Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 117045 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #300 -: Април 26, 2018, 05:06:07 pm »
Привет!

"Ще успея ли да открия заека? Ще се върне ли?"

Случайно или не вкъщи дойде едно малко диво зайче и го гледахме няколко седмици. Днес обаче е избягал  :( Търсихме го, но не го открихме. А съседите са кофти хора... Дано поне да оцелее. Аз исках да го погледам малко, за да поотрасне и щях да го пусна на полето.

Дивите трудно оцеляват в плен, обикновено умират. Ако го намериш може да го занесеш в "Дивите Животни".
Има ли близо до вас ливади?

По хорара, не мисля, че ще го намерите

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #301 -: Май 02, 2018, 05:17:53 pm »
Здравейте,
моля за помощ.Откраднаха колелото на сина ми и зададох хорарен въпрос дали ще се намери.
Имаме подозрения кой може да е, но полицията не иска да ни обърне внимание.Моля ви за мнение по хорара.
Прикачам картата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #302 -: Май 02, 2018, 05:34:44 pm »
Откраднаха колелото на сина ми и зададох хорарен въпрос дали ще се намери.

Въпроса го задаваш ти, а не детето ти, предполагам?

Къде е откраднато – пред дома ви или на някоя детска площадка, пред училище, кино или място за забавления?
Поразпитайте съседи, другарчета и съученици. За някой подрастващ ли имате подозрения?

Последният аспект на Луната е тригон с Меркурий, естествен сигнификатор на вещта. Но не съм много сигурна дали физически ще ви върнат вещта. Меркурий също така е сигнификатор на питащия. Опитай се да проучиш, да потърсиш повече информация. Меркурий излиза от ретро сянка. Може да попаднете на някоя следа, но за вещта не съм сигурна, с този късен Асцендент.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #303 -: Май 02, 2018, 05:44:35 pm »
Лили , много благодаря за отговора.Да , аз го задавам въпроса.

Честно казано го бях отписала, но днес един комшия ми каза, че точно тогава е поръчвал пица и това е единственият външен човек, който е влизал в кооперацията- доставчика на пица.
По принцип живеем в много малка коооперация и няма външни хора.Всички са изненадани, че е изчезнало.

Реших , да подам жалба в полицията след като имам вече някаква следа, но изобщо не съм сигурна дали ще го проверят въпросният доставчик.Общо взето ми казаха да забравя.Стойността била под 2 минимални заплати.....................това много ме вбеси, то ако е така всички да почнем да крадем,защо да работим.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #304 -: Май 02, 2018, 06:01:50 pm »
И на мен преди 2 години ми откраднаха колелото, ходих в полицията и подадох жалба, даже отидоха с мен до мястото, понеже там трябваше да има камера, обаче се оказа, че не работи. Още тогава полицаите ми казаха, че "на руския пазар мога да си намеря евтино колело", а аз им казах, че "точно там трябва да следят за открадната велосипеди, понеже най-вероятно циганите там ги продават".
След няколко месеца получих писмо с отговор на жалбата ми, че нищо не е намерено и че случаят е приключен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #305 -: Май 02, 2018, 06:03:58 pm »
Предполагам, че не е кооперация от затворен тип, с портиер и камери за видеонаблюдение на партера?
В малки входове и кооперацийки хората се знаят и обикновено си имат доверие. По-логично е да е външен човек. И ако няма видеозапис или свидетел, видял как отмъкват колелото, трудно ще откриеш виновника.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #306 -: Май 02, 2018, 06:24:56 pm »
Здравейте,
моля за помощ.Откраднаха колелото на сина ми и зададох хорарен въпрос дали ще се намери.
Имаме подозрения кой може да е, но полицията не иска да ни обърне внимание.Моля ви за мнение по хорара.
Прикачам картата.
колелото на сина ти е представено от ретрограден юпитер,което е отговор Да

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #307 -: Май 02, 2018, 11:02:47 pm »
колелото на сина ти е представено от ретрограден юпитер,което е отговор Да

Благодаря!Дано да си права!
Ще пиша, ако има развитие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #308 -: Май 06, 2018, 12:41:11 am »
Здравейте,
моля за помощ.Откраднаха колелото на сина ми и зададох хорарен въпрос дали ще се намери.
Имаме подозрения кой може да е, но полицията не иска да ни обърне внимание.Моля ви за мнение по хорара.
Прикачам картата.
колко е голям синът и.първо дете ли е? ако е първо дете колелото е представено от Нептун в негов 1д и има вероятност да не е откраднато. Няма да се намери, но.пък може да научиш тайна на сина си

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #309 -: Май 06, 2018, 03:52:44 pm »
колко е голям синът и.първо дете ли е? ако е първо дете колелото е представено от Нептун в негов 1д и има вероятност да не е откраднато. Няма да се намери, но.пък може да научиш тайна на сина си
Акрукс,моля,би ли се вгледала по-добре!!Или аз съм кьорава?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #310 -: Май 06, 2018, 04:31:24 pm »
колелото на сина ти е представено от ретрограден юпитер,което е отговор Да
Повлияна от тълкуването на Акрукс,се замислих,ако имаш племенник/ца ,може да го е взел да се повози.

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #311 -: Май 06, 2018, 05:37:09 pm »
Сина ми другия месец става на 9г.Първото ми дете е.
Няма начин да не е откраднато.Няма кой да го вземе да го покара.Нямам племенница.
За себе си съм сигурна кой го е взел.Времето съвпада мн точно.
Тормозя полицаите да проверят все пак човека , но само ми обещават и после нищо не правят.Ще продължавам да им вися на главите докато поне не го проверят.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #312 -: Май 07, 2018, 02:32:27 pm »
Акрукс,моля,би ли се вгледала по-добре!!Или аз съм кьорава?
на знак Риби основен у-л е Нептун, а Юпитер е съуправител
Нептун У2, У3 във 2д на сина показва разсеяност, измама от страна на негов съсед, съученик
Търсим разходящи аспекти, в случая Марс У4, У5 ва 12д. за сина е в разходящ хармоничен аспект с Нептун У2, У3- човек от дома, в случая кооперацията, с когото си е играл сина, негов приятел, тайно го е прибрал, не е външен човек, защото няма разходящ аспект с У7

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #313 -: Май 08, 2018, 03:20:44 pm »
Хм.....сега като се замисля в деня , в който изчезна колелото първо се усъмних в сина ми, че го е забравил в парка и изобщо не го е прибрал.После почнахме да сглобяваме ситуацията и отпадна тази версия.
Сина ми наистина е мн разсеян и аз обвиних първо него, но вече съм абсолютно сигурна, че не е той.
Акрукс, възможно ли е в хорара да е отразено точно това мое съмнение в сина ми.......

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #314 -: Юни 10, 2018, 05:39:02 pm »
Към днешна дата ,ни вест ни кост от колелото. Явно няма да се намери.