Последни публикации

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Рени - Април 14, 2024, 10:31:55 am »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".

Сафо, положи усилия да овладееш крайностите, в които изпадаш. Ето, Сатурн, вече се надига, тежко  тежко из под хоризонта, периодът до първа му станция е подходящ точно затова- усилия, дисциплина, както и да разбереш с кого и какво искаш да се съобразяваш.  :)
82
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от missmkn - Април 13, 2024, 09:40:23 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.

Благодаря за обратната връзка!
Това съм ти писала по действащия до август солар, че ще е акцентиран 10д.

има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето

Да, аз си ги преглеждам тези неща периодично, но наистина се притесних дали има изгледи конкретно за уволнение, защото както Юпитер е там може и повишение да се случи, примерно като промяна.
83
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от akruks - Април 13, 2024, 08:50:32 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.

Благодаря за обратната връзка!
Това съм ти писала по действащия до август солар, че ще е акцентиран 10д.

има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето
84
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от missmkn - Април 13, 2024, 08:38:50 pm »
Вижда ли се нещо хубаво в бъдеще с този човек? Има ли смисъл? Дава ли се, че ще имаме най-накрая спокойни отношения?

Аз съм синьото, той оранжевото. Благодаря!
85
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от akruks - Април 13, 2024, 08:38:13 pm »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".
Да си жива и здрава!  :)
86
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 13, 2024, 08:37:33 pm »
Акрукс,определено не съм наясно с проучването на Гоклен,ти също.
Затова пуснах линк със статия на Николай Колев, подробно е описано кога, защо и как!
Първо е изследвал учени в различни области и Сатурна им, после спортисти и Марса им, на много по-късен етап е проучвал обикновени хора, а накрая хора от други държави и Америка.
Написах за Марс в Близнаци, като цяло, че е пъргав, ако не в ръцете и в краката, в ума и на приказки. Моя позната по едно време с 3 телефона ходеше, на всеки оператор сим карта с минути и не млъкваше, чак главоболие съм получавала в нейно присъствие. Навремето съм чела в книга, че Марс в този знак е склонен да "работи" на празни обороти, оприличава го автора на пъстърва, която плува срещу течението да си хвърли хайвера, че в един момент се изтощава... Моята позната смени стави и на двете колена, вече е пенсионерка, но си е намерила работа като чистачка в голям мебелен магазин, пенсионира се като чистачка на военното летище, взе заплати накуп, ползваше привилегии като служител на армията. Иначе е професионален готвач, работеше в столовата, но като се влоши с краката не можеше да стои права – вени, стави, кръвно, напълня, затова смени работата, по-скоро професията, тъй като на едно и също място работеше и се пенсионира. При нея Сатурн У1 е в гокленова зона в 12д., Слънце, Меркурий, СЛВ и Венера в 9д. , Нептун и Юпитер в началото на 10д. също са в зоната. Марс е в 5д, но не зная да е спортувала, иначе обича да ходи насам натам по санаториуми, на гости, ресторанти и т.н.

И все пак, на твоята позната с със Слънце и Марс до АС в Близнаци, в гокленова зона, професията съответства – работата в архива е свързана с книжнина и документация, пък ти си ме плюй на воля, хич не ми пука!
87
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от missmkn - Април 13, 2024, 08:31:34 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.
88
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 03:56:07 pm »
Акрукс,определено не съм наясно с проучването на Гоклен,ти също.
89
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 03:54:37 pm »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".
90
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 03:50:44 pm »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10