Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 330755 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Хорари за работа
« Отговор #2505 -: Април 15, 2024, 04:04:06 pm »
Евонимус,въпросът ти е некоректен ,в смисъл как да отговорим с "да",или "не"?
Трябва да се разтягат ластици,но Слънце в екзалтация,Луна на трон ,ще се справиш,ще се преориентираш..Луната е квадрат със Слънцето.Венера упр.10дом и е в падение.Ще намериш изход,алтернатива
Дай си почивка.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2506 -: Април 15, 2024, 04:27:12 pm »
Благодаря, Сафо, под преориентираш и алтернатива имаш в предвид друга професия/поприще или че ще намеря решение на проблема в настоящата?
Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Хорари за работа
« Отговор #2507 -: Април 15, 2024, 04:35:38 pm »
Краят на тази работа(собствен бизнес)е по 1ви дом,или 4ти от 10 .В този случай Слънцето е упр.на 1ви,би трябвало да се наредят нещата за теб.Силно Слънце,в собствен дом .Едва ли ще приключиш с това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13543
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2508 -: Днес в 11:58:39 am »
Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.
Работата я гледам по 6д., с у-л Сатурн в 8д (оттам и усещането ти за край), но Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, така че ще продължиш да работиш. Краят на въпроси по 6д. описва 9д и К9, Слънцето У1 е в съвпад с К9, а Марс У9 в съвпад със Сатурн У6, край на работата няма да има, нещата ще са благоприятни за питащата в крайна сметка.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2509 -: Днес в 12:46:56 pm »
Краят на тази работа(собствен бизнес)е по 1ви дом,или 4ти от 10 .В този случай Слънцето е упр.на 1ви,би трябвало да се наредят нещата за теб.Силно Слънце,в собствен дом .Едва ли ще приключиш с това.
Ясно, благодаря

Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.
Работата я гледам по 6д., с у-л Сатурн в 8д (оттам и усещането ти за край), но Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, така че ще продължиш да работиш. Краят на въпроси по 6д. описва 9д и К9, Слънцето У1 е в съвпад с К9, а Марс У9 в съвпад със Сатурн У6, край на работата няма да има, нещата ще са благоприятни за питащата в крайна сметка.

Интересно защо гледаш по 6ти работата, виждам че се свързва със служители и работници дома, до някъде си мислех, че върви да е с управител Венера, защото като планета отговаря на работата ми. И този отговор ме успокоява. За К9 не разбрах, аз мислех че К е за Куспида и че куспидата на 9ти е по-близо до Марс, от колкото до Слънце, освен ако не съм разбрала правилно. А защо края Марс в съвпад с работата Сатурн го възприемаш, че не е края? Любопитно ми е понеже аз ако го видя бих си помислила, че ето да края е, защото края е извършил разходящ съвпад с работата, имат връзка...
Благодаря Акрукс

Иначе взех решение и преустанових за момента работа. Тоест спирам да работя, за поне 3 4 месеца предполагам, но времето ще покаже дали е временна почивка или не. Имам надежда, че ще се наредят нащата и след време ще почна пак ако всичко е наред

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13543
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2510 -: Днес в 03:12:40 pm »
Интересно защо гледаш по 6ти работата, виждам че се свързва със служители и работници дома, до някъде си мислех, че върви да е с управител Венера, защото като планета отговаря на работата ми. И този отговор ме успокоява. За К9 не разбрах, аз мислех че К е за Куспида и че куспидата на 9ти е по-близо до Марс, от колкото до Слънце, освен ако не съм разбрала правилно. А защо края Марс в съвпад с работата Сатурн го възприемаш, че не е края? Любопитно ми е понеже аз ако го видя бих си помислила, че ето да края е, защото края е извършил разходящ съвпад с работата, имат връзка...
Благодаря Акрукс
Да, К е куспида, К9 е в Овен и Слънцето У1 е в съвпад, в случая разходящ, продължаваш работата.
Марс У9 също е в разходящ съвпад със Сатурн У6. Щеше да е край при негативен аспект – квадрат или опозиция. И работата е по 6д., по 10д е професията, кариерното израстване, шефа. Ако работиш сама за себе си основната си професия, разбира се, че и 10д отразява въпроса, но ежедневния труд, който полагаш е по Сатурн У6. В Риби, може би се занимаваш с изкуство, но може и билков крем против бръчки да правиш  :) Каквото и да правиш, решението ти да се оттеглиш е продиктувано от ретро Меркурий, може би в натала планетата има отношение към работата ти. Тук има отношение към финансите ти, може да имаш затруднения в тази област на този етап.