Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207195 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1095 -: Април 19, 2019, 01:40:08 am »
:017:
ами то свиренето на пиано и китара е работа с ръцете  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1096 -: Април 19, 2019, 02:03:18 am »
akruks,  не е кино, но пък е  музика.
Rahu, защо не му написа името?  :57:
В изнесените данни от раху пише- певец, актьор, композитор и т.н. И съм горда от себе си, че съвсем сама, без налучкване, познах професионалното му призвание.
Пропуснали са в професиите, че има продуцентска къща, с която Мадона подписа последния си 10г договор. Мисля, че и Раяна имаше договор там.
Твоята карта се различава- Уран е в Стрелец при теб и близо до 5д, АС съвпада със звездата Акубенс- покровител на астролозите   :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1097 -: Април 19, 2019, 03:42:00 am »
btw в този форум сякаш всеки има някакво специално астрологично умение  :012: Някои са по транзитите, други са силни в стихиите, трети синастрии... раждания, бракове и т.н. : ))
Пропуснал си хорарите  :) На моя АС са Плутон, Zosma и Coxa- двете звезди се свързват с пророкуване  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1098 -: Април 19, 2019, 04:14:41 am »
Ето още една карта със Слънце в 6д. С две кралски звезди на оста МС/IC, която съвпада с моята, но наобратно, а освен това нейната съвпада с нодалната ос, та затова и съм далеко от тази личност.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1099 -: Април 19, 2019, 11:56:59 am »
Е да, но тук Слънцето не е диспозитор на Асц...
Този Х-man или Y-woman, да работи в банка, касиер, ритуални услуги, от вкъщи като консултатнт?
« Последна редакция: Април 19, 2019, 12:34:27 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1100 -: Април 19, 2019, 01:55:52 pm »
Е да, но тук Слънцето не е диспозитор на Асц...
Този Х-man или Y-woman, да работи в банка, касиер, ритуални услуги, от вкъщи като консултатнт?
Ще кажа какво работи, след като други помислят и се изкажат, мога само да кажа, че е понатрупал някой лев с работата си, което ме и накара да потърся в астро-банката натала, за да видя какво показва, че човек ще забогатее. Дотук нищо не видях- Марс У2 заточен по знак и по дом, в куинконкс с ретро Сатурн У1. Пък аз с у2 на трон по знак и по дом, в тригон с у5,6 на трон по знак, броя цял живот стотинките  ::)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1101 -: Април 19, 2019, 03:53:08 pm »
Работата ще е по 7.ми дом, интерсептирана Дева - трудно се проявява баланс по Девените параметри. Трудности в договорите, съюзите, съглашенията, въпреки че те са акцента. Адвокат, ПР, Човешки ресурси, реклама, ТРЗ, някой кмет в село от 100 чиляка, политически деец, кварталния на партията... :D
Уран съвпад Плутон - бил е СДС-ар станал е Атакист, после ДПС-ар, накрая се е украсил като ГЕРБер....
« Последна редакция: Април 19, 2019, 03:55:19 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1102 -: Април 19, 2019, 04:10:50 pm »
Работата ще е по 7.ми дом, интерсептирана Дева - трудно се проявява баланс по Девените параметри. Трудности в договорите, съюзите, съглашенията, въпреки че те са акцента. Адвокат, ПР, Човешки ресурси, реклама, ТРЗ, някой кмет в село от 100 чиляка, политически деец, кварталния на партията... :D
Уран съвпад Плутон - бил е СДС-ар станал е Атакист, после ДПС-ар, накрая се е украсил като ГЕРБер....
Личността не е от България. Не бързай, както с отговорите, така и с очакването на отговор, нека се включат други съфорумци.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1103 -: Април 19, 2019, 04:29:52 pm »
Не бързам - казвам си моето виждане. Какво като не е от България - не се отмятам от написаното по-горе.   :72:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1104 -: Април 19, 2019, 09:53:13 pm »
"Хари Потър"  :celebrate:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1105 -: Април 19, 2019, 09:56:03 pm »
Писателството и навярно е У9 и У3 в 7-дом, там има цели 5 планети и трансформиращия Плутон е "виновника" да е такъв жанра и  ;D
ПП. Занимава се и с благотворителна дейност - ето къде излезе проявлението по 7-ми дом. Естественият господар 10-дом е в първи - личното Аз, като е в опозиции телата в 7-ми дом, от които и Венера У3 дом.
У6 в 7-ми и У7 в 6-ти бих казал, че е някаква от сферата на услугите - пожарникарка, чистачка, рекламно лице на фармацевтични продукти, медицински изделия, полицайка, медицинска сестра, данъчна служителка, дори пощальонка и др.
« Последна редакция: Април 19, 2019, 10:11:43 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1106 -: Април 19, 2019, 10:18:35 pm »
Според видната окулто астроложка Силва Д -забравих и името... сега ..май Дончева  :012: Антарес е черномагьосническа звезда ,портал на тъмните сили, през които духовете на мрака слизат на Земята  :012: та госпожа писателката има съвпад с южен възел и МЦ -носи спомен, опит и карма на стара черномагьосница  ;D Затова и жанра и такъв, въпреки Девата, пък и да- отишъл Плутон там и й намръсил чистите девишки Луна, Венера, Мерк. Къде й е Лилит  :012: Лилит на к12 да и замъти още главата интересно е че има вертекс на 13 гр Дева в съвпад и митпойнт на Уран Плутон сигурно означава нещо  :012:
« Последна редакция: Април 19, 2019, 10:28:43 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1107 -: Април 20, 2019, 12:02:58 am »
Писателството и навярно е У9 и У3 в 7-дом, там има цели 5 планети и трансформиращия Плутон е "виновника" да е такъв жанра и  ;D
ПП. Занимава се и с благотворителна дейност - ето къде излезе проявлението по 7-ми дом.
7 дом е публиката, а благотворителността е по 12д., все пак е спечелила милиарди от бранда Хари Потър, както и от увеселителните паркове, тъй че бълха я ухапала, като е дала няколко милиона за клиника за множествена склероза, в памет на нейната майка, починала от същата болест


tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1108 -: Април 20, 2019, 01:36:33 am »
Един красавец за отгатване:
ПП. Уран тук е в друг вид изобразен - като Слънцето със стрелкичката нагоре - в 1-ви дом, Скорпион, до лунния възел.
« Последна редакция: Април 20, 2019, 01:41:19 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1109 -: Април 20, 2019, 12:23:21 pm »
Да, като намерих каратата му в астро банката ме учуди, че уж сайта на английски, а снимката на немски...
akruks, даде изненадващо за мен писател  - Роулинг, обаче преди да я постнеш си мислех за тази птица, гарван, "Гарванът"  :)
Тук У10 е в трети дом - съвпад Меркурий, от раз се вижда, че може би е писател...
« Последна редакция: Април 20, 2019, 12:34:53 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно