Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429733 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1350 -: Юни 03, 2019, 02:32:11 pm »
Моето Слънце няма сходящи аспекти,Юпитер у7 дом няма сходящи аспекти също...........ако знаех това преди,щях да си помисля,че никога няма да се омъжа.

Сафо, е виж че не гледа само това. Ако имаш планети в 7ми дом, също :) Но то ако имаше формула, щеше да е перфектно.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1351 -: Юни 03, 2019, 03:03:32 pm »
Със сходящи аспекти на Слънце и Марс нямам и един брак. Описват тип мъже, които харесвам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1352 -: Юни 03, 2019, 04:02:58 pm »
Когато се цитира някой е редно да се цитира адекватно. Преди Ръшман да посочи как се определя броя на потенциалните бракове в женска и мъжка карта е споменала, че това е тенденция за тези, при които е посочено наличието на брак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1353 -: Юни 03, 2019, 04:41:01 pm »
Когато се цитира някой е редно да се цитира адекватно. Преди Ръшман да посочи как се определя броя на потенциалните бракове в женска и мъжка карта е споменала, че това е тенденция за тези, при които е посочено наличието на брак.

Рени, да разбира се че говорим за аспектите, когато има тенденция за брак в картата.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1354 -: Юни 04, 2019, 03:14:27 pm »
При започване на тригодишната връзка със Скорпиона, Слънцето ми по прогресия току-що е навлязло в Скорпион, пр. Луна съвпад с ЮЛВ в 5д- Козирог
При запознанството с мъжа ми и началото на връзката ми с него Луната ми по прогресия съвпада с неговото Слънце по прогресия в знак Водолей

Благодаря! Подчертаното и при мен го имаше при започване на една авантюра, но не бях готова за връзка и я прекъснах бързо. Прогресивна Луна съвпад негово натално Слънце,  и беше в мой 12ти дом, негов 8ми. Неговата прогресивна Луна е била съвпад с мой прогресивен Асц. Негов прогр. Асц е съвпадал с мой ЮЛВ. По транзити при него е имало тр. Уран съвпад натална Венера тригон към моите Венера/Уран.

При започване на 7г връзка прогресивно Слънце/Луна съвпад прогресивна Луна на мъжът. Прогресивната ми Венера съвпад Мц.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1355 -: Юни 04, 2019, 03:33:25 pm »
Благодаря! Подчертаното и при мен го имаше при започване на една авантюра, но не бях готова за връзка и я прекъснах бързо. Прогресивна Луна съвпад негово натално Слънце,  и беше в мой 12ти дом, негов 8ми.
пропуснала си в подчертаното, неговото Слънце по прогресия, т.е. моя прогресивна Луна съвпад негово прогресивно Слънце; при моя пр Луна съвпад с негово натално Слънце се оженихме втори път

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1356 -: Юни 04, 2019, 03:40:45 pm »
С моето водолейско Слънце и Венера/Уран в Стрелец- не искам никога да се омъжвам.  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1357 -: Юни 04, 2019, 09:07:01 pm »

И аз искам да се включа:
Когато сме се запознали със съпругът ми сме имали следните аспекти:

Моя нат.Луна съвпад с негово прогресивно Слънце
Моя нат.Меркурий съвпад с негова прогр. Венера
Моя нат. Марс съвпад с негова прогр. Венера

Когато подписахме сме имали следните аспекти:
Негово прог.Слънце съпвад с моята натална Венера
И най-точния аспект с разлика от 47' е :
Неговото прог.Слънце съвпад с моята нат.Луна.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1358 -: Юни 10, 2019, 07:47:45 am »
За развод/раздяла трябва да има указания в натала.При мен ац/дц в подвижни знаци,двойни-близнаци-стрелец.У1 квадрат У7.Марс-Венера в аспект 45*.При какви аспекти(транзити) ще се случи събитието?

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1359 -: Юни 10, 2019, 08:42:42 am »
За развод/раздяла трябва да има указания в натала.При мен ац/дц в подвижни знаци,двойни-близнаци-стрелец.У1 квадрат У7.Марс-Венера в аспект 45*.При какви аспекти(транзити) ще се случи събитието?

Това не е достатъчно указание за развод в наталната карта.  :)
« Последна редакция: Юни 10, 2019, 09:26:11 am от Таис »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1360 -: Юни 10, 2019, 09:14:52 am »
Сафо, профекционен Асц- 1ви дом, където е Луната.Сол Луна в сол 3ти опозиция сол Юпитер. Сол. Меркурий в 12-ти соларен, Риби. Терма на Дир. Асц в Рак, 3д е Юпитер, наталния е опозиция със Сатурн. Дир. Юпитер е на градус от съвпад с К8. Подпериод Сатурн/ Луна от 18юли 2019. Дир. Луна на К4.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1361 -: Юни 10, 2019, 10:17:46 am »
Сафо, профекционен Асц- 1ви дом, където е Луната.Сол Луна в сол 3ти опозиция сол Юпитер. Сол. Меркурий в 12-ти соларен, Риби. Терма на Дир. Асц в Рак, 3д е Юпитер, наталния е опозиция със Сатурн. Дир. Юпитер е на градус от съвпад с К8. Подпериод Сатурн/ Луна от 18юли 2019. Дир. Луна на К4.
maimunka, благодаря! 🌼👍🌞Ще става нещо, пък да видим.... 💐

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1362 -: Юни 10, 2019, 10:21:59 am »
Това не е достатъчно указание за развод в наталната карта.  :)
Таис, благодаря! Нямам представа какво друго да гледам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1363 -: Юни 10, 2019, 02:10:04 pm »
Таис, благодаря! Нямам представа какво друго да гледам.
Ингрес на АС/ДС по прогресия също показва промени в личния живот и партньорствата.
Неблагоприятни аспекти от зловредни планети към Юпитер, като основен сигнификатор на брака- по транзити, дирекция.
Ти искаш ли развод или се притесняваш мъжа ти да не поиска? Виж и в неговия натал какво се случва.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1364 -: Юни 10, 2019, 02:22:00 pm »
maimunka, благодаря! 🌼👍🌞Ще става нещо, пък да видим.... 💐

Сафо, извини ме, направила съм грешка- профекционен Асц е 2ри дом, т.е. Рак, Луна по равнодомната. Където е и Дир.Асц. в терма на Юпитер.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг