Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 113397 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #570 -: Ноември 25, 2018, 09:22:53 am »
Хм той като моята квадратура на светилата има, само че във втора декада. Отнесен да ти изглежда повече от нормалното? :)
Даже ненормално отнесен.Обаче си е намерил жена с много земя :012: той няма.
Сетих се,че от известно време се интересува много от алкохол,вари ракия,чете,бере ябълки и други ,въпреки ,че не е пияница,не се напива,някакъв небивал интерес го е обзел по производственият процес,дори етикети си напечата да ги лепи по шишетата с годината на реколта. :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2018, 09:28:06 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #571 -: Ноември 25, 2018, 09:27:09 am »
Юпитер и нептун в кои знаци са?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #572 -: Ноември 25, 2018, 09:30:26 am »
Юпитер в 26*риби на к4,Нептун в 1-ви,11*стрелец.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #573 -: Ноември 25, 2018, 09:35:38 am »
Юпитер в 26*риби на к4,Нептун в 1-ви,11*стрелец.

Много интересно, значи и той има и нептунова квадратура в момента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #574 -: Ноември 25, 2018, 10:39:06 am »
Тери,брат ми има Слънце в 13*риби,новолунието ще е там.

Нептун сега ще е стационарен върху Слънце, което е важно, а Новолунието може да покаже защо трябва да му е важно да се ангажира с Нептунови работи или да стане малко нептунов в дома, където има Лъв на куспидата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #575 -: Декември 12, 2018, 12:14:34 pm »
Нептун сега ще е стационарен върху Слънце, което е важно, а Новолунието може да покаже защо трябва да му е важно да се ангажира с Нептунови работи или да стане малко нептунов в дома, където има Лъв на куспидата.
Рени,К9 му е в лъв и се ангажира с Нептунови работи около първото си дете,или 5дом на първото дете.
к4 в риби,това е 12 дом на детето му.Положението е критично.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #576 -: Декември 12, 2018, 05:40:25 pm »
Рени,К9 му е в лъв и се ангажира с Нептунови работи около първото си дете,или 5дом на първото дете.
к4 в риби,това е 12 дом на детето му.Положението е критично.

Сафо, би трябвало като влезе Нептун в 14* "положението" вече да не е така критично.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #577 -: Октомври 14, 2019, 06:47:39 am »
Сафо, би трябвало като влезе Нептун в 14* "положението" вече да не е така критично.
Да,поуспокоиха се нещата при него. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #578 -: Октомври 28, 2019, 07:14:55 am »
Транзитен Нептун на к4 ,идва от 12 дом.Някоя лунация ли трябва да го задейства?На куспида би трябвало да е силно действието.Гледам и производни домове винаги.Има голяма вероятност да правим баня,водопровод.В жилището ни има още едно помещение,с отделен вход,което още не е обзавеждано.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #579 -: Октомври 28, 2019, 12:21:12 pm »
Сафо, всеки бърз транзит може да активира бавния такъв. Разгледай тр.Марс какво ти прави в момента защото той е диспозитор на нат. Нептун. Практичните, материални, "земни" дела е добре се случват, когато външните планети са ретро. Тогава са близо до Земята и тяхното влияние е на материално ниво по-скоро, особено, ако аспектите са тригон, секстил.
Тр. Нептун през 4-ти се случва веднъж в живота, разбира се, че е важно и ще държи ИЦ поне 3 г. Веднъж е бил директен през него, сега ретро, предстои отново да мине директен-върху това помисли. Какво е за теб Нептун ? 4-ти дом ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #580 -: Октомври 28, 2019, 04:49:30 pm »
Рени, благодаря много! Като си чета написаното, все едно съм слабоумна😁Транзитен нептун ще кацне скоро на к4 на мъжа ми. К4 е 21 градус риби. Сега все още е опозиция на Марса и меркурият му. Три години е много дълго време....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #581 -: Октомври 28, 2019, 09:16:58 pm »
Сафо, догодина Нептун ще спре в 20 * Риби, което е почти на к4 и оттогава броиш 3 г . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #582 -: Ноември 01, 2019, 06:15:27 am »
Благодаря Рени!Защо 3 години,не схващам?!На к4 Нептун ще е в антисия Уран,опозиция Плутон(в някакъв момент),тригон Венера,секстил Сатурн.Транзитен Марс към момента ще е в риби,съвпад Нептуня,пфу :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #583 -: Ноември 08, 2019, 10:57:13 pm »
Благодаря Рени!Защо 3 години,не схващам?!

В период от 3 г. докато Нептун "промива/омагьосва" една точка  ставаме подозрителни в тази област, затова е важно да проумеем кога наистина  усещаме интуитивно външния свят и кога сме параноично настроени спрямо другите. Умът ни е отворен за всичко заобикалящо ни, но трудно обработва информацията. За разлика от Уран и Плутон, Нептун няма мнение, а само настроение, емоции, усещания, нюанси, илюзии, намеци, видения и затова в тези 3 г, периоди сме заслепени в съответната област, ставаме някак безпомощни и се нуждаем от подкрепяща фигура и трезва, обективна външна преценка за ситуации.Но пък Нептун ни отвежда в напълно нова среда, егото на съответната омагьосана планета става по-малко арогантно и започваме да изразяваме по-меко аналогиите на тази планета или случващото се в активираната област.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #584 -: Ноември 08, 2019, 11:26:49 pm »
А защо на мен ми казаха наскоро,че Нептун ми била най-силно поставената планета,аз винаги съм мислила, че е Сатурн.