Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 430004 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1125 -: Януари 17, 2019, 11:34:06 am »
И при мен 5ти дом е дева,не обичам официален стил.По-скоро си мисля,да съм чистичка,изгладена да,но може скъсана(скъпо скъсана имам предвид),винаги изпрани дрехи обличам,нищо от вчера,но дева се свързва с работническото общество :012: ,със здравни теми,ежедневие......така че е възможно и такъв тип нагласа спрямо облекло.Нося гащеризони -фен съм им.Дева не е най-стилният знак според мен,но зависи и как е поставен Меркурий.Ако е тронов,да,човекът знае как,какво,стилен е .За Венера важи същото,но много зависи и какво управлява,как е поставена.
Сафо и аз съм така, не мога да обличам носени дрехи от вчера :D , въпреки че са носени за няколко часа...
Обичам да са изпрани и да миришат на омекотител. А относно здравните теми: нали съм фармацевт... налага ми се да се обличам с такова. За съжаление Меркурий ми е в Риби в заточение, но е в 11ти дом. Венерата ми е У6 във Водолей в 10ти дом.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1126 -: Януари 17, 2019, 11:49:43 am »
Как се облича жена с Асц Рак, Луна в Близнаци, 11д опозиция Уран. К5 е в Скорпион, Марс съвпад Сатурн в 4-ти тригон Слънце/Венера/Меркурий/ПФ в Рак, 12-ти?
На пръв поглед-Ужасно!Но, Марс съвпад Сатурн,строго облекло,костюми,тъмно,тъмно червено,черно,кафяво,тип :Желязната лейди?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1127 -: Януари 17, 2019, 11:53:26 am »
Сафо и аз съм така, не мога да обличам носени дрехи от вчера :D , въпреки че са носени за няколко часа...
Обичам да са изпрани и да миришат на омекотител. А относно здравните теми: нали съм фармацевт... налага ми се да се обличам с такова. За съжаление Меркурий ми е в Риби в заточение, но е в 11ти дом. Венерата ми е У6 във Водолей в 10ти дом.
Заради Венера в 10 вероятно се вълнуваш от тези теми,искаш да се покажеш със стил,красота,облекло.......
Меркурий в риби,харесваш ли синьо?Всякакви нюанси,синьо-зелено.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1128 -: Януари 17, 2019, 11:55:35 am »
Как се облича жена с Асц Рак, Луна в Близнаци, 11д опозиция Уран. К5 е в Скорпион, Марс съвпад Сатурн в 4-ти тригон Слънце/Венера/Меркурий/ПФ в Рак, 12-ти?
Представям си я с къса поличка и свободно падаща дантелена блуза в бяло, с леко заголено рамо- тази жена съчетава в себе си хлапашкото, неостаряващото дете, старомодния женски стил и загадъчно еротично привличане

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1129 -: Януари 17, 2019, 11:58:55 am »
Подкрепям Акрукс, и аз мисля , че е свежа и феерична с нотка предизвикателство.
Бяло, жълто, оранж и пастелни цветове, леки ефирни материи, понякога доза смелост, но в никакъв случай фаталност и бабушкерство.
« Последна редакция: Януари 17, 2019, 12:03:19 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1130 -: Януари 17, 2019, 12:54:08 pm »
Момичето с това се занимва, търговски предстваител е на голяма марка. Преди това имаше магазин на пъпа на центъра, италиански маркови. Търговията и модата са й в кръвта. Още един Слънчев Рак, който е добър търговец, мениджър. Познавам минимум петима. Облича се доста добре, има вкус, съчетава добре дрехите независимо от стила- дали ще е спортно, елегантно и Акрукс, това си е право в десетката:
Представям си я с къса поличка и свободно падаща дантелена блуза в бяло, с леко заголено рамо- тази жена съчетава в себе си хлапашкото, неостаряващото дете, старомодния женски стил и загадъчно еротично привличане
Виждала съм я няколко пъти по-шаренко, точно хлапашко, но готино и да с леко заголено рамо.

Корея, да винаги както и да е облечена е с нотка предизвикателство, закачливост и да съчетава добре свежи цветове и пастелни, и по-ярки. Без феерична.
Подкрепям Акрукс, и аз мисля , че е свежа и феерична с нотка предизвикателство.
Бяло, жълто, оранж и пастелни цветове, леки ефирни материи, понякога доза смелост, но в никакъв случай фаталност и бабушкерство.

Сафо, и така съм я виждала, но винаги има детайл червено, оранжево или бяло, когато стилът е по-строг, често слага и хубави рамки очила, без диоптер. Винаги има някакъв акцент, който е закачлив, свеж, модерен.
На пръв поглед-Ужасно!Но, Марс съвпад Сатурн,строго облекло,костюми,тъмно,тъмно червено,черно,кафяво,тип :Желязната лейди?

Самата тя е доста привлекателна,  определно го има и детинското, но обрано и сред по-близки. Готина мацка е. Ценител на хубавите, качествени дрехи,материя. Това извън облеклото, има хубав глас и пее много добре, почти професионално. Прекъснала е с музиката, но и това знам, че й е било мечта.
« Последна редакция: Януари 17, 2019, 01:04:04 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1131 -: Януари 17, 2019, 02:00:53 pm »
Стана ми изключително интересно!Някой друг да пусне нещо за стил на обличане,ако има желание.Или нашият стил да си коментираме,но без сърдене. :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1132 -: Януари 17, 2019, 02:01:46 pm »
Заради Венера в 10 вероятно се вълнуваш от тези теми,искаш да се покажеш със стил,красота,облекло.......
Меркурий в риби,харесваш ли синьо?Всякакви нюанси,синьо-зелено.
Сафо,
Лилавото, цикламата и цвят слива са ми топ от цветовете .
Да, синьо и тюркоаз също обожавам, а зеленото само определен нюанс: такова като на листата на дърветата. Но не харесвам червено и оранжево и леопардовите.
Фактът че работя с хора, ме кара вътрешно да изглеждам добре, прилежно, стилно и красиво.
И аз бих искала когато ме обслужват някъде, персонала да изглежда спретнат и по този начин да ми допада пазаруеането. Иначе заради външният ми вид, особено на косата и лицето съм имала отличен успех в продажбите на продукти за красота и здраве. От 17 годишна използвам медицинкса козметика и грим и даже когато съм вкъщи, ако не си сложа кожата ми се възпалява...Но и много се грижа за кожата си,косата си, дрехите си и разбира се тялото си. Спазвам определен режим на хранене от 15години и така си се чувствам много добре.
« Последна редакция: Януари 17, 2019, 02:04:28 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1133 -: Януари 17, 2019, 02:12:38 pm »
Има ли още жени, които обличат леопардово. Сетих се за Пеги от "Женени с деца".  :57: Тя астрологично как може да бъде описана?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1134 -: Януари 17, 2019, 02:19:50 pm »
Има ли още жени, които обличат леопардово. Сетих се за Пеги от "Женени с деца".  :57: Тя астрологично как може да бъде описана?
О, това е новата мода в момента. Всички марки си имат линия с животински нотки.
На Коледното ни парти имаше една дива отсреща на бара с такава рокля и беше голямо кълчене.
Моля да коментираме следното:
1. Коя Венера и кой У5 се обличат най-стилно и съответно обратното.
2  Пускам една карта и се чудя заради този У5 скорпион, Марса ли е виновник за мъжкия стил на обличане? Защото пък Венера е в Телец..
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1135 -: Януари 17, 2019, 02:22:26 pm »
Има ли още жени, които обличат леопардово. Сетих се за Пеги от "Женени с деца".  :57: Тя астрологично как може да бъде описана?
Нещо в лъФ, вероятно асцендент, за да пасне на израза- куха лейка та лъска .Израза е измислен от мен, която обича сини сливи само за разхлабване -не и на дреха и носи с най-голямо достойнство и достолепие Стилният си Ум  ;D Сатурн в първи -погребален агент от класа, но и Уран там -мъртви са папагалите удари ги тока на еллюлката  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1136 -: Януари 17, 2019, 02:31:06 pm »
Обичам да се обличам с анцунг от полиестер с червени кантове отстрани-Венера и Марс са ми в овен  ;D За комплект обичам а и ми се налага нося гумени ботуши защото разхождайки кучетата често затъвам в лайна Но все пак държа галошите ми да са хубави предните бяха на цветни рози сегашните са аленочервени  :012: Все пак почти цялл първи дом ми е Стрелец -скитница та дрънкам С Луна в Скорпион в 12 съвпад Плутон съм параноична дегизирам се със шапки 100 вида и перуки и 100 вида сл очила Нося плетено елече и чорапи Нося хендмейд фолклорни елементи да ми е топло Намирам се за стилна и плетените ми сукмани и чорапи за етно шик!  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1137 -: Януари 17, 2019, 03:04:47 pm »
Оценяването на художествената гимнастика е субективен акт а на вдигане на тежести-обективен Как може да се каже коя е по поубава но единият вдигнал 100 кила а другия 30 -ясно е Та тази тема е като оценка по състезателни танци отделно всяка жена мисли себе си за стилна особено тези които започват подобни теми  Локуми са това ако искате по-добре свалете бази дани от астрокома на Шанел Диор Валентино примерно и търсете общо евентуално или акценти Там поне има данни Така няма да бъде тип кой е по-по най-селинджър в детската градина Като се сложат картите на такива законодатели вече може да умуваме защо Версаче е символ на циганийка а Валентино на класа и прочие Аз нямам време сега но бих качила после
« Последна редакция: Януари 17, 2019, 03:37:49 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1138 -: Януари 17, 2019, 03:42:47 pm »
Тези са 3 произволни Валентино Шанел Рабан На пръв поглед общо от трити аспект връзка Венера Сатурн Явно Сатурн символа на материалния свят помага за материализацията на красотата -Венера родене по-рано в менталния план да речем Сатурн я облича и дава форма и стойност обаче щото знаем как и за какви пари се продават одеждите им Импровизирам напълно и бързам наистина

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1139 -: Януари 17, 2019, 04:06:14 pm »
За да изглеждаш стилно е необходимо да имаш усет за пропорция, изграждане на концепция, т.е. Сатурн в аспект с лични планети най-вече с Венера, Венера в Козирог или Водолей. Тогава може да комбинираш, аранжираш всичко и то да изглежда добре съчетано.

Животинските принтове предполагам повече ще им се кефят жени с по-първичен натюрел, кучки, по-агресивни, позьорки, съблазнителки, хитруши.