Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562334 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #45 -: Януари 28, 2014, 12:24:50 pm »
Папи, може ли да сложиш карта с прогресии и дирекции

сложих я тук

все ми се струва, че и друг път съм я слагала

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #46 -: Февруари 09, 2014, 11:25:20 am »
Понеже наскоро отново останах без работа,поствам  предстоящия солар с молба за вашите коментари именно в тази област-развитие в професионален план при мен.Предварително ви благодаря за помощта.
« Последна редакция: Февруари 11, 2014, 02:53:13 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #47 -: Февруари 09, 2014, 12:08:06 pm »
Парични проблеми определено ще има през годината, но това не значи, че постоянно ще си без работа. Сатурн ти е у6, а по транзит е в опозиция на слънце в десети, най-големи пречки вероятно ще има на стационарна фаза и +/-1* от точен аспект със слънце. Вероятно работата няма да отговаря на очакванията

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #48 -: Февруари 09, 2014, 02:33:46 pm »
Според мен картинката ще изглежда по същия начин, както я описаха Веско и Папи,

- ups & downs във финансово отношение, ще има притеснения определено още повече, ако имаш задължения към някоя институция/заради планетите във везни/
- работа, която може да не удовлетвори очакванията ти, макар те да са по-големи/откъм заплащане/ - екзалтиралия Юпитер получава квадратури от сол.Луна и сол.Уран
- неочаквана помощ от близък човек/вероятно към края на сол. година/ :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #49 -: Февруари 10, 2014, 09:54:46 am »
Муун, следващият солар ти е много подобен на настоящия. Не подбирай, не се застоявай с обичайното "ще си поема малко въздух", ще избирам по-внимателно и т.н. Вероятно е да ти се предложи работа, която не отговаря на квалификацията ти, смяташ я за под нивото си и т.н. Давай, скачай, после можеш да се изненадаш, като смениш перспективата. Изглежда ти, че ще работиш слугинаж само за комата хляб, но може и да ти отвори неочаквано очите такова предложение и да си намериш попрището. Саде сати е по-добре да се отиграе с такъв тип слугинска работа за ограничени пари, отколкото да изпадаш в самота и депресия затворена в къщи.  Ако нямаш финансови проблеми и е много мъчително за теб да правиш компромиси, се захвани с някаква благотворителна работа или изработвай неща от вкъщи, но все пак по-добре е да си се моташ сред хора.
На къщния ми Телец (на твоята дата е) Сатурн срещу Слънце му се отрази по подобен начин - с прекъсване на работата и тотална смяна на попрището - почна с неудовлетворение, макар и за повече пари, но не толкова престижна работа. Сега е все по-надъхан, с повече свобода, с реален резултат от работата и т.н. При теб е минал и първият удар към Луна вече, би трябвало да се събираш лека-полека...

De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #50 -: Февруари 10, 2014, 03:11:20 pm »
 :38:  Хиляди благодарности,за тълкуването на солара ми,на всички включили се!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #51 -: Февруари 10, 2014, 09:20:02 pm »
Ти пък отсега за юни чак :)
Тва е ехеее

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #52 -: Февруари 11, 2014, 05:15:51 pm »
Тъндър, аз си мисля за промяна в дома, в положението ти, в семейството. Но ти ли в другия форум казваше, че ще се жениш? Някой си подготвяше сватбата, ама то един или двама ли са... не помня  :57: - обърнати оси на ИЦ/МЦ и АЦ/ДЦ. Луна в 10 натален и 4 соларен.
Юпитер в 5 соларен и 11 натален - ще се събираш с хора по хубави поводи, щастливи, ще се завързваш познанства с приятни на теб нови хора.
Венера във 2 соларен и 9 натален - ти ли беше юрист? Процесуалното представителство може да ти хареса тази година. Ще имаш досег със съда, с пътуване в чужбина, с някакво разширение в обучение или възгледи, което целиш и което ще се случи, както го искаш.
Марс ще ти дава стимули да печелиш и да се развиваш в отношения с хора, не сама. Ще си в група и ще имаш помощта на тази група да го правиш. В опозиция е с Уран - ще владееш положението в тази област и няма да допускаш изненади, но няма да има гръмки поводи за разтеж.
К6 на солара ти обхваща 12 и 1 и ти се пада върху Венерата, а тя ти управлява натални 8 и 2. Мисля, че ще работиш малко зад кулисите, малко трудна работа или такава, която другите не искат да вършат, но ще ти е от полза за бъдещето.
При така засегнати 12 и 1 от 6 соларен и 6 и 7 от 12 соларен си мисля, че може да работиш не толкова явно и видно за другите, с резултат, който няма веднага да се появи, но ще се развиваш по този начин. Работиш ли с чужденци или някакви перводи да правиш?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #53 -: Февруари 11, 2014, 05:42:09 pm »
Еми, добре де, изключи правната информация и прочети останалото  :012:
Според мен ще ти е добра и спокойна година. Ще полагаш основи и ще работиш върху целите бавно, но резултатно.
И определено ще има промени по жилищните въпроси, дома, семейството. Дори и ако е да си намериш гадже и да заживеете заедно. 4д е срещуположен на 10д, а при теб соларния си е в 10д. Че и Луната там.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #54 -: Февруари 13, 2014, 01:41:51 pm »
Може би аз самата все очаквам някакви грамадни работи да се слуват изведнъж и се чудя защо нищо не става, а вместо това стават някакви предхони плавни неща, как да ги забележа аз тях  :D :D

Тъндъре, колкото повече налазваш в окултното, колкото повече осъзнаваш нещата, то толкова повече картата ти започва да работи почти невидимо. Има събития, но те са по-скоро плод на вътрешният ти живот, а не на външния. Преди години и аз така драпах да се случват нещата, а те не и чак после осъзнах, че се случват, но вътрешно.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #55 -: Февруари 13, 2014, 02:31:35 pm »

За тазгодишния солар имам съвпад на СЛВ, Луна и Марс в 9 соларен върху моето АЦ (наталната ми Луна е на К7) и Плутон в 1 соларен и 3 натален. Как го тълкувате?

Може би си внушавам, но като че ли стари емоции се появиха. Неприятни чувства, от които ме стягаше стомаха от нерви и ми идваше да вия. Надявам се този Плутон в 1 соларен да ме спаси, а и имам изгряваш Стрелец...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #56 -: Февруари 13, 2014, 02:53:31 pm »
Че Стрелците също сме от най-големите мързеливци (редом с Рибите).  :012:

Лъв-мързел.
Рибите не са мързеливи,а не издържат дълго на физически труд ,поради естеството на природата им.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #57 -: Февруари 13, 2014, 02:57:19 pm »

За тазгодишния солар имам съвпад на СЛВ, Луна и Марс в 9 соларен върху моето АЦ (наталната ми Луна е на К7) и Плутон в 1 соларен и 3 натален. Как го тълкувате?

Може би си внушавам, но като че ли стари емоции се появиха. Неприятни чувства, от които ме стягаше стомаха от нерви и ми идваше да вия. Надявам се този Плутон в 1 соларен да ме спаси, а и имам изгряваш Стрелец...
Да, сол Плутон в 1д дава сила да се справиш с по-големи натоварвания, независимо физически или емоционални
сол СЛВ в 9д може да те прати в чужбина, годината е благоприятна за постъпване във ВУЗ, за стаж, особено в чужбина, за интелектуална и издателска дейност

Е, да, но е върху АЦто и ЮЛВ съвпада с Луната. Ще преработвам стари чувства. Че и Марс и Луната до СЛВ :lol_hitting:

Имам усещането, че вече е започнал да действа предварително.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #58 -: Февруари 13, 2014, 03:24:26 pm »

Е, да, но е върху АЦто и ЮЛВ съвпада с Луната. Ще преработвам стари чувства. Че и Марс и Луната до СЛВ :lol_hitting:

Имам усещането, че вече е започнал да действа предварително.
Добре, живей си с усещането- за какво тогава питаш  :012:
и така без карта е приказки наизуст

Ей, алооо, вожд днес в депресия!!!  :d030: След един месец ще кача картата, като дойде РД...  :38: сега е рано, само си питам
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #59 -: Февруари 13, 2014, 04:33:07 pm »
Яя, марс на асц в сол карта не е яко, ще изчакам да качиш карта, но внимавай със здравето