Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 302271 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1500 -: Януари 24, 2018, 03:48:31 pm »
Много благодаря, Рени :58:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1501 -: Януари 27, 2018, 02:10:15 pm »
Аз имам по натал Юпитер-Слънце в антисия- значи мога да се пробвам на игри на късмета. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1502 -: Януари 27, 2018, 02:36:30 pm »
При мен, тр. Венера утре точно ще е съвпад със Слънцето, Юпитер тригон Юпитер, а тр. Луна ще е във 2-ри дом, но опозиция натален Сатурн.
Много се развълнувах.  :cheer: Ама, едва ли, но ще пробвам и без това имам едно билетче с печалба, което стои в мен още. Само да не е това, че е 3 лв.  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1503 -: Януари 27, 2018, 02:59:00 pm »
Венера още не се вижда, какво ще печелим тогава-чушки и домати ли ?Макар Марс и той току-що влезе в юпитеров знак  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1504 -: Януари 27, 2018, 03:06:54 pm »
Имах впредвид с моето Слънце, ако има значение.  :012:  И чушки и домати не отказвам.  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1505 -: Януари 27, 2018, 03:12:05 pm »
Образно казано няма нужда да търсиш принципът на Юпитер той постоянно присъства фоново като ти съдейства да светиш там където искаш.

Да, аз съм така по натал и наистина са ми казвали, че където влезна и става светло, така действам на хората и така ме виждат
 като светла личност, но при  мен Юпитер е и най-високо.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1506 -: Януари 27, 2018, 03:15:46 pm »
Аз се пошегувах с билетчетата, нямам вяра в лесни печалби, затова няма и как да спечеля. 
Гинка от Дубница, да е жива и здрава, и да си ги харчи с много кеф.  :D Аз ще ям чушки и домати, ама пълнени с любов.  :D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1507 -: Януари 27, 2018, 03:43:09 pm »
Да, аз съм така по натал и наистина са ми казвали, че където влезна и става светло, така действам на хората и така ме виждат
 като светла личност, но при  мен Юпитер е и най-високо.

А,при мен Сатурн. :)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1508 -: Февруари 25, 2018, 11:27:19 pm »
Опреснавам темата с въпрос за транзитен Юпитер.

При съвпад категорично съм установила, че той носи физическо уголемяване, но и при тригон ли?!
Мина тригона му с Asc. Приех задържането на вода и 2-3 кг. отгоре.
Но, сега и с нат. Марс се държи по същия начин. Юпитер транзитира 5ти дом.
Управител е на 6ти. Носи ми и удоволствие от работата, но и сериозно отесняване на дрехите  :(

Нещо друго няма ли да укропни Юпитер? Някак не върви планетата на щастието да се реализира само под формата на килограми  :o
« Последна редакция: Февруари 25, 2018, 11:41:52 pm от lina »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1509 -: Февруари 26, 2018, 12:03:38 am »
 Лина, не  е просто Юпитер, има в момента Слънце, Меркурий, Венера, Нептун, Юпитер във водната стихия, без планети във Въздух, нормално е до 06.03. да има задържане на течности, забавяне на обмяната на веществата. Водата се комбинира добре със Земя и с Въздух или нужда от режим, дисциплина, постна  и влажна храна,както и повече общуване, споделяне на емоциите.Луната е първа четвърт също, така че има тенденции към трупане също. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1510 -: Февруари 26, 2018, 11:36:45 am »
Благодаря ти, Рени!  :-*

Като му се вижда края, ще ми е по-леко.
Предполагам, че водният ми Asc допълнително допринася за положението.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1511 -: Февруари 26, 2018, 04:23:37 pm »
При мен Юпитер премина през нат. Венера и е в съвпад със СЛВ - нищо конкретно не мога да припиша на този транзит

Алена, сега при монданен стелим в Риби с Венера там, има ли някаква проява от Юпитер към Венера/възел, както предположих ? Нещо по партньорските теми, социални изяви, споделени преживявания, подаръци, срещи, които за в бъдеще да ти донесат благосъстояние, реклама, покана за някъде, организирано пътуване, "войната вкъщи" да не е на дневен ред ? 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1512 -: Март 02, 2018, 03:51:36 pm »
Имам един огромен подарък в размер на няколко хиляди лева, който безкрайно ме изненада - от онези неща, котио никога не си си мислил, че може да ти се случат, нито тайно си се надявал някога. Предложиха ми го на 22 февруари и ще го получа ефективно на 12 март. Но междувременно - излязоха доста изненадващи и непредвидени разходи и се декапитализирах много :( Но не са за лошо. Източих си, обаче кредитната карта, което не исках да се случва, но ... нямаше как - та Юпитер с едната ръка по Венера  дава подаръци, с другата  - по Венера, като У2 в 8 дом - дава "кредити"  ???

И по партньорската тема има голяма промяна в положителна светлина. Сега предстои ретроградие. В последните дни - много се размислих за някои партньорско-финансови теми и като ми се избистри темата - ще я повдигам. Това ретроградие, вероятно ще е в тази посока при мен.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1513 -: Март 02, 2018, 05:10:15 pm »
Аз се пошегувах с билетчетата, нямам вяра в лесни печалби, затова няма и как да спечеля. 
Гинка от Дубница, да е жива и здрава, и да си ги харчи с много кеф.  :D Аз ще ям чушки и домати, ама пълнени с любов.  :D
държавата на Гинки и калинки  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1514 -: Август 30, 2018, 01:39:30 pm »
Дупитер в стрелец на 8 ми ноември. Чакате ли го? Предишния път е било 2007 г.

В кой дом ще е, какви аспекти ще направи и какво е било при предходния му транзит в стрелец?
Frankly, my dear, I don't give a damn.