Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114884 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Хорари за изгубени вещи
« -: Юни 25, 2013, 06:03:54 pm »
 :)
« Последна редакция: Юни 26, 2015, 01:29:01 am от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #1 -: Декември 15, 2013, 10:36:12 am »
В другия форум наскоро зададох въпрос за изчезнали кожени ръкавици, Венера беше в ретросянка. Преобърнах цялата къща, всички гардероби и чекмеджета, торби и кашони, но в крайна сметка така и не ги открих, купих си нови. Изглежда, че или някъде съм ги изгубила поради разсеяност, или стоят някъде скрити - Луна в 12 дом и Нептун във 2 дом. Луната в момента на задаване на въпроса беше в Стрелец, така че може наистина да са "отпътували" някъде, например да съм ги изтървала в градския транспорт или в такси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #2 -: Април 20, 2015, 02:02:33 pm »
Уф, в такова приключение се вкарах с майстори и коли, че им идва да ги гръмна всичките!
Разглобиха ми половината кола и единият майстор не можа да я сглоби. Замъкнах я на друг. Сега се оказва, че първият ми е загубил една от клапите. Та въпросът ми е дали ще се намери тази клапа? Въпросът е зададен в София, днес в 13:12.
Мисля си, че първият тъпак ми върти номера и много добре знае къде е, но....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #3 -: Април 20, 2015, 02:18:18 pm »
 :57: толкова бързам да дойде рождения ми ден, че сега като набирах на ара картата и съм чукнала месец октомври

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #4 -: Април 20, 2015, 02:28:14 pm »
Разглобиха ми половината кола и единият майстор не можа да я сглоби. Замъкнах я на друг. Сега се оказва, че първият ми е загубил една от клапите. Та въпросът ми е дали ще се намери тази клапа? Въпросът е зададен в София, днес в 13:12.
Мисля си, че първият тъпак ми върти номера и много добре знае къде е, но....
Луната е без курс, каквото станало- станало, така че не се ядосвай, ще ти оправят колата.
К2 съвпада с Регул, ПФ е във 2д до К2, ще се намери клапата

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #5 -: Април 20, 2015, 03:06:57 pm »
Луната е без курс, каквото станало- станало, така че не се ядосвай, ще ти оправят колата.
К2 съвпада с Регул, ПФ е във 2д до К2, ще се намери клапата

Супер, дано си права както винаги. След малко отивам до сервиза да си я търся и ще докладвам довечера за резултата.
То ако не се намери, си поръчвам една друга, колкото да ми сглобят колата най-на края, че ми писна един месец съм без кола  :'(

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #6 -: Април 20, 2015, 08:03:52 pm »
Супер, дано си права както винаги. След малко отивам до сервиза да си я търся и ще докладвам довечера за резултата.
То ако не се намери, си поръчвам една друга, колкото да ми сглобят колата най-на края, че ми писна един месец съм без кола  :'(

Моята си не се намери. Майстора продължава да твърди, че не знае къде е. И клапата ще е нова :( Фалирах с тая кола :(

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #7 -: Май 08, 2015, 12:12:24 pm »
Преди време сестра ми си загуби ключовете може ли ако можете да ми помогнете къде да ги търсим не съм гледала такива карти и ми е трудно сама да се ориентирам .Благодаря предварително.И ще ги намери ли изобщо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #8 -: Май 08, 2015, 01:36:26 pm »
Преди време сестра ми си загуби ключовете може ли ако можете да ми помогнете къде да ги търсим не съм гледала такива карти и ми е трудно сама да се ориентирам .Благодаря предварително.И ще ги намери ли изобщо.
Тази страница може да ти е от полза: http://kaksepishe.com/

Ключовете на сестра ти са представени от Плутон в неин 4д и Марс в неин 8д, Луната ще извърши хармоничен аспект и с двете планети, може пък да ги намери, ако потърси по-добре в дома си, в скритите ъгълчета на чекмеджета, по джобове и други закътани места.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #9 -: Май 08, 2015, 01:58:51 pm »
Мерси за отговора,но arkus това за правописа са неща който като цяло не ме вълнуват незнам как да го обесня наистина .Не обръщам внимание на това занм , че не е говори добре за мен . но така стоят нещата .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #10 -: Май 08, 2015, 04:18:24 pm »
Мерси за отговора,но arkus това за правописа са неща който като цяло не ме вълнуват незнам как да го обесня наистина .Не обръщам внимание на това занм , че не е говори добре за мен . но така стоят нещата .

Еми да де, време е да започнеш да обръщаш, за да говори добре за теб :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #11 -: Май 08, 2015, 04:30:33 pm »
Няма да пише дисертация, я! Навремето така се пишеха телеграми - слети изречения, без препинателни знаци.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #12 -: Май 08, 2015, 05:15:35 pm »
Няма да пише дисертация, я! Навремето така се пишеха телеграми - слети изречения, без препинателни знаци.  ;D
В първи клас ми бяха възложили задачата да препиша един текст.  :012: Аз го преписах без растояние между думите, без главни букви и пунктуация.  :043:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #13 -: Май 08, 2015, 05:31:00 pm »
Мерси за отговора,но arkus това за правописа са неща който като цяло не ме вълнуват незнам как да го обесня наистина .Не обръщам внимание на това занм , че не е говори добре за мен . но така стоят нещата .
Така и не ми уцели никнейма ни веднъж- акрукс е звезда, а аркус не знам какво е  :)
И всеки нормален млад човек би трябвало да се вълнува от това да е грамотен, освен всичко останало, че ако всички разсъждават като тебе- да се връщаме в пещерите тогава, макар че и там е имало мъдри люде, оставили скални рисунки и символи  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #14 -: Май 08, 2015, 10:13:15 pm »
Къде е червената шапка на сина ми?
Дадох 22 евро за нея в Монако, а диването я загуби!!! Беше му за.... "премяна"  :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински