Автор Тема: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.  (Прочетена 18702 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« -: Юли 15, 2018, 11:37:35 pm »
Предстои пълното лунно затъмнение във Водолей, в съвпад с Марс и в квадрат с Уран. Изглежда конфронтиращо.

При мен няма да е много розово - в широк съвпад с нат.Сатурн (3 гр. орбис) и в квадрат с нат. Уран.
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #1 -: Юли 15, 2018, 11:48:48 pm »
Чудесно, малко ми е мъчението от ретро Марса, та и затъмнение там. Ако устискам до есента ще е добре  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #2 -: Юли 16, 2018, 07:21:50 am »
При мен ще е в 12 дом в тригон с нат. Марс - вероятно пак изолация и самота. :'(
Честно казано, вече започна да ми писва такова положение и ако продължи, колко му е да направя някоя глупост.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #3 -: Юли 16, 2018, 02:46:48 pm »
И Меркурий тъкмо ще е тръгнал назад.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #4 -: Юли 16, 2018, 03:11:55 pm »
Предстои пълното лунно затъмнение във Водолей, в съвпад с Марс и в квадрат с Уран. Изглежда конфронтиращо.

При мен няма да е много розово - в широк съвпад с нат.Сатурн (3 гр. орбис) и в квадрат с нат. Уран.
Първо- благодаря за темата и построената карта!
Ти на 3гр орбис широк съвпад ли казваш? Това си е действаш аспект, но имайки предвид естеството на участващата планета, не го приемай твърде лично, най-много да се увеличат ангажиментите ти- в работата или ежедневието, така че си подготви здрав гръб.  :) С включен Уран- очаквай неочакваното, т.е. не се хаби да прогнозираш какво те очаква- то ще си дойде, откъдето не го очакваш.
То самата Лунация е в аспект с Уран, който е връх на Тау, с включени Марс и Слънце.

При мен попада в 5д и в хармония със светилата, а при голямото ми дете е в 9д върху Меркурий У1, У5. квадрат с Луната У2, У3 в 5д. - предусещам, как ще си похарчи оскъдните средства, за да замине на сестра си на гости, а после ще съжалява, защото при малката дъщеря е мама миа- съвпад с неин Сатурн, опозиция на нейна Луна, квадрат с нейно Слънце и Марс; при нейния- опозиция със Слънце и Марс, и секстил с Луната му- ако оцелеят това лято, ще имат дълъг семеен живот  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #5 -: Юли 16, 2018, 04:34:01 pm »
При мен в 9 дом, съвпад Меркурий у1,у2,у5 домове,квадрат Сатурн в 12д.,квадрат Юпитер в 6 дом.Днес бях на г.преглед, резултатът ще излезе другата седмица. Вероятно ще има за какво да се притеснявам.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #6 -: Юли 16, 2018, 04:48:22 pm »
В квадрат с МЦ ИЦ, това пък какво ще е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #7 -: Юли 16, 2018, 06:13:57 pm »
В квадрат с МЦ ИЦ, това пък какво ще е?
Тук има нужда от промяна, но сама ще трябва да се справиш с това, което предстои в по оста самооценка,  обществена/ професионална проява-личен живот, емоционална стабилност, домашна среда. С някой или нещо тук не се спогаждате, може би това е моментът да разбереш защо и да задвижиш нещата. Понеже Сатурн е във фазата на забавящия куинконкс е време да си припомниш какво всъщност си искала да промениш в тези сфери и информацията, която сега вади на показ затъмнението ще ти е полезна  за същите. Инстинктивно ще усетиш, че нещо бележи своя край или осъществяваш, материализираш  дългосрочни проект, план, отношения. Ще има конфликтна ситуация. която ще роди новото.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #8 -: Юли 16, 2018, 06:59:06 pm »
Първо- благодаря за темата и построената карта!
Ти на 3гр орбис широк съвпад ли казваш? Това си е действаш аспект, но имайки предвид естеството на участващата планета, не го приемай твърде лично, най-много да се увеличат ангажиментите ти- в работата или ежедневието, така че си подготви здрав гръб.  :) С включен Уран- очаквай неочакваното, т.е. не се хаби да прогнозираш какво те очаква- то ще си дойде, откъдето не го очакваш.
То самата Лунация е в аспект с Уран, който е връх на Тау, с включени Марс и Слънце.
...

Благодаря, Акрукс  :58: Следващото затъмнение на 11.08 ми е точно върху Луната в 6 дом, тя е У5 ... та ...това сега юлското ми се вижда малко по-така :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #9 -: Юли 16, 2018, 08:47:11 pm »
При мен в 9 дом, съвпад Меркурий у1,у2,у5 домове,квадрат Сатурн в 12д.,квадрат Юпитер в 6 дом.Днес бях на г.преглед, резултатът ще излезе другата седмица. Вероятно ще има за какво да се притеснявам.
Юпитер У7, У8-  мъжа и финансите му ще са засегнати, при теб резултатите ще са добри от изследванията, а и до 27-ми има време

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #10 -: Юли 17, 2018, 11:21:31 am »
Предстои пълното лунно затъмнение във Водолей, в съвпад с Марс и в квадрат с Уран. Изглежда конфронтиращо.

При мен няма да е много розово - в широк съвпад с нат.Сатурн (3 гр. орбис) и в квадрат с нат. Уран.
То по това време е и кулминация на цикълът Слънце/Марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #11 -: Юли 17, 2018, 12:04:04 pm »
Преди 4 г. пак кулминацията Слънце- Марс попада в коридора на затъмненията, заедно с Уран, Плутон. Тогава Марс е във Везни.  Какви са ви спомените за преживявания от тази година, за да ви е по-лесно да си обясните и сегашната ситуация. Тогава ситуацията е била с акцент върху кардиналните знаци, сега върху фиксираните ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #12 -: Юли 17, 2018, 02:27:19 pm »
Преди 4 г. пак кулминацията Слънце- Марс попада в коридора на затъмненията, заедно с Уран, Плутон. Тогава Марс е във Везни.  Какви са ви спомените за преживявания от тази година, за да ви е по-лесно да си обясните и сегашната ситуация. Тогава ситуацията е била с акцент върху кардиналните знаци, сега върху фиксираните ? ;)
Рени,нали е важно кои домове са акцентирани?2014 са ми по оста 12-6.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #13 -: Юли 17, 2018, 02:30:13 pm »
Преди 4 г. пак кулминацията Слънце- Марс попада в коридора на затъмненията, заедно с Уран, Плутон. Тогава Марс е във Везни.  Какви са ви спомените за преживявания от тази година, за да ви е по-лесно да си обясните и сегашната ситуация. Тогава ситуацията е била с акцент върху кардиналните знаци, сега върху фиксираните ? ;)
Преди 4 години брат ми изчезна, самата година беше кошмарна. Сега да очаквам по-положителни събития или не?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълно лунно затъмнение 27.07.2018г.
« Отговор #14 -: Юли 17, 2018, 02:34:40 pm »
Преди 4 години брат ми изчезна, самата година беше кошмарна. Сега да очаквам по-положителни събития или не?
Кои домове са засегнати тогава?Марс е около 18* везни,Слънце 18* овен.