Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 751258 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3915 -: Април 18, 2018, 08:35:47 pm »
..Ще намеря ли скоро човек до себе си?
Може да излезе нещо на основа приятелство и секс, но за повече на този етап не виждам по тази карта.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3916 -: Април 18, 2018, 08:41:26 pm »
Здравейте,

Ще продължат ли отношенията ми с Х?
Благодаря.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 06:32:40 pm от poli_z »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3917 -: Април 18, 2018, 08:47:39 pm »
Здравейте,

Ще продължат ли отношенията ми с Х?
Х нещо се е отдръпнал в себе си, може да има и друга

Ice_rose

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3918 -: Април 24, 2018, 01:06:49 pm »
Това ли е краят на отношенията ми с Х?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3919 -: Април 24, 2018, 02:12:06 pm »
Това ли е краят на отношенията ми с Х?
не е краят, ще имате интимен контакт

Ice_rose

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3920 -: Април 24, 2018, 02:22:11 pm »
Благодаря akruks.А да попитам по хорара вижда ли се дали  става въпрос за еднократен интимен контакт или за продължение на връзката?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3921 -: Април 24, 2018, 07:53:50 pm »
Благодаря akruks.А да попитам по хорара вижда ли се дали  става въпрос за еднократен интимен контакт или за продължение на връзката?
споменах само областта, в която бихте имали нещо общо на този етап, връзка няма

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Любовни хорари
« Отговор #3922 -: Април 24, 2018, 11:54:01 pm »
Това ли е краят на отношенията ми с Х?
Неговият сигнификатор е ретро, а У5 сменя знак- да не се е върнал към някоя стара тръпка или пък да има нова такава?
Ти си в негов 8-ми дом- ако не му се получат нещата с другата, ще кацне на твоя клон.
Силни чувства в тази връзка не виждам, той колега ли ти е?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ice_rose

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3923 -: Април 25, 2018, 10:12:17 am »
Благодаря за уточненията ще дам ОВ след време,в почивка сме в момента и не знам какво се случва с него,може и да ме е сменил с друга вече.Но няма общо с работата ми

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3924 -: Април 25, 2018, 09:07:36 pm »
Здравейте,

Ще ми помогнете ли с тълкуването на този хорар? Въпросът ми е дали ще оправим отношенията си с приятеля ми през май месец - отношенията ни напоследък охладняха. Аз съм представена от Слънцето, което е в негов четвърти дом, а той от Сатурн - в мой пети дом. Управителите ни правят сходящ тригон, заедно с луната (направи ми впечатление големият триъгълник, който сформират Слънце, Сатурн и Луна). Това ме навежда на отговор "Да". Неговият управител е в Козирог, което го прави силен, но е и ретрограден. Моят управител няма достойнства и е в негов 4 дом-това дали означава край на отношенията за него?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Любовни хорари
« Отговор #3925 -: Април 25, 2018, 09:25:04 pm »
Здравейте,

Ще ми помогнете ли с тълкуването на този хорар? Въпросът ми е дали ще оправим отношенията си с приятеля ми през май месец - отношенията ни напоследък охладняха. Аз съм представена от Слънцето, което е в негов четвърти дом, а той от Сатурн - в мой пети дом. Управителите ни правят сходящ тригон, заедно с луната (направи ми впечатление големият триъгълник, който сформират Слънце, Сатурн и Луна). Това ме навежда на отговор "Да". Неговият управител е в Козирог, което го прави силен, но е и ретрограден. Моят управител няма достойнства и е в негов 4 дом-това дали означава край на отношенията за него?
Да,ще си оправите отношенията.Къде е приятелят ти сега?Неговият упр.е на негов к12.Слънцето в 4ят му дом,ти си в домът му,или има партньор в дома му ?

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3926 -: Април 25, 2018, 09:35:07 pm »
 Благодаря ти за отговора, Сафо. :) Не, не живеем заедно и доколкото знам живее сам.. малко се притесних като се замисля, че Венера е в четвъртия му дом.
« Последна редакция: Април 25, 2018, 09:40:19 pm от Scarabey »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Любовни хорари
« Отговор #3927 -: Април 25, 2018, 09:43:41 pm »
Благодаря ти за отговора, Сафо. :) Не, не живеем заедно и доколкото знам живее сам.. малко се притесних като се замисля, че Венера е в четвъртия му дом.
Той какво работи?Нещо от вкъщи ли?Има ли дете?
« Последна редакция: Април 25, 2018, 09:46:50 pm от Сафо »

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3928 -: Април 25, 2018, 09:56:00 pm »
Работи в една софтуерна фирма, в близост до квартала, в който живее, но не работи от вкъщи. В момента си търси апартамент да купува, понеже е под наем. Двамата с него живеем в един квартал по принцип- аз тук съм си родена, а той преди няколко години се е преместил от друг град. Работихме заедно на едно и също място, но в различни отдели - там се запознахме и се харесахме. Деца няма.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Любовни хорари
« Отговор #3929 -: Април 25, 2018, 10:04:36 pm »
Работи в една софтуерна фирма, в близост до квартала, в който живее, но не работи от вкъщи. В момента си търси апартамент да купува, понеже е под наем. Двамата с него живеем в един квартал по принцип- аз тук съм си родена, а той преди няколко години се е преместил от друг град. Работихме заедно на едно и също място, но в различни отдели - там се запознахме и се харесахме. Деца няма.
Дали не бъркам нещо?! Как го назова,по име ли,или това "приятеля ми"да го разгледам по 11 дом .....