Автор Тема: Карти на известни личности  (Прочетена 76957 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карти на известни личности
« Отговор #360 -: Февруари 06, 2018, 10:59:19 pm »
Няма да им се даваме на транзитите.  :012:
И аз имам сатурнови сега, учудващо добре ги усещам, поне на този етап.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #361 -: Февруари 07, 2018, 10:10:15 am »
Тук се е включил Уран- внезапна смърт , СД Уран 29*23' Везни , квадрат с Марс
СД Сатурн ингрес в марсов знак - 0* 21' Овен
Интересното е, че няма кой знае каква активност по транзити в момента. По карта без час.
Обикновено при смърт се включват Сатурн, Юпитер, Лунни възли, бърз транзит на Марс също може да проработи.
Може да има някаква активност по ъглите, но няма как да знаем.

Ако е пълнолунен,то тр.Плутон е връх на т-каре със светилата
тр.Юпитер скоро е квадратирал Сатурн/Марс опозето на Нодалната ос
дир.сатурн интрес овен тригон към марс/слв ,ЛЗ на  31.01.2018 в лъв го отключва ,заедно с тр.марс тригон-марс/слв,секстил сатурн/юлв
пр.луна в телец скоро е била в т-каре със опозе сатурн-марс на нодалната ос
дир.плутон е в т-каре с нодалната,на косъм да се разпадне

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Карти на известни личности
« Отговор #362 -: Февруари 07, 2018, 11:24:04 pm »
Днес гледах репортаж за екстремния акробат Фреди Нок - ходи на въже, на стотици метри над земята. Има 22 световни рекорда.

Впечатление ми направи точният аспект Марс/Плутон.

Част 1: https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/neverojatnata-istorija-na-svetovno-izvestnija-ekstremen-artist-fredi-nok.html
Част 2: https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/fredi-nok-pravete-tova-koeto-obichate-i-shte-badete-vinagi-mladi.html

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карти на известни личности
« Отговор #363 -: Февруари 07, 2018, 11:38:36 pm »
Марс/Плутон/Уран в квадрат със Слънце.
А с тоя съвпад Луна/Сатурн как не е пъзльо, не знам.  :012:
Но също така този аспект дава добре пресметнати ходове, особено във Водолей. Ако е в Риби, ще има тенденция към повече страхове, а също зависимости.
И Слънцето е близо до Кету, освен че има квадрат с три малефика. Явно си има афинитет към риска.
Но това е поредната карта без час.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Карти на известни личности
« Отговор #364 -: Февруари 07, 2018, 11:44:21 pm »
Не открих часа на раждане. Но някой, ако ходи в Зала Арена на представлението, в което ще участва, може да го попита :012:

В интервюто споделя, че на няколко пъти се е разминал със смъртта. Вярва в ангели. И споделя, че някаква сила го пази.

Прилича ми на АС дева, а и пасва с Марс/Плутон/Уран в 1 дом. А останалото като на Юпитер в 12 дом.

Моите определения са странни и не всеки път логични, знам :)
« Последна редакция: Февруари 07, 2018, 11:49:17 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #365 -: Февруари 08, 2018, 12:13:44 am »
Трябва да има Везни, Въздух, Венера за равновесие и баланс в картата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #366 -: Февруари 08, 2018, 12:43:52 pm »
Не открих часа на раждане.

В интервюто споделя, че на няколко пъти се е разминал със смъртта. Вярва в ангели. И споделя, че някаква сила го пази.

Прилича ми на АС дева, а и пасва с Марс/Плутон/Уран в 1 дом. А останалото като на Юпитер в 12 дом.

мъжът ми е с ас Дева и Марс/Плутон/Уран в 1д. , а когато се гаджосахме навремето ми сподели, че тайничко ни е завиждал (на спелеолозите) докато ни е гледал как тренираме по скалите в крайградския парк, а го е било страх да се присъедини и се е задоволил с това да е младши инструктор по туризъм, аз се водех по документи инструктор по пещерно дело  :)

Когато няма час на раждане може да се построи карта със Слънце за АС, която също дава добра информация, по прогресия и солари също. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Карти на известни личности
« Отговор #367 -: Февруари 09, 2018, 09:20:07 am »

Когато няма час на раждане може да се построи карта със Слънце за АС, която също дава добра информация, по прогресия и солари също.
[/quote]цитат на Акрукс

Да,затова в картата на Шарлопов Венера е важна.У1,У8 базистни домове.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Карти на известни личности
« Отговор #368 -: Март 19, 2018, 01:08:40 am »
Иии...Хуан Мартин Дел Потро е победителят на Индиан Уелс
« Последна редакция: Март 19, 2018, 01:43:54 am от Papy »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #369 -: Март 19, 2018, 02:36:38 pm »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Карти на известни личности
« Отговор #370 -: Март 19, 2018, 05:51:49 pm »
Ха, дори има общо между двете карти

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Карти на известни личности
« Отговор #371 -: Май 04, 2018, 08:12:42 pm »
Картата на Георги Аспарухов-Гунди, без час точен, с транзити за деня на катастрофата. За пореден път забелязвам Венерин възврат в деня на смъртта на човек, ама като не зная кой управлява.. Той е красавец с трапчинки може и у1 да му е. Някой ако е чул за ац да каже. Има точен нат. съвпад Уран/ Меркурий, тр Сатурн там на градус  ..Обрат на възлите е имал и явно няколко затъмнения са били в квадрат към светилата му, кой знае още колко неща, а за дирекции и прогресии не говорим още ..Тр Марс в точен съвпад с южният му възел и тригон към венерения възврат точен много задействана е била картата от затъмнения но можеше и нещо убаво да го споходи сигурно дирекциите са по хард Дир Слънце а може и Луна съвпад нат сатурн каре Марс активира му карето.
« Последна редакция: Май 04, 2018, 09:59:49 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Карти на известни личности
« Отговор #372 -: Май 05, 2018, 07:05:29 am »
Картата на Георги Аспарухов-Гунди, без час точен, с транзити за деня на катастрофата. За пореден път забелязвам Венерин възврат в деня на смъртта на човек, ама като не зная кой управлява.. Той е красавец с трапчинки може и у1 да му е. Някой ако е чул за ац да каже. Има точен нат. съвпад Уран/ Меркурий, тр Сатурн там на градус  ..Обрат на възлите е имал и явно няколко затъмнения са били в квадрат към светилата му, кой знае още колко неща, а за дирекции и прогресии не говорим още ..Тр Марс в точен съвпад с южният му възел и тригон към венерения възврат точен много задействана е била картата от затъмнения но можеше и нещо убаво да го споходи сигурно дирекциите са по хард Дир Слънце а може и Луна съвпад нат сатурн каре Марс активира му карето.
Венера е диспозитор на светилата.Виж къде е Юпитер по прогресия дирекция.Дир.Венера съвпад Юпитер също.Юпитер  у8 д.и 11д.от Слънце.И е в 3ти.
« Последна редакция: Май 05, 2018, 08:45:35 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #373 -: Май 07, 2018, 03:51:36 pm »
Картата на Георги Аспарухов-Гунди, без час точен, с транзити за деня на катастрофата.
В същата катастрофа умира и неговия съотборник Никола Котков, транзитите важат и за двамата
 кой е карал колата от тях, че ми се губи този момент, тъкмо бях завършила 1-ви клас тогава и цяло лято от ролкови магнетофони звучеше песента в тяхна чест

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Карти на известни личности
« Отговор #374 -: Май 07, 2018, 04:26:04 pm »
Права си, не се сетих да видя картата на Котков, май той е карал, а онзи ден имаше годишнина от рождението на Гунди, затова се присетих. Сега ще примък на една неточна карта и на него, защото така е по-добре за поглед на общ знаменател или липсващ такъв . ПС -слагам и на Котков без точен час после ще я гледам тук си я складирам  :)
« Последна редакция: Май 07, 2018, 04:37:14 pm от Ребека »