Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327217 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1725 -: Юни 08, 2019, 05:00:31 pm »
А. (назован по име) ще си намери ли нова работа до два месеца?

ПС - В момента е на временна работа, по заместване на лице, излязло в болничен за операция. И активно търси нова работа.

Благодаря на всеки, който може да отдели време да погледне.
Юпитер, който е сигнификатор на новата работа е ретро, може би ще стане по-бавно от очакваното. И ще има връзка с настоящата работа.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1726 -: Юни 08, 2019, 08:32:04 pm »
Ще сменя ли работата?Имахме скандал с шефа..Целта му е да напусна сама,което за него е ок ,мен лично не ме удовлетворява.Да напусна или всичко ще отшуми.Нямам други оферти за работа,което не ме устройва много. При транзита на Нептун през 6 дом доколкото ми е ясно са  възможни проблеми свързани с безработица, нестабилна работа договори.Моля някой да ми отговори.Благодаря,в безизходица съм.Да напусна ли?
Здравей,виждам,че другите са те успокоили-аз не съм такъв оптимист. Първо асц е твърде рАнен ,което означава,че ще има да се случват неща,които може да обезмислят въпроса ти,т.е. да не се налага да взимаш решение- обстоятелствата ще наложат сами такова. После Венера,т.е. ти,е анаретна ,макар и на трон.Тълкувам го като, че въпреки,че се чувстваш добре в настоящата работа/трон/, нещо те принуждава да преминеш на нов етап,но понеже си анаретна,т.е. отслабена,някак нещата не зависят от теб или пък не си в състояние да действаш/. Предстои квадрат Луна/шефа 10 дом/ и внера-ти.Искрено се надявам да бъркам,но мисля,че все пак предстоят неприятни за теб промени. Обаче нищо не ранява Венера,а в 9 дом и близнаци тя ще е неутрална,така,че не мисля,че ще има някакви големи вреди от цялата работа :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1727 -: Юни 10, 2019, 01:24:10 pm »
Здравейте,

"Ще успея ли да си намеря нова работа до 3 месеца?"

Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1728 -: Юни 10, 2019, 02:01:31 pm »
Здравейте,

"Ще успея ли да си намеря нова работа до 3 месеца?"

Благодаря!
Луната показва новата работа, остава да извърши още един аспект, който е хармоничен- с ПлутонУ3 в 5д, тъй че може да намериш нещо, свързано с деца, психология- това ли работеше досега? Плутон обаче е ретро, ще имаш спънки, по-бавно и трудно ще е търсене, намиране, договаряне..

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Хорари за работа
« Отговор #1729 -: Юни 10, 2019, 02:27:38 pm »
Здравейте!

От 1 година и половина съм без работа, максимума, до който стигам е интервю, след което нищо не става, МОЛЯ помогнете с някаква прогноза кога ще си намеря работа, че вече не се издържа ( работата, която търся е дистанционна (поради наложени обстоятелства)).

За протокола, никога не съм си намирала работа лесно или бързо, но всяка следваща е по-добра от предишната, но толкова много време без досега не е било. 

Ще се радвам да ми кажете каква карта от Astro.com да прикача, която е най-подходяща.

p.s Картата е качена :)

Благодаря!!!
« Последна редакция: Юни 10, 2019, 06:58:14 pm от Lili_Vanili »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1730 -: Юни 10, 2019, 03:38:08 pm »
Луната показва новата работа, остава да извърши още един аспект, който е хармоничен- с ПлутонУ3 в 5д, тъй че може да намериш нещо, свързано с деца, психология- това ли работеше досега? Плутон обаче е ретро, ще имаш спънки, по-бавно и трудно ще е търсене, намиране, договаряне..

Акрукс, благодаря! Да, това работя, в училище. Минаха няколко години вече, развитие не виждам, а има неща, с които не мога да се примеря и искам промяна. А нещо като работа в болница или в чужбина по хорара вижда ли се?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1731 -: Юни 10, 2019, 03:47:13 pm »
Ще се радвам да ми кажете каква карта от Astro.com да прикача, която е най-подходяща.


-> www.astro.com и се регистрираш

-> Free Horoscopes -> Extended Chart selection -> Add a new person/създаваш нова карта -> Options for zodiac and houses и на House System избираш Koch -> Additional objects и добавяш Pars Fortunae и си готова  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1732 -: Юни 10, 2019, 04:32:38 pm »
Акрукс, благодаря! Да, това работя, в училище. Минаха няколко години вече, развитие не виждам, а има неща, с които не мога да се примеря и искам промяна. А нещо като работа в болница или в чужбина по хорара вижда ли се?
В болница и чужбина не, но покрай поглеждането видях, че Маркурий У1, 10 е във взаимна рецепция с Луната У11 в 1д, тъй че ще имаш нова по-престижна работа, според ценза, който имаш.

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Хорари за работа
« Отговор #1733 -: Юни 10, 2019, 05:57:57 pm »

-> www.astro.com и се регистрираш

-> Free Horoscopes -> Extended Chart selection -> Add a new person/създаваш нова карта -> Options for zodiac and houses и на House System избираш Koch -> Additional objects и добавяш Pars Fortunae и си готова  :)


Много благодаря, дано да да съм се справила :) Прикачам я  в оригиналния пост

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Хорари за работа
« Отговор #1734 -: Юни 10, 2019, 07:01:59 pm »
Карта се построява за момента когато се е зародил въпросът. Тук си го задала в 14:27ч , а в картата е 16:20, освен това е по Кох, а аз и болшинството работим по Placidus. И на всичко отгоре не си поставила карта на въпроса, а твоята рождена карта или тъй наречената натална карта. Ето карта на въпроса ти:

akruks много благодаря за картата :) дай сега и прогноза  :29:

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Хорари за работа
« Отговор #1735 -: Юни 21, 2019, 06:39:17 pm »
Моля някой желаещ да се включи  :'(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1736 -: Юни 21, 2019, 09:00:09 pm »
Моля някой желаещ да се включи  :'(
аз не виждам карта

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Хорари за работа
« Отговор #1737 -: Юни 22, 2019, 05:54:15 pm »
аз не виждам карта

Сафо, arkruks я беше качила, но сега я е изтрила. Може ли стъпките в Astro, за да я направя правилно и да я кача. Благодаря предварително за помощта!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1738 -: Юни 22, 2019, 11:51:23 pm »
Сафо, arkruks я беше качила, но сега я е изтрила. Може ли стъпките в Astro, за да я направя правилно и да я кача. Благодаря предварително за помощта!
  нали писа, че картата е качена, тогава изтрих моя коментар
картата беше за времето, когато си писала тук за пръв път, а реда на построяването вече ти го написаха- Free Horoscopes -> Extended Chart selection -> Add a new person/създаваш нова карта -> Options for zodiac and houses и на House System избираш Placidus -> Additional objects добавяш Pars Fortunae и си готова
 хорарен въпрос- трябва да е така формулиран, че да може да се отговори с Да или с Не
"МОЛЯ помогнете с някаква прогноза кога ще си намеря работа"  не е въпрос, на който да се отговори Да или Не, това е запитване, на което отговор може да се даде с други прогностики
И не на последно място "дай сега и прогноза  :29:" може да ми напишеш, ако си ми превела пари по банковата сметка, т.е. си ми клиент и ща, не ща, ще преглътна това отношение. Тук не си клиент, а съфорумка, а във форума  може да потърсиш съдействие, чуждо мнение по даден въпрос, като полагаш старание да проявиш разбиране, както към отговорите, така и към възможностите на другите да ти отговарят.Под възможности имам предвид фактора време.
Това не съм аз, нито пък правя реклама на астролога, която не познавам, а го показвам за справка, колко струва подобен труд- за отговор на конкретен въпрос 100лв. http://astrolive.info/paid-forecasts/
Поне едно уважение може да има тук към хората, които отделят време за другите даром.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #1739 -: Юни 29, 2019, 06:29:13 pm »
Развитието на делото за теб няма да е фатално, дори в извесетн смисъл ще е благоприятно, а що се отнася до работата- там може да има някакви промени, да имаш противопоставяне с ръководството, но до напускане няма да се стигне.

Обратна връзка

Чувствам вътрешно удовлетворение, защото не отидох на делото, въпреки риска - глоба от съда и отстраняване от работата. Не можех да отида и цял живот да ми тежи на съвестта. Прецених, че на колежката не дължа нищо, че да заставам на нейна страна. Достатъчно съм ѝ помагала в работата и я бях помолила да не ме пише свидетел... Направих си една равносметка за колко хора съм се застъпвала и после как съм го отнасяла. Затова реших, че е вече време да мисля първо за себе си.

...


Та, ето и въпросите, които ме вълнуват -  "Ще ми бъде ли връчено предизвестние или ще направят всичко възможно аз сама да напусна?", "Как ще се развият нещата на работата за мен?"

Благодаря много предварително!!!
« Последна редакция: Юни 30, 2019, 06:39:07 am от romantica »