Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327461 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #1470 -: Юли 09, 2018, 07:21:01 pm »
Дали ще oдобрят бизнес проектът ми до две седмици?

Първата карта построих преди повече от месец и без да искам я затрих.. Общото м/у двете, което помня, е че Асц е на същия градус и знак. Според мен картата е радикална, заради Сатурн- на трон в 3-ти дом(договори) и във връзка с Венера управител 7-ми. Чакам одобрение от друга страна, т.е. 7-ми дом, но предполагам и по Юпитер и 9-ти дом. Държавен фонд за подпомагане по Сапард. Венера също има връзка като финансова планета. Трябва да спомена, че основно проекът е на майка ми, но аз съм лицето което го представлява.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #1471 -: Юли 09, 2018, 09:20:55 pm »
Може би трябва да преместя в общи хорари?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1472 -: Юли 10, 2018, 08:46:16 am »
Здравейте, въпросът ми е ще сменя ли работата си следващите три месеца?
Мисля,че ДА.Венера у6 дом сменя знак.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #1473 -: Юли 10, 2018, 09:47:52 am »
Здравейте, въпросът ми е ще сменя ли работата си следващите три месеца?
Венера У6 ще смени знака, но тя също е и У11, така че е възможно и друга евентуална работа да е свързана с настоящата. Луната обаче ще направи квадрат с Венера, така че по-скоро може да не смениш работата, но да има промени на работното място.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1474 -: Юли 10, 2018, 01:17:45 pm »
Дали ще oдобрят бизнес проектът ми до две седмици?

Първата карта построих преди повече от месец и без да искам я затрих.. Общото м/у двете, което помня, е че Асц е на същия градус и знак. Според мен картата е радикална, заради Сатурн- на трон в 3-ти дом(договори) и във връзка с Венера управител 7-ми. Чакам одобрение от друга страна, т.е. 7-ми дом, но предполагам и по Юпитер и 9-ти дом. Държавен фонд за подпомагане по Сапард. Венера също има връзка като финансова планета. Трябва да спомена, че основно проекът е на майка ми, но аз съм лицето което го представлява.
Бизнес проекта го гледам по 10 дом с упр.Слънце.Щом е на майка ти,мисля,че ДА.Слънцето сход.тригон Нептун ,който е в 8 дом на майката и упр.чуждите пари.Меркурий у2 дом на майката е в неин 1дом.Ако очакванията са за парични постъпления от този проект,отговорът ми е ДА.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1475 -: Юли 10, 2018, 01:57:22 pm »
Дали ще oдобрят бизнес проектът ми до две седмици?

Първата карта построих преди повече от месец и без да искам я затрих.. Общото м/у двете, което помня, е че Асц е на същия градус и знак. Според мен картата е радикална, заради Сатурн- на трон в 3-ти дом(договори) и във връзка с Венера управител 7-ми. Чакам одобрение от друга страна, т.е. 7-ми дом, но предполагам и по Юпитер и 9-ти дом. Държавен фонд за подпомагане по Сапард. Венера също има връзка като финансова планета. Трябва да спомена, че основно проекът е на майка ми, но аз съм лицето което го представлява.
Ами то и тази карта не е много радикална- прекалено ранен АСЦ. , как пък точно в 3ч си задала въпрос, все едно е планирано задаване, а не спонтанно, както трябва да бъде.
Няма значение, че е за майка ти, в случая по документи ти я представляваш и на теб ще отпускат подпомагането, което е по 8д. - Венера, с която Луната ще направи последен хармоничен аспект, но преди това ще извърши квадрат с Плутон У1, У2 в 3д. Отделно Венера У7, У8 е извършила опозиция с ретро Марс У1, У2 в 4д, по който са дейностите със земя. С последния хармоничен аспект Луната показва, че ще си удовлетворена накрая и може би трябва да проучиш по-добре нещата, защото това "подпомагане" е свързано (обвързано) със срочни задължения, които не винаги може да бъдат изпълнени, поради външни обстоятелства, а при неизпълнение има санкции. Приятелка от детските години беше в тази комисия, преди да я изтеглят на работа в Брюксел, контролът е строг.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #1476 -: Юли 11, 2018, 04:17:53 pm »
Благодаря Сафо! Дано си права!

Благодаря, Акрукс! Знам че има санкции и точно поради тази причина съм притеснена, че единствено моя проект се бави, а нямат основание, имам достатъчно точки. Ако не се случат скоро нещата няма да имам достатъчно време да променя БП.  Миналата година отново ме прецакаха и ми спряха проектът, поради тяхни незнайни причини. Картата е построена малко след като говорих с началник на съответния отдел, на който ме прехвърли експерт. За да ми обяснят защо само при мен нещата се бавят, а аз имам нужда от яснота, от положителен отговор- по възможност. И тя незнаеше, забавянето е на по-високо ниво, т.е от София. Не се ангажира със срок, но спомена 2 седмици. Дано си права и наистина този път да съм доволна, защото е подигравка толкова труд да отиде на кино!

Ще дам ОВ, когато му дойде времето.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1477 -: Юли 13, 2018, 11:03:47 am »
Работните отношения в последно време въобще не вървят, положението е трагично. Ще потръгне ли работата в положителна насока? Защото в момента изгледите не са никак добри, даже съм се покрила и въобще не им отговарям, но това се отразява негативно както на финасите ми, така и на доброто ми име и накрая рискувам да остана без клиенти.

Новолунен хорар, Луната без повече аспекти, не ми изглежда обнадеждаващ за някаква промяна.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1478 -: Юли 13, 2018, 11:15:16 am »
На мен не ми се струва радикална тази карта, ако я гледаме за бъдещо развитие.
Може би по-скоро отразява текущата ситуация, нищо повече. В момента си като "невидима", това показва.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1479 -: Юли 13, 2018, 11:58:53 am »
На мен не ми се струва радикална тази карта, ако я гледаме за бъдещо развитие.
Може би по-скоро отразява текущата ситуация, нищо повече. В момента си като "невидима", това показва.

Не знам дали е нерадикална, по-скоро ми се струва, че няма излизане от ситуацията в скоро време, което неизбежно ще доведе до крайно влошаване. Не знам, но съм пред нервен срив, щото ни така, ни иначе. Без работа не става, а клиентите ме тормозят психически. В момента съм се покрила, толко ми дойде в повече, имам и изтървани срокове с по две седмици, това никога до сега не съм си го позволявала,  случвало ми се е с ден два да закъснеия, но не и с толкова. Дано успея да ги умилостивя, че да не ми се отрази на рейтинга. Юпитер в 7-ми и Сатурн в 10-ти ми разказаха играта

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за работа
« Отговор #1480 -: Юли 13, 2018, 12:11:24 pm »
Укрита си в 12-тия си дом, предполагам още се бориш с депресивното състояние, за което скоро спомена , че си.
Клиентите са по Нептун , на трон, в изгодна позиция, но пък тригон с Луната, така че ще се размине, ако не стане традиция.
Аз пък установявам друго- заета ли съм на работа, всички проблеми ми се струват незначителни, сега с тоя безкраен отпуск ги мисля едни... Мозъкът ми постоянно е зает с глупости, даже насън.
Стегни се- как беше: пот, сълзи и море са решението на всички проблеми.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1481 -: Юли 13, 2018, 12:28:57 pm »
Не знам дали е нерадикална, по-скоро ми се струва, че няма излизане от ситуацията в скоро време, което неизбежно ще доведе до крайно влошаване.

Много черногледа нагласа имаш. В картата не виждам отразен бъдещ момент, само "тук и сега" – твоето състояние към момента на задаване на въпроса.

Има различни правила за радикалност и те далеч не се ограничават с АС в началото/края на знака, Сатурн в 7 дом или безкурсна Луна. Напротив, нерядко при такива позиции картата може да се разтълкува. Но трябва малко повече да се чете и познава Традиционна астрология.

Ти и твоята работа имате общ управител – Меркурий, който вече е навлязъл в ретро сянка. И се намира в 12 дом и знак от АС, което много добре описва твоето състояние. Никакви достойнства в знака, дори по триплицитет. Клиентите ги гледам по 7 дом /работиш с директни възложители/, те са по Юпитер. Добре, че поне е тръгнал в директен ход. В момента той не те приема по никакъв начин, квадратурата с твоя сигнификатор вече е разходяща. Но тя ще се повтори през август, когато Меркурий е в ретроградно движение. Значи бихме могли да приемем, че до края на лятото продължава този проблематичен период. Твоят сигнификатор приема по триплицитет сигнификатора на клиентите, но последният е напълно безразличен към теб. При това и двата сигнификатора са в кадентни домове, което не говори за перспективна ситуация между теб и клиентите. С толкова специфично поставен сигнификатор въобще не си в позиция да диктуваш правилата на играта в отношенията с клиентите. Невидима Луна също не е благоприятен фактор, тя само подсилва влиянието на Меркурий в 12 дом. И часът е на Сатурн. Но все пак има Фортуна на Асцендента.

Смятам, че това е временна ситуация на апатия и неяснота. Но тя ще отмине – Луната е без курс. Сега си подвластна на Меркурий, той скоро ще забави движение и ще се обърне. Според мен хорарът показва, че имаш нужда да се мобилизираш, като си презаредиш батериите някъде на спокойствие. Но отношенията с клиентите от само себе си няма да се подобрят, ако не положиш усилия.

Отбелязвайте и Фортуна в хорарните карти, тя е доста по-показателна от Хирон.




« Последна редакция: Юли 13, 2018, 12:31:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1482 -: Юли 13, 2018, 10:20:13 pm »
Ще потръгне ли работата в положителна насока?

има спасение - връщане към установени стари навици, режим, почти спартански, с избягване на порочен мързел и плъзгане по маргинални удоволствия, дето не са точно удоволствия
мотивацията следва да са нито парите, нито репутацията, а отговорността, личното усещане за такава

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1483 -: Юли 16, 2018, 04:54:02 pm »
Въпрос - "Баща ми (наречен по име) ще остане ли на същата работа, на която е в момента?"

Въпросът го задавам аз.
Благодаря  :58:


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #1484 -: Юли 16, 2018, 05:07:31 pm »
Да, последният аспект на Луна от 10 дом е тригон със Слънцето -естествен сигнификатор на баща .А дори и да гледаме баща по 4ти-пак да ,защото Юпитер вече е директен и ще има секстил Луна.