Автор Тема: Ежедневно таро  (Прочетена 29671 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #30 -: Февруари 11, 2016, 08:11:09 pm »
За тази неделя имам спешно нужда от ежедневно таро - ще имам възможност да се освободя от изпит - да видим ще се справя ли?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Ежедневно таро
« Отговор #31 -: Февруари 13, 2016, 10:05:06 am »
Цепя на:

Ден, в който ще си склонна да предприемеш инициатива и креативност, да заявиш и отстояваш себе си с увереност. По-скоро като гледам останалите карти ти е на сърце някой Крал жезли, който ти окупира, обсебва мислите и вниманието. Огнен тип зрял мъж, със Слънце в огнени знаци или в аспект с Марс, Юпитер.
Много благодаря!  :)
« Последна редакция: Февруари 14, 2016, 06:36:31 pm от Aquarius »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #32 -: Февруари 14, 2016, 05:42:40 pm »
Цепя на:

Възможно е нещо по отношение на този изпит да не е както го искаш, да не протече гладко и да не се представиш на ниво. Да има някакво разминаване и да се наложи да се адаптираш в движение. Можеш да бъдеш възпрепятствана да се освободиш от него.

Точно така стана, Стар - не се представих на ниво. Ако не ида на изпит май месец, оставам с четворка; ако ида - може и до петица да го докарам. Ядосах се, че ме отряза за някои дребни грешки и казах, че няма да ходя май. Но пък сега се разколебах, та може да ида.
 :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #33 -: Юни 28, 2016, 07:46:11 pm »
Предлагам преименуване на "Темата на Скорпионче".  :012: Шегувам се.
Да помоля карти за утре и четвъртък.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #34 -: Юни 28, 2016, 07:59:29 pm »
Нави ме. Но по-късно.  :38:
Но ако има и други желаещи, аз ще дам път.
Тези дни много ми се теглят карти. Едно ми е магично. Само дебна да има желаещи. Но гледам и да не се натрапвам, да не превземам темите.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ежедневно таро
« Отговор #35 -: Юни 29, 2016, 08:13:55 am »
Питам се кога тарото изразява нещо от външния свят, прави връзката с него, а не отразява само психологическата настройка.


обикновено големите аркани показват психологическа анстройка, особено в дневни карти

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #36 -: Юни 29, 2016, 08:58:11 am »
Скорпионче, за днес изтеглих тези карти:

       Страшният съд               Паж пентакли                Крал мечове



Днес явно трябва да вземеш решение за нещо. Или сама ще бъдеш обект на някакво решение. Но ще ти се иска да се откъснеш от всичко ненужно, да се пробудиш за нещо ново. Не и без цената на усещане за болка от загубеното, катарзисно прочистване. Може на моменти да ти се струва, че нямаш нужен опит, че мислите в главата ти са разбъркани. Но ще се стремиш към постепенно разрешаване на проблемите. Използвай интелигентни методи.
Мъж ли е причина за мислите ти?

Цепих на Деветка жезли.



Важно ти е да се самосъхраниш. Да се отдръпнеш, за да се възстановиш от битките, които водиш.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #37 -: Юни 30, 2016, 01:03:18 am »
За Скорпионче

Асо жезли              Десетка чаши              Висшата жрица



В четвъртък много хъс, енергия за семейни дела. Или свързани с деца, с нещо емоционално. Явно ще те влече да направиш нещо ново в семейството, сред близки. Но дали няма да остане само проект върху, който да мислиш? Може да се наложиш да опазиш тайна, да си замесена в нещо тайно, да контактуваш с мистична жена.

Цепя на Четворка пентакли.



Явно искаш да опазиш нещо за себе си, да задържиш позициите си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #38 -: Юли 01, 2016, 03:52:03 pm »
Скорпионче, за днес изтеглих тези карти:

       Страшният съд               Паж пентакли                Крал мечове

Днес явно трябва да вземеш решение за нещо. Или сама ще бъдеш обект на някакво решение. Но ще ти се иска да се откъснеш от всичко ненужно, да се пробудиш за нещо ново. Не и без цената на усещане за болка от загубеното, катарзисно прочистване. Може на моменти да ти се струва, че нямаш нужен опит, че мислите в главата ти са разбъркани. Но ще се стремиш към постепенно разрешаване на проблемите. Използвай интелигентни методи.
Мъж ли е причина за мислите ти?

Цепих на Деветка жезли.

Важно ти е да се самосъхраниш. Да се отдръпнеш, за да се възстановиш от битките, които водиш.

Точно денят ми премина в мислене за промяна и изясняване във  взаимоотношенията ми с мъж. Но телешкия инат надделя.  :012:



За Скорпионче

Асо жезли              Десетка чаши              Висшата жрица

В четвъртък много хъс, енергия за семейни дела. Или свързани с деца, с нещо емоционално. Явно ще те влече да направиш нещо ново в семейството, сред близки. Но дали няма да остане само проект върху, който да мислиш? Може да се наложиш да опазиш тайна, да си замесена в нещо тайно, да контактуваш с мистична жена.

Цепя на Четворка пентакли.

Явно искаш да опазиш нещо за себе си, да задържиш позициите си.

Срещнах жрицата, като разговорите ни ме отведоха в коренно противоположна посока на моето мислене и гледна точка. Споделеният опит ме накара сериозно да се замисля за бъдещите ми ходове.
Много, много съм доволна.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Ежедневно таро
« Отговор #39 -: Юли 13, 2016, 08:59:33 pm »
Привет,
Да помоля за карти за утре 14.7.2016г
 :08: :-* :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #40 -: Юли 14, 2016, 10:15:20 am »
Павла, честит рожден ден!  :38: :-*




Изтеглих ти тези карти:

Крал жезли                 Императрицата               Умереността





Хайде, орисвам те на хубав празник!  :38:

Ще имаш ентусиазъм, огън в теб. Може да имаш срещи с такъв мъж, такъв тип човек. Но днес удоволствията ще са ти важни - да даваш и получаваш радост. Може да си се настроила в началото на деня за повече действие. Но после ще ти е по-пасивно, приемащо, женствено. В край на деня ще се опитваш да съвместиш двете настроения. А може и да смесиш някакви питиета. Ще ти е балансирано и хармонично. Хубав ден.

Последната карта е Двойка жезли - с поглед към бъдещето. Явно ще имаш ретроспекция и може да си раздвоена. Но по-скоро ще те вълнува твоя мечта и посоката, с която да я достигнеш.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Ежедневно таро
« Отговор #41 -: Юли 14, 2016, 12:47:58 pm »
Благодаря за милите пожелания Емма,
 :38: започна денят ми с изписване на мама от болница ....за довечера със сигурност ще крастосам кънките с почерпка :)

               

                     Мила Емма, както винги точна...Благодаря ти!
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 09:09:36 am от pavla »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Ежедневно таро
« Отговор #42 -: Март 16, 2017, 04:34:54 pm »
За получаване на седмична прогноза с Таро препоръчвам блога и бюлетина на Ани https://www.facebook.com/4sutrinta/ Много е добра в това, което прави!