се смразява до края. Та така си отрязва шанса, подценява се-кой ще ме хареса, не струвам. Ако си ясновиждащ-може и да се сетиш, че например има чувства и проявява интерес. Наблюдавала съм няколко сатурнианци, дори и детектора на лъжата могат да преметнат за чувства-с дисциплина. А всъщност вътрешно са крехки. И мен излъгаха. :)
Добър въпрос, моят сатурн няма отношение с посочените от теб управители, но е в съвпад с венера-класика.